• Обновено
Celltreat Научни Производи 229287, Полипропилен Пастер Pipet (3 Пакети од 500 компјутери)

Celltreat Научни Производи 229287, Полипропилен Пастер Pipet (3 Пакети од 500 компјутери)

DEN 1668.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Цена за 3 Пакети од 500 компјутери.Celltreat Научни Производи, 229287, Полипропилен Пастер Pipet, 9, најголемиот Дел Преполна, Не-Стерилни Пастер Pipet, 9in Plasteur Полипропилен Пастер Pipet, Хемиска отпорност.Без скршено стакло.Флексибилни совет нема да се загрози.Помага во спречување на ракавица/кожата punctures.Autoclavable.Карактеристики : Non-стерилни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

AMONIDA Течност Пренос Dropper, Транспарентно и независно, Флексибилно Airbrush Dropper 1,5 Ml за Микс Течност за Пигмент Екстракција
  • Обновено

AMONIDA Течност Пренос Dropper, Транспарентно и независно, Флексибилно Airbrush Dropper 1,5 Ml за Микс Течност за Пигмент Екстракција

DEN 1591.20

Мек, флексибилен и лесен за користење, овие pipettes може да заштеди време кога мешање на бои.На dropper го прави

Џексон Глобалната J-TP02B 2mL Pipette Пумпа во Сина Боја | Брз Раздавам Дизајн | Можат да бидат Опремени W Двете Стакло & Пластични
  • Обновено

Џексон Глобалната J-TP02B 2mL Pipette Пумпа во Сина Боја | Брз Раздавам Дизајн | Можат да бидат Опремени W Двете Стакло & Пластични

DEN 370.80

Thumbwheel дизајн се овозможи лесна со една рака операција со pipette пумпа.Прецизни за пополнување и издавање д

300 Парчиња 4ml Cupcake Pipettes, Храна Одделение за Еднократна употреба Пластични Pipettes Мини Течни Инјектор, Pipettes Dropper
  • Обновено

300 Парчиња 4ml Cupcake Pipettes, Храна Одделение за Еднократна употреба Пластични Pipettes Мини Течни Инјектор, Pipettes Dropper

DEN 383.76

【Количество】300pcs (Вклучуваат 50pcs Лента+50pcs Срцето+50pcs Oblate+40pcs Ѕвезда+50pcs Цвет) 【Големина】4ml.Цевка во уста�

Harilla 100 Парчиња Трансфер Pipette Лабораторија за Еднократна употреба Пластични Pipette за Биологија Или Научни Истражувања Покажуваат,
  • Обновено

Harilla 100 Парчиња Трансфер Pipette Лабораторија за Еднократна употреба Пластични Pipette за Биологија Или Научни Истражувања Покажуваат,

DEN 1536.00

Мека, свитливи и лесен за употреба.Одговараат за лабораторија,тестирање хемија, микробиологија и сите р