• Обновено
SKF 11055 Маснотии Фоки

SKF 11055 Маснотии Фоки

DEN 235.68
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Држи Мазива и Загадувачи Надвор.Оптимизиран Соединенија Се Изврши Сигурно Во Екстремни Услови На Работење.Супериорен Течност И Температура Компатибилност.Одлична Контаминација Исклученост.Одговара тип : Возило се Специфични.SKF одамна е лидер во дизајн и развој на пломби, измислување на првото интегрирано вратило печат во 1928 година. Од тогаш имаме постојано пионер нови дизајни и поврзување техники.Нашите пломби се направени одредени дизајни со користење премиум материјали за да се обезбеди печатот има правилен својства и за примена и тоа е средина.SKF заптивки се на пат за повеќе од сто години, мазива одржување и загадувачи надвор.SKF производи се дизајнирани и произведени со највисоките стандарди за квалитет, обезбедување на долг живот и безбедност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата