• Обновено
UBeesize Телефон Tripod, 51 Прилагодливи Патување Видео Tripod Стои со Мобилен Телефон Планината Носителот & паметен Телефон Bluetooth Далечинскиот

UBeesize Телефон Tripod, 51 Прилагодливи Патување Видео Tripod Стои со Мобилен Телефон Планината Носителот & паметен Телефон Bluetooth

DEN 527.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Стабилен и Сигурен - Слично на професионална камера tripod, UBeesize tripod нозе водат надвор од врвот и се одвиваат до 15" далеку од вертикална центар, тоа е стабилна доволно за поддршка на најтешкиот паметни телефони или мали камери до 2.2 lbs.Компактен и Лесен - Тежи само 1.05 lbs, UBeesize tripod може да биде укината 16" краток за да се лизга во вашиот куфер или ранец, плус преносни патна торба го прави многу погоден за надвор, патуваат снимање. 3-Начин Пан Главата со Ниво Меур - Тоа е посебен заклучување контроли за секое движење на главата, panning, поместување, и движењето од хоризонталните да вертикална камера ориентација.Со пригоден се справи и вграден во балон ниво за непречено panning, тоа ви помага да добиете неверојатна панорама во секое време.Прилагодлива Висина со Флип Заклучување - 4 делови колона нозе, со брзо ослободување на менувачот-брави ви овозможува да ја прилагодите на работа висина од 16" 50" во секунди, тоа е брзо да се постави однесе долу и ќе ги собере различни снимање средини и фотографски потреби.Универзален Телефон Планината и Bluetooth Далечински - пролет-натоварени телефон носителот може да се прошири до 3.94" за да одговара на повеќето паметни телефони со случајот. (Ве молиме да стигнат до нас за пошироката телефон носителот ако вашиот мобилен телефон не се вклопуваат во).Безжичен далечински парови со вашиот мобилен преку Bluetooth па можете да ги преземат слики видео од 30ft 10m далеку. * Да се Оптимизира Вашата Фотографија со Мобилен Телефон. * За Долго Изложување на Фотографија/Време застаруваат Фотографија. * За Далеку Подобро Само Портрети. * За Било Кој Видео Работа. * За HDR Фотографија. * И Повеќе....На сите-насока ротирачки tripod глава може да се swiveled во секој агол и безбедно заклучен.Во прилог, тоа им помага многу кога ќе се навистина сакате да го направите подобро обликување со прилагодување на положбата на камерата, бидете сигурни дека се што е на ниво и така натаму. * Bluetooth Далечински управувач за Smartphones работи од опсег од 10m/30feet.Се подобри selfies и групни фотографии од сега!.Тоа е идеален подарок за сите членови на вашето семејство!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

HHWKSJ Телефон Tripod, Лесни Tripod Алуминиум Преносни паметен Телефон Tripod со Телефонот Носителот & Remote Shutter Видео Снимање
 • Обновено

HHWKSJ Телефон Tripod, Лесни Tripod Алуминиум Преносни паметен Телефон Tripod со Телефонот Носителот & Remote Shutter Видео Снимање

DEN 503.76

3 во 1 Selfie Стап W / Далечински Управувач : Може да се користи како десктоп стојат, selfie стап или tripod за мобил

Arnarkok Класичен Метал Телефон Tripod Планината w Ладни Чевли,360 Ротација 1/4 Завртка Tripod Телефон Носителот Компатибилен со
 • Обновено

Arnarkok Класичен Метал Телефон Tripod Планината w Ладни Чевли,360 Ротација 1/4 Завртка Tripod Телефон Носителот Компатибилен со

DEN 431.76

Метал телефон tripod планината со Ладна Чевли за 360 степени пукање! "L"облик на мобилен телефон заграда, уник

6 во 1 Безжична Bluetooth Selfie Stick - со можност да биде продолжен и Преносни Selfie Стап, Прилагодливи Led Пополнете Светлината
 • Обновено

