• Обновено
YCZDG Бакар Позлатен USB Мали Фан Мини Студент Мала Спална Соба со Кревет Дома Канцеларија Десктоп Компјутер со Висока Енергија од Ветер Преносни

YCZDG Бакар Позлатен USB Мали Фан Мини Студент Мала Спална Соба со Кревет Дома Канцеларија Десктоп Компјутер со Висока Енергија од

DEN 4266.72
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Теренот агол правец на ветер прилагодување.Фанови се опремени со ротација на двете страни.Уредот може да ротира 360° и назад.Балансирана брзина на ветрот, ниско ниво на бучава операција.Двете вертикални и хоризонтални употреба, youdon не треба да се стави на тоа како ви се допаѓа.Напон (V) : 5 VTiming Функција : Нема Timing Remote контролна Функција : No Automatic постојана контрола на температурата, кога температурата е премногу висока, машината ќе,автоматски се запре.Со прегреат заштита.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Мини рачен фан, Мал, но правец-моќни! Мали Лични Преносни Фан со 3 Прилагодливи Брзина, Ниска DB Молчи USB Биро Фан за Деца Девојки
 • Обновено

Мини рачен фан, Мал, но правец-моќни! Мали Лични Преносни Фан со 3 Прилагодливи Брзина, Ниска DB Молчи USB Биро Фан за Деца Девојки

DEN 359.76

♥Моќен Правец ♥Оваа рачни фан се вградени со brushless тивок DC мотор, кој е мала, но доволно моќно, Пет се нас

WDNSW Преносни Сонцето Цвет Клип Фан Флексибилни Бебе Автомобил USB Полнење Клип Фан Студентски Дом Мала Маса Вентилатор (Боја :
 • Обновено

WDNSW Преносни Сонцето Цвет Клип Фан Флексибилни Бебе Автомобил USB Полнење Клип Фан Студентски Дом Мала Маса Вентилатор (Боја :

DEN 4951.20

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

BEIMODZ Мини Фан Преносни Мини USB Вентилатор + USB LED Светло Светилка 5V 1.2 W за Моќ Банка Лаптоп Компјутер Лаптоп Gadget (Боја
 • Обновено

BEIMODZ Мини Фан Преносни Мини USB Вентилатор + USB LED Светло Светилка 5V 1.2 W за Моќ Банка Лаптоп Компјутер Лаптоп Gadget (Боја

DEN 2385.60

"【ПРИЛАГОДУВАЊЕ на АГОЛ】 : Оваа фан може да ротирате хоризонтално и вертикално,и работата е многу удобе

BAOBUM USB Електричен Вентилатор Мини USB Полнење Фан Електричен Вентилатор со Вшмукување Чаша Мобилен Телефон Вентилатор Led Боја
 • Обновено

BAOBUM USB Електричен Вентилатор Мини USB Полнење Фан Електричен Вентилатор со Вшмукување Чаша Мобилен Телефон Вентилатор Led Боја

DEN 729.60

Материјал : ABS / PP / електронски компоненти; влезен напон : DC5 V; капацитетот на батеријата : 800 MA.Батеријат

youyu6-2o521 Електронски Производ Десктоп Голо Око 3D Рекламирање Машина Десктоп Вертикална Фан Екран Отворено Екранот Мал и Лесен
 • Обновено

youyu6-2o521 Електронски Производ Десктоп Голо Око 3D Рекламирање Машина Десктоп Вертикална Фан Екран Отворено Екранот Мал и Лесен

DEN 2313.60

●Кул, тридимензионални, holographic, подобрување на внимание, подобрување на визуелното влијание.WIFI трансфе�

USB Вентилатор Десктоп Електричен Вентилатор Мини Мал Студентски Дом Батерија Канцеларија Молчи Кревет Вентилатор (Бела)
 • Обновено

USB Вентилатор Десктоп Електричен Вентилатор Мини Мал Студентски Дом Батерија Канцеларија Молчи Кревет Вентилатор (Бела)

DEN 2085.60

[USB мини преносни фан] : полнење преку USB порт, компактен и лесен за носење, лесно да се работи, безжична уп�

