• Обновено
CC Дома Мебел 8.5 Јасен и Сребро Цилиндрични Рака Разнесени Стакло Ураганот Votive Свеќа за Носител со Јаже Закачалка

CC Дома Мебел 8.5 Јасен и Сребро Цилиндрични Рака Разнесени Стакло Ураганот Votive Свеќа за Носител со Јаже Закачалка

DEN 767.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Јасно И Сребро Ураганот Votive Свеќа За Носител Со Јаже Закачалка.Поради рака разнесени природата на стакло секое парче е оригинално.Се препорачува за внатрешна употреба.Совршен за да се даде како подарок или да додадете на постојните дома декор.Носителот мерки 8.5 инчи висок од 6 инчи во дијаметар.Симплистички, но убава на изглед, овие votive Носителот додадете потребните wow фактор за вашиот дом.Карактеристики на шарки јаже закачалка за лесно носење или монтажа.Одлично за свадби, партии, и centerpieces.Додавање на совршен допир на сјај и елеганција овие свеќа носители се неопходност за вашиот ентериер колекција.Карактеристики : .Цилиндрични рака разнесени стакло ураганот votive свеќа за Носител со јаже хангар.Има еден votive свеќа носителот не се вклучени.Поради рака разнесени природата на стакло секое парче е оригинално.Се препорачува за внатрешна употреба само Димензии : 8.5" висок x 6" дијаметар.Материјал(s) : стакло.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

IFOLAINA Стакло Ураганот Свеќа Носителот Јасно Оџак се Отвори И Завршува Свеќа Сенка Покрие Tabletop Декорација Цилиндричен Столб
  • Обновено

IFOLAINA Стакло Ураганот Свеќа Носителот Јасно Оџак се Отвори И Завршува Свеќа Сенка Покрие Tabletop Декорација Цилиндричен Столб

DEN 1679.76

Големина : 2.5" Дијаметар x 14" Висина.Стакло Свеќа Носителот : чисто Стакло Оџак Свеќа за Носител со Цевка к�

Стакло Столб Свеќа Носители за 3 x 6 Инчи Свеќа, 2 Парчиња Ураганот Свеќа Носителот, Свадба на Божиќ, ноќта на Вештерките Centerpieces
  • Обновено

Стакло Столб Свеќа Носители за 3 x 6 Инчи Свеќа, 2 Парчиња Ураганот Свеќа Носителот, Свадба на Божиќ, ноќта на Вештерките Centerpieces

DEN 623.52

Повеќе намени : разноврсна стакло цилиндар работи убава како столб свеќи носител(одговара на 3 x 6 Инчи Св

SUNWO Свеќа Носителот, Матирано Стакло Оџак за Свеќа Отвори Заврши, Матирано Стакло Ураганот Свеќа Носители на Разни Големини (3
  • Обновено

SUNWO Свеќа Носителот, Матирано Стакло Оџак за Свеќа Отвори Заврши, Матирано Стакло Ураганот Свеќа Носители на Разни Големини (3

DEN 537.60

Надворешен пречник од 3" (вистинската 75mm=2.95"), висина на 6", дебелина на ѕид околу 2,5 мм, големината отстапув

OwnMy Декоративни Ураганот Свеќа Носителот Злато Свеќа Стојат Геометриски Свеќа Фенер Метален Столб Свеќа Стои со Рачка, Стакло Терариум
  • Обновено

OwnMy Декоративни Ураганот Свеќа Носителот Злато Свеќа Стојат Геометриски Свеќа Фенер Метален Столб Свеќа Стои со Рачка, Стакло Терариум

DEN 434.40

Вкупната димензија (Ширина x Висина) е 16cm x 15cm / 6.3" x 5.9", фитинг за ставање на столб свеќа, led свеќа, votive свеќ

KICHI Различни Големина Матирано Стакло Ураганот Свеќа Носители, Оџак Цевка, Матирано Стакло Цилиндар се Отвори И Завршува, Отворете
  • Обновено

KICHI Различни Големина Матирано Стакло Ураганот Свеќа Носители, Оџак Цевка, Матирано Стакло Цилиндар се Отвори И Завршува, Отворете

DEN 360.00

ГОЛЕМИНА : Надворешниот diameter2.5" (околу 65 мм), дебелина на ѕид околу 2,5 mm, висина 8", толеранција за + / 1 мм.ПОВ�

2 парчиња Чај Светлина Коси Свеќа Стојат Свеќници со Ураганот Маска, Јасно Кристално Стакло Столб Свеќа за Носител со Rhinestones
  • Обновено

2 парчиња Чај Светлина Коси Свеќа Стојат Свеќници со Ураганот Маска, Јасно Кристално Стакло Столб Свеќа за Носител со Rhinestones

DEN 743.76

Универзална Големина : Овој столб свеќа носителот може да се одржи восок столб свеќници или flameless свеќи �