• Обновено
Копа Кукли: 2 кг од Падна Opalite Чип Камења - Полиран Карпи за Занаети, Уметност, Вазна Додатен, Декорација, Реики, Кристално Изработка на Накит и многу Повеќе!

Копа Кукли: 2 кг од Падна Opalite Чип Камења - Полиран Карпи за Занаети, Уметност, Вазна Додатен, Декорација, Реики, Кристално Изработка

DEN 1367.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Поддршка Американски Бизниси - Копа Кукли компанија и бренд со гордост се во сопственост на жени во САД!.Во просек, големината на овие камења се помеѓу 0.2 0,3 инчи (5-8мм) секое парче.Овие врвот одделение камења се совршени за занаети, накит одлуки, свадба или дома декор, уметнички проекти, реики, фонтани, вазна додатен, terrariums, цвет садови, чакра чистење, кристално мрежи и многу повеќе!.Вашиот пакет ќе вклучуваат камења кои се слични но не и идентични со оние што се прикажани во нашите слики.Вашата цел ќе вклучуваат само автентичен Копа Кукли камења - како нашата маскота Рубин вели, "Ние се нашите раце валкани.. па вие не мора да!".Копа Кукли е САД бренд во сопственост на женски рок песови кои се грижат длабоко за обезбедување само на најдобар квалитет и најспектакуларните камења на пазарот.Кога ќе ги нарачате било автентични Копа Кукли производ можете да бидете сигурни дека секоја цел е преку ригорозна контрола на квалитетот на процесот и само најдобрите производи се дозволени да се карактеризираат нашата Копа Кукли лого.Овие убави камен чипови просек 0.2-0.3 инчи (5-8мм) во големина.Тие се исклучително versitile и може да се користи за многу различни цели, вклучувајќи и во занаетчиството, накит одлуки, свадба или дома декор, уметнички проекти, реики, фонтани, вазна додатен, terrariums, цвет садови, чакра чистење, кристално мрежи и многу повеќе!Нашите Кукли се сретне со рудникот сопствениците повеќе пати годишно и се изанализира секоја пратка на камења за да се осигура дека тие ги исполнуваат високи стандарди бара да бидат дел од Копа Кукли бренд.Секој камен е уникатен, а ти не ќе бидат добивање на точната камења во слики.Како земја минирани камења што е можно камења може да вклучуваат можно помали пропусти, слабости, препирка во бои, јасност, облици, големини и дезени во секој камен.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Мешани Морски Школки Океан Плажа Спирала Школки Занает Шарм Украси за Дома, Плажа Тема Партија, Свеќа Одлуки, Свадба Оркестарот,
 • Обновено

Мешани Морски Школки Океан Плажа Спирала Школки Занает Шарм Украси за Дома, Плажа Тема Партија, Свеќа Одлуки, Свадба Оркестарот,

DEN 940.80

Пакетот вклучува околу 100120 Pcs природни школки, 20~29mm широк,32~37mm долго,8~10мм дебели, 1mm отворот .Силна пласти�

Yarlung 1.1 Килограми Мешан Плажа Школки морска ѕвезда, Шарени Природни Школки Материјали за Риба Резервоарот, Дома Декорација, Плажа
 • Обновено

Yarlung 1.1 Килограми Мешан Плажа Школки морска ѕвезда, Шарени Природни Школки Материјали за Риба Резервоарот, Дома Декорација, Плажа

DEN 191.76

Вклучуваат 1.1 килограми мешан плажа школки во кеса, околу 20 или повеќе видови на школки со 5 starfishes, различ

yeabwps 50 Компјутери Јасно Лажни Мраз Обновливи Акрилик Декоративни Мраз за Свадба Централен Вазна Спојници Фотографија Реквизити
 • Обновено

yeabwps 50 Компјутери Јасно Лажни Мраз Обновливи Акрилик Декоративни Мраз за Свадба Централен Вазна Спојници Фотографија Реквизити

DEN 251.76

Материјал : Лажен коцки мраз се направени од висококвалитет акрил, транспарентни со soomth површината и ле�

Црна Вазна Додатен Бисери, Лебдејќи Бисер Централен, Табела Confetti, Без Дупка Вазна спојници Маса Декорации за Дневна Соба Вазна
 • Обновено

Црна Вазна Додатен Бисери, Лебдејќи Бисер Централен, Табела Confetti, Без Дупка Вазна спојници Маса Декорации за Дневна Соба Вазна

DEN 751.92

Табела ги расфрла, confetti Канцеларија оркестарот Свадба декорација Дома декор царинење Свадба оркестаро�

Makan Јоргованот/слонова коска Вазна Додатен Бисери 80pc, Лебдејќи Бисер Centerpieces, Табела Растера Вазна спојници Стан Оркестарот
 • Обновено

Makan Јоргованот/слонова коска Вазна Додатен Бисери 80pc, Лебдејќи Бисер Centerpieces, Табела Растера Вазна спојници Стан Оркестарот