Мали Биро Фан Напојува преку USB Пренослив Фан 2 Брзини, Тивко Noiseless Лични Фан - Совршен за употреба на Nightstands, Tabletops,
 • Обновено

Мали Биро Фан Напојува преку USB Пренослив Фан 2 Брзини, Тивко Noiseless Лични Фан - Совршен за употреба на Nightstands, Tabletops,

DEN 359.76

2 брзина settings обезбеди лична контрола.Тивка работа спречува вознемирувачки другите во тивка локации.Ра�

Wtiaw:Транспарентна USB Вентилатор со Сина LED Светло на Воздухот Circulator Преносни Фан Мал Личен Мобилен Телефон Кулер за Ладење
 • Обновено

Wtiaw:Транспарентна USB Вентилатор со Сина LED Светло на Воздухот Circulator Преносни Фан Мал Личен Мобилен Телефон Кулер за Ладење

DEN 239.52

Со четири моќни силикони suckers, тоа ќе цврсто си го цица и поддршка на телефонот.Тоа е погоден за мобилни т

Isabelvictoria USB Двојно Фанови Порта Мини Преносни Октопод Лаптоп Фан Кулер за Ладење Подлога за 14 Инчен Лаптоп со Led Светло
 • Обновено

Isabelvictoria USB Двојно Фанови Порта Мини Преносни Октопод Лаптоп Фан Кулер за Ладење Подлога за 14 Инчен Лаптоп со Led Светло

DEN 849.60

1.Погоден за 14.1"" Netbook Лаптоп КОМПЈУТЕР 2.USB лаптоп ладење подлога тивка фанови 3.Исклучително тешкидолжно�

Homyl Раце Слободен Пренослив Клип Фан - Батерија Мини Лични USB Вентилатор, за Дома Канцеларија Патување Затворен Активности на
 • Обновено

Homyl Раце Слободен Пренослив Клип Фан - Батерија Мини Лични USB Вентилатор, за Дома Канцеларија Патување Затворен Активности на

DEN 2284.80

* Полнење 900m Ah батеријата управувана(вграден), нема потреба да купат дополнителни батерии.доаѓа со USB каб

4 Инчен Мини USB Биро Фан со 3 Поставки, Мали Лични Тивка Фан со Силно Струење & 40° Прилагодливи Агол на Навалување, Совршен Преносни
 • Обновено

4 Инчен Мини USB Биро Фан со 3 Поставки, Мали Лични Тивка Фан со Силно Струење & 40° Прилагодливи Агол на Навалување, Совршен Преносни

DEN 263.76

Компактен, но Моќен фан изгледа мал со дијаметар од 4.9инчи, доволно компактен за да го поставите на маси�

Мобилен Телефон Кулер, Молчи Телефон Клип Вентилаторот за Ладење Намалување на Батеријата Загуба 9 Ножеви USB Напојува за Надворешни
 • Обновено

Мобилен Телефон Кулер, Молчи Телефон Клип Вентилаторот за Ладење Намалување на Батеријата Загуба 9 Ножеви USB Напојува за Надворешни

DEN 254.16

Брзо Ладење : 9 сечилото фан, моќен дисипација на топлина и се исцрпи технологија, која брзо може да прахо

DXAQC Мини Флексибилни Bendable USB Вентилатор USB Gadgets, Фан Страна за Моќ Банка КОМПЈУТЕР за Лаптоп 2 компјутери,Зелена
 • Обновено

DXAQC Мини Флексибилни Bendable USB Вентилатор USB Gadgets, Фан Страна за Моќ Банка КОМПЈУТЕР за Лаптоп 2 компјутери,Зелена

DEN 1082.40

*Материјал : фан е направен од висококвалитет со силиконска материјал, убава и исклучителна, деликатна д

Мини USB Вентилатор, Рачни Фан Силен Ветар Ултра-Тивка Ниска Потрошувачка на USB Вентилатор за Училиште Подароци за Децата Девојки
 • Обновено

Мини USB Вентилатор, Рачни Фан Силен Ветар Ултра-Тивка Ниска Потрошувачка на USB Вентилатор за Училиште Подароци за Децата Девојки

