• Обновено
SupplySource 6ft USB PC Кабел за Поврзување Мозок и Замена за TDS Trimble TSC2 GPS Колектор Компјутер

SupplySource 6ft USB PC Кабел за Поврзување Мозок и Замена за TDS Trimble TSC2 GPS Колектор Компјутер

DEN 1036.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

✔USB Printer 2.0 Кабелот е идеален за поврзување на вашата тастатура, глувче, скенер, хард дискот, печатачот, сервер, камера и повеќе, на лаптоп, компјутер или друг USB-от уред. ✔На податоци брзина на пренос на овој печатач кабелот е да стигне до 480 Mbps, исто така,овој usb кабел за принтер наназад компатибилен со USB 1.1(12 Mbps) и USB 1.0(1.5 Mbps) стандардни уреди.Plug and play. ✔Изградени со корозија-отпорни, позлатени конектори за оптимално сигнал. ✔Овој USB 2.0 И Е-Човек да се Б-Машки кабелот е Сосема Нов, Висок Квалитет Никогаш не се КОРИСТАТ (не-ОЕМ). ✔6ft USB PC Кабел за Поврзување Мозок и Замена за TDS Trimble TSC2 GPS Колектор Компјутер.Supply Source 6ft USB PC Кабел за Поврзување Мозок и Замена за TDS Trimble TSC2 GPS Колектор Computer Notice : 1. Ве молиме осигурете се дека уредот пред цел.2. Ако користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност.Не го стави на кожата производи.3. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате дополнителни прашања.Ние ќе бидеме повеќе од среќни да ви помогнат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

100cm Тип-C Плетенка Кабел за Податоци,Супер Брзо Полнење Мозок,Брзо Полнење на Телефонот Полначот Кабел Компатибилен со Huawei Xiaomi-Црна
  • Обновено

100cm Тип-C Плетенка Кабел за Податоци,Супер Брзо Полнење Мозок,Брзо Полнење на Телефонот Полначот Кабел Компатибилен со Huawei Xiaomi-Црна

DEN 287.76

Поради фината изработка, што е интегриран и здрав.Со најлон жица технологијата, тоа се издржливи и отпор

UpBright Нови Полнење преку USB Кабел 5V DC 5VDC Преку USB Порт КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Полнач Кабелот за Напојување Компатибилен со Швајцарска
  • Обновено

UpBright Нови Полнење преку USB Кабел 5V DC 5VDC Преку USB Порт КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Полнач Кабелот за Напојување Компатибилен со Швајцарска

DEN 119.76

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�

Се работи за X Брз Енергија Рамна USB-C Кабел Компатибилен со Realme X со USB 3.0 Гигабитни Брзини и Брзо Полнење Компатибилен! (Црн
  • Обновено

Се работи за X Брз Енергија Рамна USB-C Кабел Компатибилен со Realme X со USB 3.0 Гигабитни Брзини и Брзо Полнење Компатибилен! (Црн

DEN 311.76

⚡Потврдена Целосна Брз Брзина на РАМЕН КОМПАКТЕН 3.3 ft кабел Компатибилен со вашиот Realme X! ⚡Обезбедува б�

100cm Тип-C Плетенка Кабел за Податоци,Супер Брзо Полнење Мозок,Брзо Полнење на Телефонот Полначот Кабел Компатибилен со Huawei Xiaomi-Виолетова
  • Обновено

100cm Тип-C Плетенка Кабел за Податоци,Супер Брзо Полнење Мозок,Брзо Полнење на Телефонот Полначот Кабел Компатибилен со Huawei Xiaomi-Виолетова

DEN 191.76

Поради фината изработка, што е интегриран и здрав.Со најлон жица технологијата, тоа се издржливи и отпор

5ft 10Gbps USB 3.1 Генералот 2 Тип-C до Type-C Кабел, Најлон Плетенка јаже, 100W Брзо Полнење Енергија за Испорака, 4K Видео Излез
  • Обновено

5ft 10Gbps USB 3.1 Генералот 2 Тип-C до Type-C Кабел, Најлон Плетенка јаже, 100W Брзо Полнење Енергија за Испорака, 4K Видео Излез

DEN 191.76

Најлон Плетенка USB Кабел, Должина : околу 5 метри 100 W 65 W 60 W 45 W 30 W 18 W Моќ Испорака (PD).Лесно се Користи за Пол�

UpBright Нови 5V DC Полнење преку USB Кабел КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Полнач Кабелот за Напојување Доведе Компатибилен со HKC P776A Б.К
  • Обновено

UpBright Нови 5V DC Полнење преку USB Кабел КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Полнач Кабелот за Напојување Доведе Компатибилен со HKC P776A Б.К

DEN 71.76

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�

UpBright Нови USB 2.0 Кабел Компјутер персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп Податоци Sync Мозок и Замена за Буквално Модел USB500 USB500-1R
  • Обновено

UpBright Нови USB 2.0 Кабел Компјутер персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп Податоци Sync Мозок и Замена за Буквално Модел USB500 USB500-1R

DEN 95.76

Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Up Bright 30 дена гаранција за враќање на парите 1 цела година г�

CENTAURUS PicKit3 Microchip Програмер Конектор Електронски Чипови Емулатор со USB Кабел Жици ICSP Штекер Микроконтролерски Чип Грешки
  • Обновено

CENTAURUS PicKit3 Microchip Програмер Конектор Електронски Чипови Емулатор со USB Кабел Жици ICSP Штекер Микроконтролерски Чип Грешки

DEN 599.76

【ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ】CENTAURпремиум надградба Pic Kit3 Microchip Програмер Конектор има предности на стабилна

Digipartspower 6ft USB Кабел КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Лаптоп Податоци Sync Кабелот за Cricut Изразување CREX001 Provo Занает Електронска
  • Обновено

Digipartspower 6ft USB Кабел КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Лаптоп Податоци Sync Кабелот за Cricut Изразување CREX001 Provo Занает Електронска

DEN 143.76

Отпорни на корозија и абразија отпорни.Овозможување на пренос на податоци без одлагање.Оваа кабелот се

Микро USB Кабел, 10ft Pack 3 Екстра Долг Android Телефонот Полначот Мозок, Висока Брзина на Трајни Полнење USB Полнач за Samsung
  • Обновено

Микро USB Кабел, 10ft Pack 3 Екстра Долг Android Телефонот Полначот Мозок, Висока Брзина на Трајни Полнење USB Полнач за Samsung

DEN 196.56

Микро USBКабел : кабли се изградени со МИКРО порт, исклучиво за уреди кои има микро конектори.Ве молиме би