6 во 1 Безжична Bluetooth Selfie Stick - со можност да биде продолжен и Преносни Selfie Стап, Прилагодливи Led Пополнете Светлината

DEN 647.76

[6 во 1 Професионален Дизајн] 6 во 1 selfie стап tripod со монтажни безжичен далечински управувач, го прави полес�

QLKUNLA Selfie Стап, со можност да биде продолжен Tripod Стои со Bluetooth Далечински управувач за iPhone, Android Телефон, Компактна
 • Обновено

QLKUNLA Selfie Стап, со можност да биде продолжен Tripod Стои со Bluetooth Далечински управувач за iPhone, Android Телефон, Компактна

DEN 239.76

【Проширување & Свитлива Selfie Стап tripod комбо】 Ова selfie стап tripod може да биде продолжен помеѓу 7.7 да 31.5 инчи.

Телефон Камера Мини Tripod за Vlogging - со можност да биде продолжен Мобилен Телефон Selfie Стап Tripod со Далечински Shutter Флексибилен
 • Обновено

Телефон Камера Мини Tripod за Vlogging - со можност да биде продолжен Мобилен Телефон Selfie Стап Tripod со Далечински Shutter Флексибилен

DEN 599.76

УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ Постои универзална 1 / 4 шраф за монтирање било камера, dslr фото, Gopro, веб камер

Телефон AGEED Tripod, Флексибилни Tripod Универзален Телефон Носителот Клип, Мини Мобилен Телефон Tripod се Залагаме за Снимање на
 • Обновено

Телефон AGEED Tripod, Флексибилни Tripod Универзален Телефон Носителот Клип, Мини Мобилен Телефон Tripod се Залагаме за Снимање на

DEN 359.76

УЖИВАЈТЕ во неа може да се користат секаде и лесно Пренослив и Компактен Tripod компактни флексибилни ноз�

Livestream Опрема - Магнетни Таблет или Телефон Планината за Стриминг, Видео или Фотографии. Одлично за WOD; Фитнес Потоци Дома,
 • Обновено

Livestream Опрема - Магнетни Таблет или Телефон Планината за Стриминг, Видео или Фотографии. Одлично за WOD; Фитнес Потоци Дома,

DEN 1020.00

СИЛЕН МАГНЕТ Ова 2.04" Дијаметар магнет е 0.302" Дебели и има 35 Фунти.Тоа е супер силни, и нема да дозволите ва

Bluetooth Selfie Стап Tripod 40 инчен со можност да биде продолжен Мобилен Телефон Tripod Стојат Shutter Компатибилен со iPhone 12
 • Обновено

Bluetooth Selfie Стап Tripod 40 инчен со можност да биде продолжен Мобилен Телефон Tripod Стојат Shutter Компатибилен со iPhone 12

DEN 287.76

【Брзо брзо стабилна bluetooth конекција и е компатибилен со i Phone 12 pro / 12 / 12 мини / 11 pro / 11 / xs max / xr / x / 8 плус / 7 п�

Foto&Tech 51 Инчен Selfie Стап Tripod со Безжичен Далечински управувач, Компатибилни се со паметни телефони Дигитални Камери, со
 • Обновено

Foto&Tech 51 Инчен Selfie Стап Tripod со Безжичен Далечински управувач, Компатибилни се со паметни телефони Дигитални Камери, со

DEN 599.76

3во1 Selfie Стап + Tripod Foto&Tech е tripod планината selfie стап е ситевоедно додатоци комплет кој ви овозможува да ја п�

HUAY Selfie Стап Tripod,40 Инчен со можност да биде продолжен Selfie Стап и Телефон Tripod Стои со Безжичен Далечински управувач,Компатибилен
 • Обновено

HUAY Selfie Стап Tripod,40 Инчен со можност да биде продолжен Selfie Стап и Телефон Tripod Стои со Безжичен Далечински управувач,Компатибилен

