• Обновено
Палец Завртки Стегање Завртка Knob Ѕвезда Копчиња М5 x 12mm Bakelite Круг во Облик на Рака Knob Затегнување Завртка Knob за Механичка Опрема 4 ПАРЧИЊА

Палец Завртки Стегање Завртка Knob Ѕвезда Копчиња М5 x 12mm Bakelite Круг во Облик на Рака Knob Затегнување Завртка Knob за Механичка

DEN 1365.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Машки конец ѕвезда копчиња се направени од bakelite, со добра цврстина и силни анти-стареењето способност.Завртка тип на дизајн, нежните линии и прстот проред за едноставно вртење.Тема Големина : M5 x 12mm(D * L); Главна Боја : Црна; Материјал : Bakelite.Едноставна инсталација, нема потреба за други алатки, може да биде инсталиран или расклопуваат со една рака, на заштеда на вашето време.Овие завртка копчиња се користат во мебел декорација, електронска опрема, механичка опрема и други сродни индустрии.Карактеристики : Машки конец ѕвезда копчиња се направени од bakelite, со добра цврстина и силни анти-стареењето способност.Завртка тип на дизајн, нежните линии и прстот проред за едноставно вртење.Едноставна инсталација, нема потреба за други алатки, може да биде инсталиран или расклопуваат со една рака, на заштеда на вашето време.Овие завртка копчиња се користат во мебел декорација, електронска опрема, механичка опрема и други сродни индустрии.Карактеристики : Материјал : Bakelite Боја : Црна Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи 0.05 инчен разлики поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Пакет се вклучени : 4 X Палецот Копчиња.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Yinpecly М8 Ѕвезда се Справи со Knob Тема Замена Затегнување Завртка Петокрак Облик Завртка на Knob за алатни машини 8Pcs
 • Обновено

Yinpecly М8 Ѕвезда се Справи со Knob Тема Замена Затегнување Завртка Петокрак Облик Завртка на Knob за алатни машини 8Pcs

DEN 282.96

【Производ Димензија】 Глава Дијаметар : 31mm / 1.22 инчен ; Конец Должина : 25мм / 0.98 инчен ; Навој Дијаметар : 8mm

Kipp 06253-5012X20 Термопластични/Челик Ново·Контрола Сива Пет Лобус Костец со М12 Надворешен Навој, Челик Черупка, Метрички, 34.8
 • Обновено

Kipp 06253-5012X20 Термопластични/Челик Ново·Контрола Сива Пет Лобус Костец со М12 Надворешен Навој, Челик Черупка, Метрички, 34.8

DEN 1012.80

Црна, Сива Термопластични.Сина Chromed Или Светли Нерѓосувачки Челик.Ново·Контрола Пет Лобус Костец се ефи

Kipp 06220-40616X25 Црна Термопластични/Челик Ѕвезда Зафат, M6 Надворешен Навој, Стил L, Метрички, 32 mm Дијаметар, 25 mm Завртка
 • Обновено

Kipp 06220-40616X25 Црна Термопластични/Челик Ѕвезда Зафат, M6 Надворешен Навој, Стил L, Метрички, 32 mm Дијаметар, 25 mm Завртка

DEN 374.16

Црна термопластични.Черупка и навој гром во челик.Черупка и навој гром поцинкуван и сина chromated заврши.Си

Kipp 06253-63A41X40 Термопластични/Нерѓосувачки Челик Novo-Зафат Сива Пет Лобус Зафат, 3/8-16 Надворешен Навој, од не ' Рѓосувачки
 • Обновено

Kipp 06253-63A41X40 Термопластични/Нерѓосувачки Челик Novo-Зафат Сива Пет Лобус Зафат, 3/8-16 Надворешен Навој, од не ' Рѓосувачки

DEN 1551.84

Црна, Сива Термопластични.Сина Chromed Или Светли Нерѓосувачки Челик.Ново·Контрола Пет Лобус Костец се ефи

Палец Завртки Стегање Завртка Knob Ѕвезда Копчиња M4 x 8мм Пластични Хексагонална Слива во Облик на Рака Knob Затегнување Завртка
 • Обновено

Палец Завртки Стегање Завртка Knob Ѕвезда Копчиња M4 x 8мм Пластични Хексагонална Слива во Облик на Рака Knob Затегнување Завртка

DEN 148.56

Машки конец ѕвезда копчиња се направени од пластика, со добра цврстина и силни антистареењето способно�

Aexit M6 Навој Копчиња & Рака Тркала Кол Пластични Ѕвезда Главата на Завртката Завртки Стегање Копчиња Костец Ѕвезда Копчиња Црна
 • Обновено

Aexit M6 Навој Копчиња & Рака Тркала Кол Пластични Ѕвезда Главата на Завртката Завртки Стегање Копчиња Костец Ѕвезда Копчиња Црна

DEN 356.40

Одлична замена за вашиот скршени еден со оваа Ѕвезда Knob.Завртка тип на дизајн за лесно се инсталира и со

Yinpecly M10x16 Ѕвезда се Справи со Knob Тема Замена Затегнување Завртка Петокрак Облик Завртка на Knob за алатни машини 3PCS
 • Обновено

Yinpecly M10x16 Ѕвезда се Справи со Knob Тема Замена Затегнување Завртка Петокрак Облик Завртка на Knob за алатни машини 3PCS

DEN 196.56

【Производ Димензија】 Глава Дијаметар : 50mm / 1.97 инчен ; Конец Должина : 16mm / 0.63 инчен; Навој Дијаметар : 10мм

Bettomshin 3Pcs CM8 Навој Knob Преку Дупка Ѕвезда Форма со Дијаметар од 40mm/1.57 Женски Навој Тема Црна Bakelite за Струг Машина
 • Обновено

