• Обновено
D&D PowerDrive BK189/10 Здружени V Појас, 10 Бенд, Kevlar

D&D PowerDrive BK189/10 Здружени V Појас, 10 Бенд, Kevlar

DEN 18284.88
Достапно за вашата нарачка

Залиха

D&D Power Drive BK189/10 Здружени V Појас направени со Kevlar.Дел Број : BK189/10. Бренд Име : D : D&D Power Drive.Произведено во Кина.На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист тип.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Bettomshin 1Pcs 54 Инчен Дебелина, Диск В Појас, Моќ V-Појас, 0.39 Инчен Ширина 0.24 Инчен Дебелина, Гума Моќ Пренос Појас за Индустриски
  • Обновено

Bettomshin 1Pcs 54 Инчен Дебелина, Диск В Појас, Моќ V-Појас, 0.39 Инчен Ширина 0.24 Инчен Дебелина, Гума Моќ Пренос Појас за Индустриски

DEN 137.28

Обемот : 53.98 инчен / 1371mm; Width : 0.39 инчен / 10мм ;Дебелина : 0.24 инчен / 6mm.Лесна инсталација, мала меморија, висок�

Џејсон Индустриски 3920PLT14M85 Следната Генерација Синхрони Појас, HNBR, 3920 mm Теренот Должина, 14 мм Забот на Теренот, 85 mm
  • Обновено

Џејсон Индустриски 3920PLT14M85 Следната Генерација Синхрони Појас, HNBR, 3920 mm Теренот Должина, 14 мм Забот на Теренот, 85 mm

DEN 1413.60

RPC Заб Профил Компатибилен со Поли Синџир, RPP, HTD и Power Grip GT 2 pulleys.Најголема Моќ Капацитет Намалена појас и