• Обновено
Батеријата Пакет и LCD USB Патување Полнач за Samsung SC-L810, SCL810, SC-L860, SCL860, SC-L870, SCL870 Дигитална видео камера Видео

Батеријата Пакет и LCD USB Патување Полнач за Samsung SC-L810, SCL810, SC-L860, SCL860, SC-L870, SCL870 Дигитална видео камера Видео

DEN 309.36
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Нов Висок Квалитет на Литиум-јонска Замена на Батеријата.Висока Густина На Енергија, Високо Рециклирање Живот, Долг Живот На Батеријата.Хемија : Li-ion, Напон : 7.4 V, Капацитет : 2000 MAH. 100% Декодираната и 100% Компатибилен Со Оригиналниот Камери и Полначи.Апсолутно Нема Меморија Ефект, Можете Да Ги Полните И Користете Ја Батеријата Во Секое Време.LCD USB Камера Батерија Полнач Микро Влез : DC 5 V Излез : DC-DC 4.2 V/8.4 V , 600m Ah (МАКС) Сертифицирани : CE, и Rohs Големина : 91.5 x 48 x 20 mm Работа Температура : -20-+60 Тежина : 61g Боја : Црна Состојба : Нова, 1 Година Гаранција!Полнење Секаде и во секое време : Користете дома, канцеларија, во движење, Патување и повеќе.Тенок и Пренослив Дизајн, Лесно да се Носат.Постојан Струја Контрола за да се Спречи во Текот-Напон, Над-Полнење, Кратки-Коло Заштита.Интелигентни Полначот LCD Дисплеи во Статусот на Полнење Може да се полни Преку USB Ѕид Полнач за во Автомобил Полнач, Надворешна Батерија или на други Уреди Со USB Порта, Ви Дава Повеќе Опции Батеријата Спецификации : 1. Напон : 7.4 V 2. Капацитет : 2000m Ah 3. Батерија Тип : Li-ion 4. Состојба : Нова, 1 година гаранција!Пакет Содржина : 1 x Батеријата 1 x LCD USB Полнач 1 x USB Кабел(Должина : 12in) Компатибилен Со Батеријата : Samsung SB-L110 A SB-L160 SB-L320 Батерија Liion Батерии Било какви Прашања ве Молиме Слободно Контактирајте со нас, Ние ќе се Фокусираме на Обезбедување на Квалитет Моќ Производи и Одлични Услуги на Клиентите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ZGCINE Мулти Употреба PD Брзо Адаптер за полнење за Било Sony NP-F Батерија - Адаптер за Напојување Фотограф, Vlogger, Youtuber Користење
  • Обновено

ZGCINE Мулти Употреба PD Брзо Адаптер за полнење за Било Sony NP-F Батерија - Адаптер за Напојување Фотограф, Vlogger, Youtuber Користење

DEN 791.76

[ Повеќе Од Полначот ] ZGCINE NPF батерија полнач не само што може брзо полнење за NPF батеријата, но исто така �

Haowecib Деца Камера, Не‑Токсични Цртан филм видео камера, Триење Отпорни Удобно Преносни за Момчиња & Девојки Деца
  • Обновено

Haowecib Деца Камера, Не‑Токсични Цртан филм видео камера, Триење Отпорни Удобно Преносни за Момчиња & Девојки Деца

DEN 1353.60

Храна‑одделение ABS материјални, не‑токсични и невкусна, еколошки, се грижи за нежната кожа на децата.По

BTBAI Компатибилни ФОЛКСВАГЕН -VBG6 Батеријата за ФОЛКСВАГЕН -VBG6K ФОЛКСВАГЕН -VBG6GK ФОЛКСВАГЕН -VBG6PPK Дигитален Видео видео
  • Обновено

BTBAI Компатибилни ФОЛКСВАГЕН -VBG6 Батеријата за ФОЛКСВАГЕН -VBG6K ФОЛКСВАГЕН -VBG6GK ФОЛКСВАГЕН -VBG6PPK Дигитален Видео видео

DEN 2364.00

BTBAI Компатибилни "ФОЛКСВАГЕН" VBG6 Батеријата за "ФОЛКСВАГЕН" VBG6 K "ФОЛКСВАГЕН" VBG6 GK "ФОЛКСВАГЕН" VBG6 PPK Дигита

Антон Bauer LP4 Низок Профил, Quad V-Планината Приоритет-врз Основа на Едновремено 4-Позиција Батеријата PowerCharger со LED Дисплеј
  • Обновено

Антон Bauer LP4 Низок Профил, Quad V-Планината Приоритет-врз Основа на Едновремено 4-Позиција Батеријата PowerCharger со LED Дисплеј

DEN 7176.00

Антон Bauer LP4 Низок Профил, Quad VПланината Приоритетврз Основа на Едновремено 4Позиција Батеријата Power Charger

HQRP Замена AC Адаптер/Апарат Компатибилен со Канон VIXIA HG10 / VIXIA HG30 / LEGRIA VIXIA HF S10 / HF S100 видео камера со САД Кабелот
  • Обновено

HQRP Замена AC Адаптер/Апарат Компатибилен со Канон VIXIA HG10 / VIXIA HG30 / LEGRIA VIXIA HF S10 / HF S100 видео камера со САД Кабелот

DEN 189.84

HQRP® AC Адаптер со Кабелот за Напојување плус HQRP® Евра Приклучок Адаптер;.Влезен Напон : 110 V240 V AC; Излезен Н