DEN 1766.40

Премиум & Здрав Материјал : фан на ножот е направен од високо квалитетен материјал, кој е супер безбеден �

Мини Мобилен USB Напојува Вентилаторот за Ладење Флексибилни Goose вратот Воздушниот Компресор За Десктоп КОМПЈУТЕР, Лаптоп Компјутер
 • Обновено

Мини Мобилен USB Напојува Вентилаторот за Ладење Флексибилни Goose вратот Воздушниот Компресор За Десктоп КОМПЈУТЕР, Лаптоп Компјутер

DEN 311.76

Едноставна Операција : Едноставно приклучок во вашиот компјутер или таблет е USB порт и да уживате нежно

BEIMODZ Мини Фан Преносни Мини USB Вентилатор Табела Биро Фанови Лични Супер Исклучете Молчи Шарени Ладење Вентилатори за Лаптоп
 • Обновено

BEIMODZ Мини Фан Преносни Мини USB Вентилатор Табела Биро Фанови Лични Супер Исклучете Молчи Шарени Ладење Вентилатори за Лаптоп

DEN 991.20

"【ПРИЛАГОДУВАЊЕ на АГОЛ】 : Оваа фан може да ротирате хоризонтално и вертикално,и работата е многу удобе

CYHO Мобилен Телефон Wristband Преносни,Носат-Отпорни, Додаток за Полнење Во Домот, Училиштето;ученичкиот Дом;Трговски Центар;Супермаркет;Патување,
 • Обновено

CYHO Мобилен Телефон Wristband Преносни,Носат-Отпорни, Додаток за Полнење Во Домот, Училиштето;ученичкиот Дом;Трговски Центар;Супермаркет;Патување,

DEN 101.04

Таа има долгатерминот услуга живот, бидејќи тоа е силен и издржлив.Се спречи губење на мобилни телефони.

TYHTLSM 12/24V Преносни Автомобил Фан 360 степени на Сите Круг Прилагодливи Авто Воздух за Ладење Главата USB Фанови Тивка Мала Десктоп
 • Обновено

TYHTLSM 12/24V Преносни Автомобил Фан 360 степени на Сите Круг Прилагодливи Авто Воздух за Ладење Главата USB Фанови Тивка Мала Десктоп

DEN 492.00

Име : двоен главата фан.Моќта на владата : usb.Net тежина : 547g.Пакување големина : 30*25*17cm.Треба рачно да се прил

Мини USB Вентилатор, Рачни Фан Силен Ветар Ултра-Тивка Ниска Потрошувачка на USB Вентилатор за Училиште Подароци за Децата Девојки
 • Обновено

Мини USB Вентилатор, Рачни Фан Силен Ветар Ултра-Тивка Ниска Потрошувачка на USB Вентилатор за Училиште Подароци за Децата Девојки

DEN 1960.80

Премиум & Здрав Материјал : фан на ножот е направен од високо квалитетен материјал, кој е супер безбеден �

QONBV Мини Вакуум USB Ладилник Вадење на Воздухот за Ладење Вентилатор За Netbook Лаптоп Компјутер со периферни уреди Црна LED Светло
 • Обновено

QONBV Мини Вакуум USB Ладилник Вадење на Воздухот за Ладење Вентилатор За Netbook Лаптоп Компјутер со периферни уреди Црна LED Светло

DEN 2752.32

Компактен, стилски и иновативен дизајн.Лесен и удобен, лесно да ги чувате и да го носат.Овозможува да се �

Рачни Фан Биро Фан Преносни - Мини 2 во 1 USB Вентилатор со Мобилен Телефон Носителот & Огледало - 2000mAh Батерија на Ултра-Тивка
 • Обновено

Рачни Фан Биро Фан Преносни - Мини 2 во 1 USB Вентилатор со Мобилен Телефон Носителот & Огледало - 2000mAh Батерија на Ултра-Тивка

DEN 453.12

☀【2 во 1 Патување Мини Фан & Козметички Огледало】Патент фан не е само рачни фан, но, исто така, биро за фа