• Обновено
2 Пакет Бои Протеза Бања Случај Првенство Кутија Носителот Складирање Впие Сад со Цедилка Кошница за Патување Чистење (Бела, Сина)

2 Пакет Бои Протеза Бања Случај Првенство Кутија Носителот Складирање Впие Сад со Цедилка Кошница за Патување Чистење (Бела, Сина)

DEN 184.56
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Материјал : Протеза двете случај направени од PP материјал.Еколошки, не-токсични, трајни.Кошница со Дупка : Големи дупки ќе ви овозможи лесно и брзо да се земе од протези, без да се допира вашиот чистење решение.Кошница со Кука : Двоен кука висеше на случај, нека решение на протеза проток лесно во случај, filtrating и сушење.Протеза почиста случај совршен за чување на лажни заби, чистење на протезата и накит, чистење на брадавиците, или чување на малите нешта.Пакувањето Вклучува : 2 Пакет Лажни Заб Случај, мала големина (3.78 x 3.78 x 2.68 инчи) лесно да се носат, allowed (дозволено) за дома, канцеларија, автомобил, патување, кампување.Спецификации : - Големина : 3.78 x 3.78 x 2.68 Инчен - Боја : Бела, Светло Сина Пакет се Вклучени : - 2 пакет протеза бања случај.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Протеза Бања Случај со Кошница Протеза Бања Чистење Кутија Сад Впива Првенство Почиста Retainer Случај Носителот на Протези за Лажно
 • Обновено

Протеза Бања Случај со Кошница Протеза Бања Чистење Кутија Сад Впива Првенство Почиста Retainer Случај Носителот на Протези за Лажно

DEN 215.76

????Висок Квалитет : Нашата протеза бања кутии се направени од храна одделение, нетоксични PP материјал ко�

JANEMO Протеза Капа,Лажни Заби Складирање Протеза Случај со Цедилка Кошница,се Користи за Чување на Лажни Заби,Чистење на Протезата
 • Обновено

JANEMO Протеза Капа,Лажни Заби Складирање Протеза Случај со Цедилка Кошница,се Користи за Чување на Лажни Заби,Чистење на Протезата

DEN 95.52

1.На протеза капа е изработена од ПОЛИПРОПИЛЕН материјал и усвојува двојноlayer дизајн со виси кошница во �

Лажни Заб Кутија, Протеза Кутија Мала Светлина Широк Спектар на Апликации Лесно Чистење за Чување на Повеќето Мали Предмети за Патување
 • Обновено

Лажни Заб Кутија, Протеза Кутија Мала Светлина Широк Спектар на Апликации Лесно Чистење за Чување на Повеќето Мали Предмети за Патување

DEN 182.16

Оваа кутија е погодна за чување на повеќето мали предмети како тела, ортодонцијата, протези, earplugs, итн.Ку

FeiFei66 Мода Бела Протеза Бања Кутија Случај Стоматолошки Лажни Заби Складирање Кутија со Бесење Нето Сад Алатка Протеза Кутија
 • Обновено

FeiFei66 Мода Бела Протеза Бања Кутија Случај Стоматолошки Лажни Заби Складирање Кутија со Бесење Нето Сад Алатка Протеза Кутија

DEN 13.92

Произведено во САД или Увезуваат.Издржлив и лесен и без мирис.Добра алатка за чистење на протезата.Мини

WUMUGE Протеза Бања Кутија Првенство, Протеза Случај со Протеза Почиста Четка Кошница Протеза Држачот за Патување, Retainer Чистење
 • Обновено

WUMUGE Протеза Бања Кутија Првенство, Протеза Случај со Протеза Почиста Четка Кошница Протеза Држачот за Патување, Retainer Чистење

DEN 136.56

Се грижат за насмевка : Тоа е добар избор за да се грижат за постарите лица, децата и луѓето со празнина п�

