• Обновено
10X Optical Zoom 1080P PTZ Камера USB2.0 Видео-Конференција Камера, HD Конференциска Сала Камера за Видео Конференциски Систем Компјутер за веб Камера во Живо Стриминг Црква YouTube,

10X Optical Zoom 1080P PTZ Камера USB2.0 Видео-Конференција Камера, HD Конференциска Сала Камера за Видео Конференциски Систем Компјутер

DEN 7176.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

10 X optical zoom професионални видео конференции камера за бизнис средби, вие ќе се чувствувате како да сте лице-в-лице во истата соба.сите во собата може да се јасно да се види во професионални висок квалитет на видео со full HD 1080p камера.Елегантни и интелигентен дизајн.PTZ камера платформа : Pan : 0 да 340 степен (максимална брзина е 80 степен во секунда.USB2.0 Видео Излез.Некој во канцеларија може лесно да се постави и да го контролирате видео состаноци.Далечински управувач Совети : Притиснете го копчето со Број(1-9) директно да го повикате задржани претходно, повеќе Брзо и лесно.Широко поле на гледање без видео нарушување.Поддршка на таванот планината, ѕид и tripod планината (Обратна mountable).Поддршка Visca, Pelco-P, и Pelco-D протокол, RS232/RS485 Камера Контрола.Она што е во кутијата. 10 X Зум Конференција камера, 12 V DC адаптер, IR-далечински управувач, прирачник, USB2.0 Кабел(5m), Загради повторно е добро да се оди.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Веб-камера со Микрофон - 1080P HD Алуминиум Веб Камери за Десктоп, Mac, Лаптоп, Компјутер, КОМПЈУТЕР, Plug and Play, Веб Компјутер
 • Обновено

Веб-камера со Микрофон - 1080P HD Алуминиум Веб Камери за Десктоп, Mac, Лаптоп, Компјутер, КОМПЈУТЕР, Plug and Play, Веб Компјутер

DEN 431.76

[1080 P HD камера] J JOYACCESS 1080p камера со микрофон донесува автоматски светлина, боја и боја надомест технологи

HD Камера 2К Стриминг USB веб-Камера со Прстен Светлина се Прилагодува Осветленоста автом. фокус, веб-Камера со Микрофон за Десктоп
 • Обновено

HD Камера 2К Стриминг USB веб-Камера со Прстен Светлина се Прилагодува Осветленоста автом. фокус, веб-Камера со Микрофон за Десктоп

DEN 527.76

Надградена 5мегапикселна слика на 2К веб камера е појасна и неспокојот од 1080p камера : на 960 AF веб камера и�

Авто Фокус 2К веб-Камера со Прстен Светлина и Микрофон, HD USB Веб Видео Камера во Живо Стриминг/Видео Конференции/Онлајн Класа,Зум/Skype/Facetime/Тимови/YouTube,
 • Обновено

Авто Фокус 2К веб-Камера со Прстен Светлина и Микрофон, HD USB Веб Видео Камера во Живо Стриминг/Видео Конференции/Онлајн Класа,Зум/Skype/Facetime/Тимови/YouTube,

DEN 599.76

70 или погоре, Smart TV Андроид 5.Осветлување ефект е подобро во слабо осветлување на животната средина!П : Ка�

Размената на Камерата Тастатура Џојстик Контролер PTZ 30x во Живо Стриминг Емитување на Камерата за Црквата Telemedicine Настан за
 • Обновено

Размената на Камерата Тастатура Џојстик Контролер PTZ 30x во Живо Стриминг Емитување на Камерата за Црквата Telemedicine Настан за

DEN 1128.00

Full HD Резолуција : 1 / 2.8 инчен висок квалитет CMOS сензор.Резолуцијата е до 1920x1080 со рамка го оценувате до 60fps.

Landshine Стриминг веб Камера - 1080P HD Веб-Камера со Микрофон и се Прилагодува Светлината Plug & Play Камера за КОМПЈУТЕР Широк
 • Обновено

Landshine Стриминг веб Камера - 1080P HD Веб-Камера со Микрофон и се Прилагодува Светлината Plug & Play Камера за КОМПЈУТЕР Широк

DEN 573.36

【3 РЕЖИМ STEPLESS DIMMABLE , осветлете ја ВАШАТА УБАВИНА】 Изградена во 24 led светло со допир контрола подлога обе

IEights 13MP Автофокус USB Модулот на Камерата 1/3 CMOS IMX214 Сензор со Не-Нарушување Леќа FOV 75Degree,Поддршка 3840X2880,UVC Согласност,Поддршка
 • Обновено

IEights 13MP Автофокус USB Модулот на Камерата 1/3 CMOS IMX214 Сензор со Не-Нарушување Леќа FOV 75Degree,Поддршка 3840X2880,UVC Согласност,Поддршка

