• Обновено
JLS 909-4/909-5 Хартија Машина Сечилото, Хартија, Ножици Замена Ножеви

JLS 909-4/909-5 Хартија Машина Сечилото, Хартија, Ножици Замена Ножеви

DEN 191.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Две парчиња на сечилото во еден пакет. 2 директно намалување на ножеви.Боја : Портокал & Бело. (Ако фигура ќе добиете не мора белата дел, веројатно погрешен модел е испратена.Ве молиме ги споделите со нас. ).За користење со преносни trimmers Work4 U-909-4/ Work4 U-909-4 W.Автоматско Зачувување на ножот.Бидете внимателни да не да ги намали вашите прсти.JLS-Рефил Сечилото Вагони.Овие блејд вагони се дизајнирани да работат со JLS 909-4/909-5 Лични Хартија Ножици само.Овој пакет содржи 2 рефил сечилото касети.Внимание : Остар раб.Се справи со внимание.Како да се промени ножот?Стави нож на носителот во средината на владетелот.Притиснете и делови на владетелот, освен со вашиот палец и индекс на прст и извади нож држачот.Внимание : ножот е исклучително остри!Само да се држат ножот носителот на обоени дел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата