• Обновено
Tether Алатки TetherBLOCK QR Плус Брзо Ослободување Плоча со TetherPro 15' USB-C за да го USB-C Кабел, Портокал

Tether Алатки TetherBLOCK QR Плус Брзо Ослободување Плоча со TetherPro 15' USB-C за да го USB-C Кабел, Портокал

DEN 3285.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Tether Pro USB-C за да го USB-C Кабел 15' (Портокал) - Tether Алатки 90 Дена Ограничена Гаранција - Ther Tools Tether BLOCK QR Плус Arca-Тип Брзо Ослободување Плоча.Рационализација конекција од вашиот USB-C компјутер во USB-C Камера.Достапни во висока видливост портокал и не-црн рефлективен.Tether Pro USB-C за да го USB-CThe Tether Pro USB-C за да го USB-C кабел ви овозможува да поврзете го USB-C камерата директно до вашиот USB-C порта на вашиот компјутер.Без адаптери или dongles е потребно.USB-C е најновата технологија на располагање за најбрз и најсигурен трансфери.Помалку Than BGreater Than Streamline Вашиот USB-C едноставен основен Than Br Greater Than The Tether Pro USB-C за да го USB-C кабел е фотографот избор за поврзување на USB-C камера со компјутер со USB-C пристаништа.Тоа овозможува директно поврзување без адаптери или dongles.USB-C е исто така целосно е реверзибилна, па без разлика колку сте вклучете го, тоа е секогаш во право страна нагоре.На Tether Pro USB-C за да го USB-C кабелот е достапен во следниве должини за да се обезбеди фотографи со право должина за нивната потреба : 3' / 0.9 м 6' / 1.8 m 10' / 3м 15' / 4.6 m Tether Pro USB кабли се изградени на највисоко USB спецификации и да се вклучат сите најнови технологија за обезбедување на конзистентен и сигурен спроводливост за брзи и сигурни трансфери.Како технологија, иновации маршеви напред, компјутери, апарати и уреди за складирање се конвергенција и бара значително повеќе сообраќај за одржување на интерактивно искуство за корисниците ги очекуваат.Дизајниран да највисок USB спецификации за да се филтрираат јачина на бучава и намалување на пренос грешки, сите кабли се целосно заштитени и галвански да се заштити од надворешните сигнал пречки.Answer : ___________________________ Note : Кабел за пренос на податоци само.Не се наменети за полнење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ABLEGRID 3.3 ft Бела Микро USB Data/Sync Полнење Кабел КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Полнач Кабелот за Напојување за Вулкан Електроника Челинџер
  • Обновено

ABLEGRID 3.3 ft Бела Микро USB Data/Sync Полнење Кабел КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Полнач Кабелот за Напојување за Вулкан Електроника Челинџер

DEN 118.80

Брзо Полнење & Sync Micro USB Кабли : Дебели мерач жици и намалена кабел отпор им овозможи на моќта линија за п�

Marg USB Конектор за Кабел за Полнење Кабелот за Beyution Bluetooth Слушалки Безжични Слушалки BT513 Мобилен Мобилен Телефон Лаптоп
  • Обновено

Marg USB Конектор за Кабел за Полнење Кабелот за Beyution Bluetooth Слушалки Безжични Слушалки BT513 Мобилен Мобилен Телефон Лаптоп

DEN 1730.40

⭐【КАРАКТЕРИСТИКИ】 : Специјален дизајн и висок квалитет на материјалите се осигура дека адаптер се чув

[Надгради] Мулти USB Долги Држачи за Кабел 3М/10Ft Универзална Повеќе Пристаништа Долго Полнење Кабел, 6A PD Брзо Плетенка Полнењето
  • Обновено

[Надгради] Мулти USB Долги Држачи за Кабел 3М/10Ft Универзална Повеќе Пристаништа Долго Полнење Кабел, 6A PD Брзо Плетенка Полнењето

DEN 311.76

????【 3во1 Долго USB Мулти Држачи за Кабел】Мулти USB 3во1 6 A Брзо Полнење Кабел Дизајн, Со Микро USB, USBC, и молња к

Се работи за X Брз Енергија Рамна USB-C Кабел Компатибилен со Realme X со USB 3.0 Гигабитни Брзини и Брзо Полнење Компатибилен! (Црн
  • Обновено

Се работи за X Брз Енергија Рамна USB-C Кабел Компатибилен со Realme X со USB 3.0 Гигабитни Брзини и Брзо Полнење Компатибилен! (Црн

DEN 311.76

⚡Потврдена Целосна Брз Брзина на РАМЕН КОМПАКТЕН 3.3 ft кабел Компатибилен со вашиот Realme X! ⚡Обезбедува б�

Тип C Адаптер, 10Gbps USB 3.0 Хард Диск Кабел за Надворешни Пренос на Податоци за Лаптоп за Windows98SE МЕНЕ 2000 XP 7/8/10 за SSD(Зелен)
  • Обновено

Тип C Адаптер, 10Gbps USB 3.0 Хард Диск Кабел за Надворешни Пренос на Податоци за Лаптоп за Windows98SE МЕНЕ 2000 XP 7/8/10 за SSD(Зелен)

DEN 1478.40

Дојде со Тип C двеначин на слепи, вметнување, читање на податоци со поголема брзина и стабилност.За поддр