EXCEART Лажни Заби Складирање Кутија Протеза Бања Кутија Премиум Устата Guard Кутија Протеза Случај Лажни Заби Кутија Нето Сад
 • Обновено

EXCEART Лажни Заби Складирање Кутија Протеза Бања Кутија Премиум Устата Guard Кутија Протеза Случај Лажни Заби Кутија Нето Сад

DEN 290.16

Виси нето сад дизајн, погодно за вас да се исчисти и да го користите.лажни заби држачот.Добра алатка за ч�

KJGKV Бања Случаи Протеза Чаши Почиста Четки Кутии Сад со Кошница Протеза Држач, Четка Retainer Случај за Патување Retainer,Виолетова
 • Обновено

KJGKV Бања Случаи Протеза Чаши Почиста Четки Кутии Сад со Кошница Протеза Држач, Четка Retainer Случај за Патување Retainer,Виолетова

DEN 1855.20

Удобен:Добра алатка за чистење на протеза, Може да биде складирање протеза или чистење на протезата.Из�

Устата Гарда на Сад, Стоматолошки Retainer Кутија Pacifiers Накит Складирање Храна Одделение без Мирис за Патување за Дома(зелен)
 • Обновено

Устата Гарда на Сад, Стоматолошки Retainer Кутија Pacifiers Накит Складирање Храна Одделение без Мирис за Патување за Дома(зелен)

DEN 182.16

Лесен и пренослив, можете лесно може да го стави во џебот и користите во секое време.Со мрежа слив, может�

KaLaiXing бренд Протеза Бања - Складирање Сад за Впива Протези, Прскалки и други Стоматолошки Апарати--виолетова
 • Обновено

KaLaiXing бренд Протеза Бања - Складирање Сад за Впива Протези, Прскалки и други Стоматолошки Апарати--виолетова

DEN 119.76

1 Протези не се вклучени ~ прикажани за илустрација само 2 Максимална надворешни димензии : висина 9.2 cm x ш�

Beaupretty 3Pcs Протеза за Чување Протеза Бања Случај Првенство Retainer Чистење Случај Преносни Лажни Заби Чување на Кутии Протеза
 • Обновено

Beaupretty 3Pcs Протеза за Чување Протеза Бања Случај Првенство Retainer Чистење Случај Преносни Лажни Заби Чување на Кутии Протеза

DEN 604.80

Мултифункционален да ја користите.Тие се големи чување на кутии за вашата протеза, retainer и така натаму.Ма

Протеза Случај, Протеза Чаша со Цедилка, Coolrunner Протеза Бања Кутија Лажни Заби Складирање Кутија со Кошница Нето Сад Држачот
 • Обновено

Протеза Случај, Протеза Чаша со Цедилка, Coolrunner Протеза Бања Кутија Лажни Заби Складирање Кутија со Кошница Нето Сад Држачот

DEN 167.76

ВИСОК КВАЛИТЕТ Нашите протеза случај е направен од здрав, храна одделение и нетоксични медицински одде

EXCEART 1 Компјутер Протеза Бања Кутија Куп Лажни Заби Складирање Кутија со Кошница Нето Сад Носителот Retainer Случај Носителот
 • Обновено

EXCEART 1 Компјутер Протеза Бања Кутија Куп Лажни Заби Складирање Кутија со Кошница Нето Сад Носителот Retainer Случај Носителот

DEN 179.76

Протеза првенство направени PP материјал, тепам, издржлив, безбеден за употреба.Стоматолошки retainer кутиј�

LIXBD 4pcs Протеза Случај Протеза Чаша со Пропустливи Дупки Протеза Бања Кутија Лажни Заби Складирање Кутија Сад Држачот за Патување
 • Обновено

LIXBD 4pcs Протеза Случај Протеза Чаша со Пропустливи Дупки Протеза Бања Кутија Лажни Заби Складирање Кутија Сад Држачот за Патување

DEN 237.36

Срце облик го прави ова поле и практичен и убава.Мини големина и преносни, лесно да се носат при патување