DEN 2375.76

13 MP резолуција,поддршка 3840 X2880@10fps,3264 X2448@15fps,2048 x 1536@30fps и YUV видео стриминг.Мини Автофокус Леќа USB камера мо�

ROADOM 1080P Камера со Микрофон Автофокус, Tripod Подготвени/Авто Светлина Корекција/Стерео Микрофон./Plug and Play/2 Мегапикселна,
 • Обновено

ROADOM 1080P Камера со Микрофон Автофокус, Tripod Подготвени/Авто Светлина Корекција/Стерео Микрофон./Plug and Play/2 Мегапикселна,

DEN 1199.76

【1080 P Камера АвтоФокус】 : Roadom АвтоФокус Full HD Камера претставува врвен квалитет на видео, благодарение н�

edola веб-Камера со Микрофон, HD USB Компјутер Стриминг Камера со Прилагодува Осветленоста, Лаптоп, Десктоп веб Камера за Видео Повик
 • Обновено

edola веб-Камера со Микрофон, HD USB Компјутер Стриминг Камера со Прилагодува Осветленоста, Лаптоп, Десктоп веб Камера за Видео Повик

DEN 1802.40

【HD Камера】Овој веб камера може да ви обезбеди со одличен видео квалитет со живо стриминг и снимање до 2�

RIYIFER Компјутер, Камера, USB HD Камера Вграден Микрофон Авто Фокус Конференција Камера за Видео Конференција, Далечински Обука,
 • Обновено

RIYIFER Компјутер, Камера, USB HD Камера Вграден Микрофон Авто Фокус Конференција Камера за Видео Конференција, Далечински Обука,

DEN 737.76

ВГРАДЕН МИКРОФОН : Нема потреба за купување на звук пикап опрема, 360 ° висока покриеност, вграден микрофо

3 Тенки Парчиња Веб Камера Маска, Модерен Слајд Лаптоп, Камера Покрие Налепница Блокатор 0.7 мм Ултра-Тенок Приватност Покритие за
 • Обновено

3 Тенки Парчиња Веб Камера Маска, Модерен Слајд Лаптоп, Камера Покрие Налепница Блокатор 0.7 мм Ултра-Тенок Приватност Покритие за

DEN 215.76

[СуперТенок ] Тоа не е премногу обемна или забележлива или.Не можете да се чувствуваат своето постоење, д

IMNEXT2U веб Камера Покрие Слајд 6 Пакети Ултра-Тенок Камера Опфаќа за MacBook Pro/Ер iMac Компјутер, Лаптоп, Десктоп паметен Телефон
 • Обновено

IMNEXT2U веб Камера Покрие Слајд 6 Пакети Ултра-Тенок Камера Опфаќа за MacBook Pro/Ер iMac Компјутер, Лаптоп, Десктоп паметен Телефон

DEN 239.76

【Се заштити Приватноста Безбедност】 го Штити вашиот личен и семеен приватност од 1 слајд само, спречув�

IMNEXT2u веб Камера Покрие Слајд 3 Пакети Ултра-Тенок Камера Опфаќа за MacBook Pro/Ер iMac Компјутер, Лаптоп, Десктоп паметен Телефон
 • Обновено

IMNEXT2u веб Камера Покрие Слајд 3 Пакети Ултра-Тенок Камера Опфаќа за MacBook Pro/Ер iMac Компјутер, Лаптоп, Десктоп паметен Телефон

DEN 215.76

【Се заштити Приватноста Безбедност】 го Штити вашиот личен и семеен приватност од 1 слајд само, спречув�

Оригиналниот Spyslide Премиум веб Камера Покрие | 9-Pack Црна | Ултра Тенок (0.023 инчи) | Вклопува Лаптоп, MacBook, Таблети & Smartphones
 • Обновено

Оригиналниот Spyslide Премиум веб Камера Покрие | 9-Pack Црна | Ултра Тенок (0.023 инчи) | Вклопува Лаптоп, MacBook, Таблети & Smartphones

DEN 162.96

✔ НИШТО не УДИРА ОРИГИНАЛОТ : Со 3 години на истражување и развој, 4 прототипови и 8,000 првичната производ �

2K веб-Камера со Микрофон, High-Definition PC Камера за Десктоп, Plug-and-Play Компјутер Лаптоп преку USB Веб Камери за Видео Повик
 • Обновено

2K веб-Камера со Микрофон, High-Definition PC Камера за Десктоп, Plug-and-Play Компјутер Лаптоп преку USB Веб Камери за Видео Повик

DEN 287.76

[Full HD Мрежна Камера] На 2К мрежа камерата користи 6слој стакло HD леќа и 1 / 2.8 инчен CMOS сензорот за слика обе