DEN 251.76

Напредни материјали : Selfie клуч е направен од висок квалитет на алуминиум цевка за трајни употреба.Лизга

Телефон Tripod Стојат, Преносни Десктоп Носителот со Ладна Чевли Планината за iPhone/Андроид Samsung, GoPro Камера/Мобилен Мобилен
 • Обновено

Телефон Tripod Стојат, Преносни Десктоп Носителот со Ладна Чевли Планината за iPhone/Андроид Samsung, GoPro Камера/Мобилен Мобилен

DEN 647.76

【РАЗНОВРСНА】 – Повеќе отколку десктоп tripod застане , тоа исто така може да работи како selfie стап, со жлеб

Selfie Стап, 40 инчен со можност да биде продолжен Телефон Tripod со Безжичен Далечински Shutter Компатибилен со iPhone 13 12 11
 • Обновено

Selfie Стап, 40 инчен со можност да биде продолжен Телефон Tripod со Безжичен Далечински Shutter Компатибилен со iPhone 13 12 11

DEN 599.76

【Selfie Стап Tripod】 : Qsylar*ЈУН TENG Заеднички бренд Модел.Опсег на безжична конекција може да биде и до 10 метри.Т

Yoozon Bluetooth Телефон Tripod,Мини Selfie Стап Tripod Застане на Држачот за Глава на Стандардни Завртки Адаптер со Безжичен Далечински
 • Обновено

Yoozon Bluetooth Телефон Tripod,Мини Selfie Стап Tripod Застане на Држачот за Глава на Стандардни Завртки Адаптер со Безжичен Далечински

DEN 239.76

❤SELFIE СТАП TRIPOD Ова tripod застане на носителот може да се користи како selfie стап, со жлеб rubberized зафат се напр�

Телефон Tripod, 51 Продолжи Лесен Алуминиум Телефон Tripod Стои со Мобилен Телефон Планината Носителот & Безжичен Далечински управувач,
 • Обновено

Телефон Tripod, 51 Продолжи Лесен Алуминиум Телефон Tripod Стои со Мобилен Телефон Планината Носителот & Безжичен Далечински управувач,

DEN 623.76

【360°Панорама】 На tripod може да ротира 360°флексибилно,така што ќе може да снима нешто на 360°хоризонтална �

360 Ротација Smart Следење на Носителот Tripod Selfie се Држи со Далечински Контролер Smart По Лице и Предмет на Следење на Интелигентни
 • Обновено

360 Ротација Smart Следење на Носителот Tripod Selfie се Држи со Далечински Контролер Smart По Лице и Предмет на Следење на Интелигентни

DEN 525.60

✦360° БЕСКОНЕЧНА ХОРИЗОНТАЛНА РОТАЦИЈА:Овој паметен телефон gimbal може да 360 степени автоматско ротација

Октопод Телефон Tripod Стојат Носителот со Универзална Клип, Телефонот Tripod Компатибилни со Телефонот/Андроид/GoPro Камера
 • Обновено

Октопод Телефон Tripod Стојат Носителот со Универзална Клип, Телефонот Tripod Компатибилни со Телефонот/Андроид/GoPro Камера

DEN 697.44

【Сите Надгради】компактниот флексибилни нозете лесно може да заврши околу велосипеди, столбови и гран�

XIAOQIU Лесни Tripod 67-инчен Selfie Стап Tripod,со можност да биде продолжен Лесни Мобилен Телефон Tripod Стои со Bluetooth Далечински
 • Обновено

XIAOQIU Лесни Tripod 67-инчен Selfie Стап Tripod,со можност да биде продолжен Лесни Мобилен Телефон Tripod Стои со Bluetooth Далечински

DEN 428.88

Совршена Рамнотежа и Квалитет на Градежни се суштинските елементи на сигурен tripod.ние го одредува за да �