DEN 993.60

Јоргованот слонова коска Вазна Додатен Бисери уникатен декор Свадба декорација Дома декор царинење Св�

PH PandaHall 25pcs Scallop Морски Школки Школки Шарм за Занает Одлуки, Дома Декорација, Плажа Партија, Риба Резервоарот и Вазна,
 • Обновено

PH PandaHall 25pcs Scallop Морски Школки Школки Шарм за Занает Одлуки, Дома Декорација, Плажа Партија, Риба Резервоарот и Вазна,

DEN 374.16

Големина : околу 40~60mm широк; Количина : за 25pcs.Тие ќе го донесат, заедно, дека океанот ветре тропски оркест�

Liying Акрилик Дијамант, 1.2 Инчен Акрилик Шарени Круг Богатство Gemstones Faux Круг Confetti Дијамант Кристали за Табела ги расфрла,
 • Обновено

Liying Акрилик Дијамант, 1.2 Инчен Акрилик Шарени Круг Богатство Gemstones Faux Круг Confetti Дијамант Кристали за Табела ги расфрла,

DEN 191.76

Големина : 1.2 во x 0.9 во (32милиметри x 24mm), ве Молиме проверете ја големината пред да купувате.Количина (приб

Yaomiao 15 Парчиња Плетен Ратан Топки Декоративни Orbs Вазна Спојници за Занает, Партија за Денот на Вљубените, Свадба Маса Декорација,
 • Обновено

Yaomiao 15 Парчиња Плетен Ратан Топки Декоративни Orbs Вазна Спојници за Занает, Партија за Денот на Вљубените, Свадба Маса Декорација,

DEN 335.76

Материјал : ратан топки изработени од ткаени ратан дрво, овие трајни и лесни плетен украсни топки додаде

Sandsational Сребро Трепет Единство Песок~1.5 lbs (22oz), Сребрена Боја на Песок за Свадби, Вазна Додатен, Дома Décor, Занает Песок
 • Обновено

Sandsational Сребро Трепет Единство Песок~1.5 lbs (22oz), Сребрена Боја на Песок за Свадби, Вазна Додатен, Дома Décor, Занает Песок

DEN 335.76

СУПТИЛНИ ИСКРА додава елеганција на вашиот централен дизајн, свадба прием декорација, терариум, цветни

1 LB Украсни Аквариум Риби Резервоарот Камчиња Gemstones Светлина Сјај Сина Морска Школка Вазна Додатен Стакло Камења Оган Грутки
 • Обновено

1 LB Украсни Аквариум Риби Резервоарот Камчиња Gemstones Светлина Сјај Сина Морска Школка Вазна Додатен Стакло Камења Оган Грутки

DEN 724.80

*Материјал : 100% стакло,добар квалитет со оригинална боја.Боја никогаш не се избледени Packing : approx.net тежина

ARZASGO 150PCS Акрилик Кристали на Мраз, Карпи Јасно Гем Камења за Вазна, Спојници, Табела Разбегуваат, Партија Корист, Свадба Декорација,
 • Обновено

ARZASGO 150PCS Акрилик Кристали на Мраз, Карпи Јасно Гем Камења за Вазна, Спојници, Табела Разбегуваат, Партија Корист, Свадба Декорација,

DEN 215.76

Голем дијамант камења мерки околу 1 инч (2.5 x 1.8 cm) 150 КОМПЈУТЕРИ Мраз Јасно Камења.Изработен од квалитетни

4000 Парчиња Bling Bling Дијамант Акрилик Гем Табела Растера Кристали 3 Големини Маса Декорации за Вазна Додатен Божиќ Свадба, Роденден
 • Обновено

4000 Парчиња Bling Bling Дијамант Акрилик Гем Табела Растера Кристали 3 Големини Маса Декорации за Вазна Додатен Божиќ Свадба, Роденден

DEN 191.76

Доволна количина и големина : ќе добиете 4000 парчиња од акрил дијаманти, доволно за да можете да ги красат

Прашливи Корални се Зголеми слонова коска Вазна Додатен Бисери, Лебдејќи Бисер Оркестарот, Табела Растера Вазна спојници Маса Декорации
 • Обновено

Прашливи Корални се Зголеми слонова коска Вазна Додатен Бисери, Лебдејќи Бисер Оркестарот, Табела Растера Вазна спојници Маса Декорации

DEN 1207.20

Прашливи Корални се Зголеми слонова коска Вазна Додатен Бисери Канцеларија оркестарот Свадба декораци

Намалување Cowrie Школка Монистра 215~225 КОМПЈУТЕРИ Овална Морски Школки на Плажа Школки за DIY Занает Накит Одлуки Додатоци,8.8
 • Обновено

Намалување Cowrie Школка Монистра 215~225 КОМПЈУТЕРИ Овална Морски Школки на Плажа Школки за DIY Занает Накит Одлуки Додатоци,8.8

DEN 335.76

Димензии : Должина 16mm18mm,Количина : околу 215~225 компјутери.Одличен квалитет и прифатлива цена.Тие се еднос�

