• Обновено
2 парчиња Чај Светлина Коси Свеќа Стојат Свеќници со Ураганот Маска, Јасно Кристално Стакло Столб Свеќа за Носител со Rhinestones Бенд, Измерен База за Божиќ Украси Табел

2 парчиња Чај Светлина Коси Свеќа Стојат Свеќници со Ураганот Маска, Јасно Кристално Стакло Столб Свеќа за Носител со Rhinestones

DEN 743.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Универзална Големина : Овој столб свеќа носителот може да се одржи восок столб свеќници или flameless свеќи до 3,5 инчи, широк.Одговара најдобро на flameless електронски свеќа или чај светлина свеќа.Безбедност : Секој јасна свеќа носителот карактеристики на дебело стакло ѕид и пондерирана база, за да се спречи прегревање или напукнување, и да дојде со не се лизга bottoms да се обезбеди набитост, ќе се обезбеди цврста поддршка за светилник носители, стабилни и безбедни за ваша употреба.Елегантен Дизајн : дизајнот на топката и rhinestones ленти направи свеќа стојат стане многу стилски, и овој светол кристал модерна свеќа носители доаѓа со еден цилиндар чај светлина маска, можете да изберете употреба на маска или не.Издржлив Материјал : Сите наши свеќа носители се направени од светла K9 Кристал и висок квалитет на chrome која е анти- ' рѓа, бледнеат-помалку и стабилна.Примена : убава свеќник со свеќа прави декорација повеќе романтичен, топло и специјални, прави фантастични присутни и совршен за дома, цркви, ресторани, housewarming забави, свадби, родендени, празници и Настани.Бројот на Елементи : 2.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Стакло Столб Свеќа Носители за 3 x 6 Инчи Свеќа, 2 Парчиња Ураганот Свеќа Носителот, Свадба на Божиќ, ноќта на Вештерките Centerpieces
  • Обновено

Стакло Столб Свеќа Носители за 3 x 6 Инчи Свеќа, 2 Парчиња Ураганот Свеќа Носителот, Свадба на Божиќ, ноќта на Вештерките Centerpieces

DEN 623.52

Повеќе намени : разноврсна стакло цилиндар работи убава како столб свеќи носител(одговара на 3 x 6 Инчи Св

SUNWO Свеќа Носителот, Матирано Стакло Оџак за Свеќа Отвори Заврши, Матирано Стакло Ураганот Свеќа Носители на Разни Големини (3
  • Обновено

SUNWO Свеќа Носителот, Матирано Стакло Оџак за Свеќа Отвори Заврши, Матирано Стакло Ураганот Свеќа Носители на Разни Големини (3

DEN 537.60

Надворешен пречник од 3" (вистинската 75mm=2.95"), висина на 6", дебелина на ѕид околу 2,5 мм, големината отстапув

CC Дома Мебел 8.5 Јасен и Сребро Цилиндрични Рака Разнесени Стакло Ураганот Votive Свеќа за Носител со Јаже Закачалка
  • Обновено

CC Дома Мебел 8.5 Јасен и Сребро Цилиндрични Рака Разнесени Стакло Ураганот Votive Свеќа за Носител со Јаже Закачалка

DEN 767.76

Јасно И Сребро Ураганот Votive Свеќа За Носител Со Јаже Закачалка.Поради рака разнесени природата на стакл

IFOLAINA Стакло Ураганот Свеќа Носителот Јасно Оџак се Отвори И Завршува Свеќа Сенка Покрие Tabletop Декорација Цилиндричен Столб
  • Обновено

IFOLAINA Стакло Ураганот Свеќа Носителот Јасно Оџак се Отвори И Завршува Свеќа Сенка Покрие Tabletop Декорација Цилиндричен Столб

DEN 1679.76

Големина : 2.5" Дијаметар x 14" Висина.Стакло Свеќа Носителот : чисто Стакло Оџак Свеќа за Носител со Цевка к�

KICHI Различни Големина Матирано Стакло Ураганот Свеќа Носители, Оџак Цевка, Матирано Стакло Цилиндар се Отвори И Завршува, Отворете
  • Обновено

KICHI Различни Големина Матирано Стакло Ураганот Свеќа Носители, Оџак Цевка, Матирано Стакло Цилиндар се Отвори И Завршува, Отворете

DEN 360.00

ГОЛЕМИНА : Надворешниот diameter2.5" (околу 65 мм), дебелина на ѕид околу 2,5 mm, висина 8", толеранција за + / 1 мм.ПОВ�

OwnMy Декоративни Ураганот Свеќа Носителот Злато Свеќа Стојат Геометриски Свеќа Фенер Метален Столб Свеќа Стои со Рачка, Стакло Терариум
  • Обновено

OwnMy Декоративни Ураганот Свеќа Носителот Злато Свеќа Стојат Геометриски Свеќа Фенер Метален Столб Свеќа Стои со Рачка, Стакло Терариум

DEN 434.40

Вкупната димензија (Ширина x Висина) е 16cm x 15cm / 6.3" x 5.9", фитинг за ставање на столб свеќа, led свеќа, votive свеќ