• Обновено
Vestil ЖИЦА-D-E Челик Економија Тркала Жица Ролна Caddy, 17-3/4 Ширина, 43-1/4 Висина, 19-1/2 Длабочината, 150 кг Капацитет

Vestil ЖИЦА-D-E Челик Економија Тркала Жица Ролна Caddy, 17-3/4 Ширина, 43-1/4 Висина, 19-1/2 Длабочината, 150 кг Капацитет

DEN 3452.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Уникатен дизајн укина жица во вертикална и хоризонтална позиција.Преносни дизајниран за лесно се движи жица репортажите каде ќе им треба најмногу.Единаесет гајтанот барови се справи со различни големина ленти.Складирање лента во горниот за дополнителна флексибилност.Vestil економија тркала жица ролна caddy.Дизајниран за лесно да се движат жица репортажите каде ќе им треба најмногу.Може да издаваат жица во вертикална и хоризонтална позиција.Caddy вклучува 11 гајтанот барови за ракување со различни големина ленти. 3 големи 1-1/16-инчи дијаметар оски 14-инчи максимална ролна дијаметар. 8 мали 3/4-инчи дијаметар оски 7-инчи max ролна дијаметар.Целокупната мерки 17-3/4-инчи ширина од 43-1/4-инчи висина од 19-1/2-инчи длабочина.Складирање лента во горниот за дополнителна флексибилност.Големина на чување фах мерки 15-1/4-инчи должина од 6-1/2-инчи ширина од 6-1/2-инчи висина.Преносни со тркалата и да се справи.Тркалата се 6-инчи дијаметар полу-пневматски.Се справи со висина е 43-1/2-инчи висина.Челичната конструкција со насликани заврши.Испраќаат knock-down собранието е потребно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Количка Убавина Автомобил Три Слоеви Универзална Тркала Фризер/Алатка Количка со Фиока/Салон за Убавина Железо Уметност Стакло Панел
  • Обновено

Количка Убавина Автомобил Три Слоеви Универзална Тркала Фризер/Алатка Количка со Фиока/Салон за Убавина Железо Уметност Стакло Панел

DEN 2287.20

★Фиока дизајн, мали предмети може да бидат поставени ★ силна носивоста, силни и издржливи, издржливи...

2 Полици Лабораторија Коли со Тркала Лабораторија Возен Коли 2 Полици Нерѓосувачки Челик Возен Коли Јадење Нови Коли Салон за Коли
  • Обновено

2 Полици Лабораторија Коли со Тркала Лабораторија Возен Коли 2 Полици Нерѓосувачки Челик Возен Коли Јадење Нови Коли Салон за Коли

DEN 2280.00

[ЦВРСТАТА СТРУКТУРА] : Ова возен комунални количката е направена од индустриска сила челик, со omnidirectional т

Салон за убавина Количка Количка СПА Берберот Возен Количка за Складирање Организатор Алуминиум Количка Тркала Стојат 60KG Нови Коли
  • Обновено

Салон за убавина Количка Количка СПА Берберот Возен Количка за Складирање Организатор Алуминиум Количка Тркала Стојат 60KG Нови Коли

DEN 1271.76

Високо квалитетен материјал, силен отпор на компресија.Молчи универзална тркала, мала бучава, 360°на рот�

Малку Гигант 3GH-2448-8PHK Екстра-Тешки Полица Камион, 5000 lb. Капацитет, 53.5 Должина, 24 Ширина, 36 Висина, 2 Полици, 2 Крути
  • Обновено

Малку Гигант 3GH-2448-8PHK Екстра-Тешки Полица Камион, 5000 lb. Капацитет, 53.5 Должина, 24 Ширина, 36 Висина, 2 Полици, 2 Крути

DEN 1680.00

24 во.X 48 во 5000 кг.Капацитет.Тешкидолжност 8 инчи 2 крути, 2 вртливата casters.Направен во САД.Сите заварени изг�

LOYALHEARTDY 2 Слоја Количка Количка Лабораторија Служат Количка, 2 Слоеви Количка Нерѓосувачки Лабораториска Опрема Количка со Omnidirectional
  • Обновено

LOYALHEARTDY 2 Слоја Количка Количка Лабораторија Служат Количка, 2 Слоеви Количка Нерѓосувачки Лабораториска Опрема Количка со Omnidirectional

DEN 2280.00

【2Слој Дизајн】 2слој лабораторија практични кошничката има доволно простор за да се приспособат на лаб

Квантна Storage Системи CC183674WNZ Жица Количка Корица со Патент Размавта, 400 Denier Најлон, Бела, 18 Ширина x 36 Должина х 74
  • Обновено

Квантна Storage Системи CC183674WNZ Жица Количка Корица со Патент Размавта, 400 Denier Најлон, Бела, 18 Ширина x 36 Должина х 74

DEN 10398.24

Жица количка корица со патент размавта.Опфаќа заштита против кражбата на воздушни прашина, вода и други

WANGF Нерѓосувачки Челик Лабораторија Количка со Цевка се Справи со Болничка Количка 2/3 Слој Хотел Јадење Автомобил Услуга Количка
  • Обновено

WANGF Нерѓосувачки Челик Лабораторија Количка со Цевка се Справи со Болничка Количка 2/3 Слој Хотел Јадење Автомобил Услуга Количка

DEN 919.20

Задебелена челик : Тоа е направен од висококвалитет 201 од не ' рѓосувачки челик, кој ќе не е лесно да се рѓ�

Нерѓосувачки Челик Медицински Количка со Фиоки Мобилни Третман Коли со Кочница Молчи Omnidirectional Тркала 2 Слоеви Медицински Количка
  • Обновено

Нерѓосувачки Челик Медицински Количка со Фиоки Мобилни Третман Коли со Кочница Молчи Omnidirectional Тркала 2 Слоеви Медицински Количка

DEN 1372.80

Складирање фиока дизајн : Подобрување на приватноста и безбедноста,удобен и практичен pushpull молчи.На 2сл�

Jamco Производи YC136-U5 Мобилни Кабинет со Три Полици со 5 x 1-1/4 Уретан Casters, Две Цврсти, Две Зглобот, 18 x 36, од не ' Рѓосувачки
  • Обновено

Jamco Производи YC136-U5 Мобилни Кабинет со Три Полици со 5 x 1-1/4 Уретан Casters, Две Цврсти, Две Зглобот, 18 x 36, од не ' Рѓосувачки

DEN 2040.00

Заварени Рамка за градење 16 мерач нерѓосувачки полиците и страни, премија Полиран 16 мерач нерѓосувачки

Медицински Количка Домаќинство Нови Коли Количка, Лабораторија Количка Количка - Двојно Нерѓосувачки Челик Медицински Количка Промена
  • Обновено

Медицински Количка Домаќинство Нови Коли Количка, Лабораторија Количка Количка - Двојно Нерѓосувачки Челик Медицински Количка Промена

DEN 787.20

Молчи гума casters, добра еластичност, не влечете знаци, лесен за употреба, флексибилен ротација.Силна носи