Стакло Камења, 5 Мешани Бои: Сина, Тиркизна, Теал, Кобалт Сина, Бела Матирано, Теал Светкава, Големина 16 - 18 мм, 20 мл. (140 -
 • Обновено

Стакло Камења, 5 Мешани Бои: Сина, Тиркизна, Теал, Кобалт Сина, Бела Матирано, Теал Светкава, Големина 16 - 18 мм, 20 мл. (140 -

DEN 377.28

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : Околу 140 150 парчиња, тежи 1.25 lbs ( 20 мл) со Дијаметар од стакло камче е за 0.6 – 0.7 инчен (1618mm

2 LB Божиќ Декорација Стакло Камења, Камења Рамен Мермерните Мешани Море Сина,Виолетова,Црвена за Сад Вазна Спојници Занаети,Табела
 • Обновено

2 LB Божиќ Декорација Стакло Камења, Камења Рамен Мермерните Мешани Море Сина,Виолетова,Црвена за Сад Вазна Спојници Занаети,Табела

DEN 359.76

Материјал : чисто Стакло Камења направен од висок квалитет на стаклото, нема да исчезнат.Големина : окол�

Астрономски Здроби Тргување Море Стакло Занает - 22 Унци Бело - Плажа Стакло Занает - Белото Море Стакло Décor - Море Стаклена Вазна
 • Обновено

Астрономски Здроби Тргување Море Стакло Занает - 22 Унци Бело - Плажа Стакло Занает - Белото Море Стакло Décor - Море Стаклена Вазна

DEN 671.28

ЌЕ ДОБИЕТЕ – Околу 22oz на Замрзнатото Белото море од стакло, со повеќето парчиња мерење од само под 1" 2.25",

Американската Специјалност 5 lb Торба Темно Зелена Големина 0 Terrazzo Стаклени Монистра Стаклена Вазна Додатен Дома Декорација Убава
 • Обновено

Американската Специјалност 5 lb Торба Темно Зелена Големина 0 Terrazzo Стаклени Монистра Стаклена Вазна Додатен Дома Декорација Убава

DEN 2196.00

Темно Зелена Големина 1Â terrazzo стакло може да се користи за countertops, бетон, DIY Проекти, стакло агрегати.Ова с

Craftdady Природни Спирала Школка Монистра Океан Плажа Cowrie Seashell Шарм Без Дупка за Риба Резервоарот Вазна Додатен Накит Свеќа
 • Обновено

Craftdady Природни Спирала Школка Монистра Океан Плажа Cowrie Seashell Шарм Без Дупка за Риба Резервоарот Вазна Додатен Накит Свеќа

DEN 455.76

Она што Ќе Добиете Вкупно 350g мешани школка монистра во кутија, околу 7~20mm долго, 2.5~26mm широк, 6~10мм дебели (В

INSPIRELLE 2600pcs Црна Undrilled ABS Уметност Faux Бисери на Вазна, Спојници, 6mm Нема Дупка Шминка Монистра да се Одржи на Четка
 • Обновено

INSPIRELLE 2600pcs Црна Undrilled ABS Уметност Faux Бисери на Вазна, Спојници, 6mm Нема Дупка Шминка Монистра да се Одржи на Четка

DEN 311.76

Пакување : дијаметар е 6mm.Еден пакет има околу 2600 парчиња бисери.Квантитет се мерат по маса, и може да бид�

Рамно Стакло Мермерните за Вазни - 5 LB Јасно Декоративен Камен Монистра за Вазни, Занаети, Обоени Камења Табела Разбегуваат, Аквариум
 • Обновено

Рамно Стакло Мермерните за Вазни - 5 LB Јасно Декоративен Камен Монистра за Вазни, Занаети, Обоени Камења Табела Разбегуваат, Аквариум

DEN 418.80

Врвен КВАЛИТЕТ СТАКЛО МЕРМЕРНИТЕ – Нашите мермерните се направени од највисок квалитет стакло и не се �

Okllen 2.2 Килограми Мешан Плажа Школки морска ѕвезда, Природни Големи Conch Школки морска ѕвезда Шарени Морски Школки на Плажа Тема
 • Обновено

Okllen 2.2 Килограми Мешан Плажа Школки морска ѕвезда, Природни Големи Conch Школки морска ѕвезда Шарени Морски Школки на Плажа Тема

DEN 847.20

Нашите природни морски школки вклучуваат 2.2 килограми мешан плажа школки во торба, за 140pcs школки и морск

Sandsational Пацифик Единство Песок~1.5 lbs (22oz), Темно Сина, Боја на Песок за Свадби, Вазна Додатен, Дома Décor, Занает Песок
 • Обновено

Sandsational Пацифик Единство Песок~1.5 lbs (22oz), Темно Сина, Боја на Песок за Свадби, Вазна Додатен, Дома Décor, Занает Песок

DEN 813.60

СУПТИЛНИ ИСКРА додава елеганција на вашиот централен дизајн, свадба прием декорација, терариум, цветни