Bettomshin 3Pcs CM8 Навој Knob Преку Дупка Ѕвезда Форма со Дијаметар од 40mm/1.57 Женски Навој Тема Црна Bakelite за Струг Машина

DEN 207.60

【Големина】На knob дијаметар е 40mm / 1.57 инчен,темата е CM12 【Материјал】производот е направен од висок квали�

Kipp 06220-4101X60 Црна Термопластични/Челик Ѕвезда Зафат, M10 Надворешен Навој, Стил L, Метрички, 50 мм Дијаметар 60 mm Завртка
 • Обновено

Kipp 06220-4101X60 Црна Термопластични/Челик Ѕвезда Зафат, M10 Надворешен Навој, Стил L, Метрички, 50 мм Дијаметар 60 mm Завртка

DEN 928.32

Црна термопластични.Черупка и навој гром во челик.Черупка и навој гром поцинкуван и сина chromated заврши.Зе

Kipp 06220-41015X25 Црна Термопластични/Челик Ѕвезда Зафат, M10 Надворешен Навој, Стил L, Метрички, 50 мм Дијаметар, 25 mm Завртка
 • Обновено

Kipp 06220-41015X25 Црна Термопластични/Челик Ѕвезда Зафат, M10 Надворешен Навој, Стил L, Метрички, 50 мм Дијаметар, 25 mm Завртка

DEN 781.20

Црна термопластични.Черупка и навој гром во челик.Черупка и навој гром поцинкуван и сина chromated заврши.Си

Kipp 06253-50106X30 Термопластични/Челик Ново·Контрола Сива Пет Лобус Костец со M10 Надворешен Навој, Челик Черупка, Метрички, 34.8
 • Обновено

Kipp 06253-50106X30 Термопластични/Челик Ново·Контрола Сива Пет Лобус Костец со M10 Надворешен Навој, Челик Черупка, Метрички, 34.8

DEN 1010.64

Црна, Сива Термопластични.Сина Chromed Или Светли Нерѓосувачки Челик.Ново·Контрола Пет Лобус Костец се ефи

Kipp 06220-4A515X30 Црна Термопластични/Нерѓосувачки Челик Ѕвезда Зафат, 1/2-13 Надворешен Навој, Стил L, Инчен, 63 мм Дијаметар,
 • Обновено

Kipp 06220-4A515X30 Црна Термопластични/Нерѓосувачки Челик Ѕвезда Зафат, 1/2-13 Надворешен Навој, Стил L, Инчен, 63 мм Дијаметар,

DEN 1051.68

Изработени од црна термопластични, черупка и навој гром во нерѓосувачки челик 1.4305; безбедност lanyard напр�

Kipp 06253-50126X40 Термопластични/Челик Ново·Контрола Сива Пет Лобус Костец со М12 Надворешен Навој, Челик Черупка, Метрички, 34.8
 • Обновено

Kipp 06253-50126X40 Термопластични/Челик Ново·Контрола Сива Пет Лобус Костец со М12 Надворешен Навој, Челик Черупка, Метрички, 34.8

DEN 1052.40

Пакет Димензии : 8.0" (L) x 6.0" (W) x 2.0" (H).Тип На Производ : Хардвер Се Справи.Пакет Количина : 1 Земја На Потекло :

Kipp 06220-4A417X40 Црна Термопластични/Нерѓосувачки Челик Ѕвезда Зафат, 3/8-16 Надворешен Навој, Стил L, Инчен, 50 мм Дијаметар
 • Обновено

Kipp 06220-4A417X40 Црна Термопластични/Нерѓосувачки Челик Ѕвезда Зафат, 3/8-16 Надворешен Навој, Стил L, Инчен, 50 мм Дијаметар

DEN 835.20

Изработени од црна термопластични, черупка и навој гром во нерѓосувачки челик 1.4305; безбедност lanyard напр�

Aexit M12x38mm Машки Копчиња & Рака Тркала Тема 40mm Кол Пластични Ѕвезда Главата Завртка Тип На Стегање Ѕвезда Копчиња Knob 3pcs
 • Обновено

Aexit M12x38mm Машки Копчиња & Рака Тркала Тема 40mm Кол Пластични Ѕвезда Главата Завртка Тип На Стегање Ѕвезда Копчиња Knob 3pcs

DEN 1881.60

Тежина : 196g; Име на Производ : Стегање Knob.Главен Материјал : Пластика, Метал; Пакет Содржина : 3pcs x Стегање Kn

Стегање Knob M6 Навој Стегање Knob Ѕвезда Главата Пластични Рака Копчиња Затегнување Завртки за Машинска Алатка, Завртка Должина
 • Обновено

Стегање Knob M6 Навој Стегање Knob Ѕвезда Главата Пластични Рака Копчиња Затегнување Завртки за Машинска Алатка, Завртка Должина

DEN 230.16

АПЛИКАЦИЈА ЗА : Ова M6 стегање knob е широко се користи за многу опрема за механичко, храна и индустрија, инс

Jomevia М8 x 40mm Метал Стегање Рака Ѕвезда Копчиња Хексадецимален Облик MaleThread Замена Затегнување Завртка се Справи со Knob
 • Обновено

Jomevia М8 x 40mm Метал Стегање Рака Ѕвезда Копчиња Хексадецимален Облик MaleThread Замена Затегнување Завртка се Справи со Knob

DEN 238.80

[SIZE] : Тема Должина(Приближно) : 40mm / 1.57 инчен ;Навој Дијаметар (Приближно) : М8(8мм) / 0.31 инчен; Глава Дијамета