• Обновено
PrettyQueen 3 Барел Виткање Железо 1 инчен Виткање на Косата Прачки Температура Прилагодливи 25мм Коса Crimper за Долга или Кратка Коса се Загрее Брзо Виткање Железо Коса Пок?

PrettyQueen 3 Барел Виткање Железо 1 инчен Виткање на Косата Прачки Температура Прилагодливи 25мм Коса Crimper за Долга или Кратка

DEN 407.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

NATRUAL во ПОТРАГА КАДРИЦИ : за Разлика од регуларната барел виткање железо, ова 3 барел виткање железо не произведува тесна или ringlet-како навивам, а нежна бран низ вашата коса.Ние би го препорачал ова, ако сте во потрага за нова, лесен за употреба коса алатка за повеќе природен изглед на бранови.ЗАГРЕВА ЕКСТРА БРЗО : Оваа Убава Кралица 3 Барел Виткање Железо оди од 0 до 410°F (210°C) во само 60 секунди.Се прилагоди на температурата на 3 Барел Поколеба Железо Стапче според вашите стилови на косата.Лесно да ви даде жив и убав изглед за само неколку минути.ГУБЕЊЕ на ЗАШТИТА : Увезената керамика глазура слој технологија, висока температура отпор, керамичка технологија обезбедува висок, па дури и топлина, додека за заштита на коса, се направи вашата коса здрава, природна и сјајна.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Тоа е супер лесен за употреба и не одзема време.Ние сме опремени виткање на косата железо со 360 степени rotatable и метежот-слободен мозок, не се лизга рачка, dual напон виткање железо (110 V-240 V) е исто така одлична за меѓународно патување.Најдоброто нешто во врска со ова виткање железо е, иако тоа изгледа обемна, но не и тешки дури и за жените кои имаат мали раце.без проблеми го користите.РАБОТИ НА СИТЕ ТИПОВИ КОСА : Дали имате кратка или долга брави;дебели или тенки, ова коса crimper работи како шарм.Загреана керамички произведува негативно наелектризирани јони кои создаваат мека,сјајна бранови,на crimper губење на железо може да ви помогне да се направи вашата коса виткање дома лесно и безбедно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ZDLZDG Батерија Автоматско Виткање Железо Мултифункционален Cordless Авто Коса Curler Подвижни Ротирачки Виткање Стапче Стил Алатка
 • Обновено

ZDLZDG Батерија Автоматско Виткање Железо Мултифункционален Cordless Авто Коса Curler Подвижни Ротирачки Виткање Стапче Стил Алатка

DEN 2253.60

Професионални автоматско виткање железо може да се задржи вашата косата мазна и сјајна, и изгледаат пов

Преносни Спирала Коса Curler Керамички Виткање Железо Стапче Навивам Поколеба Создателот за на Плажа Бранови, Dual Напон,Виолетова
 • Обновено

Преносни Спирала Коса Curler Керамички Виткање Железо Стапче Навивам Поколеба Создателот за на Плажа Бранови, Dual Напон,Виолетова

DEN 980.16

Брзо греење во 15 секунди, долг животен век, добра стабилност.Пластични спирала грб надвор опфаќа керами�

3 Барел 32-милиметри Електрични Коса Curler - Професионални Преносни Косата Алатка со Анти‑Лизга Рачката Брзо Греење Температура
 • Обновено

3 Барел 32-милиметри Електрични Коса Curler - Професионални Преносни Косата Алатка со Анти‑Лизга Рачката Брзо Греење Температура

DEN 758.16

Нано‑титаниум кристал турмалин керамика се користи за да се генерираат голем број на негативни јони во

CkeyiN Виткање Стапче, Керамички Заострените Барел Виткање Железо со Анти-Scald Прилагодлива Температура Професионални Двојна Напон
 • Обновено

CkeyiN Виткање Стапче, Керамички Заострените Барел Виткање Железо со Анти-Scald Прилагодлива Температура Професионални Двојна Напон

DEN 791.76

Се создаде природен изглед лабава Бран стилови : Веднаш да се создаде дефинирани за слободни тече кадри�

VVPONMEIQS Автоматско Губење на Curler Керамички Професионални Спирала Плажа Поколеба Железо Спин Виткање Стапче 360 Ротирачки Стил
 • Обновено

VVPONMEIQS Автоматско Губење на Curler Керамички Професионални Спирала Плажа Поколеба Железо Спин Виткање Стапче 360 Ротирачки Стил

DEN 1348.80

【Турмалин Слој】Овој про виткање стапче карактеристики на турмалин слој, кој не само што помага да се с�

Косата Поколеба Автоматско Ротирање Барел Коса Curler се Зголеми Обликот на Косата Виткање Железо Преносни Виткање Железо Стапче
 • Обновено

Косата Поколеба Автоматско Ротирање Барел Коса Curler се Зголеми Обликот на Косата Виткање Железо Преносни Виткање Железо Стапче

DEN 1108.56

НЕГАТИВНИТЕ ЈОНИ за НЕГА на КОСА : ја Подобрува губење на квалитет, со кој се елиминира статички електри�

Автоматско Губење на Curler, Cordless Автоматско Виткање Железо Преносни Керамички Барел Виткање на Косата Стапче со LCD Дисплеј
 • Обновено

Автоматско Губење на Curler, Cordless Автоматско Виткање Железо Преносни Керамички Барел Виткање на Косата Стапче со LCD Дисплеј

DEN 959.76

【Лесен за Употреба со Авто Виткање】 Стави косата во curler и притиснете на копчето, ќе имаат природни и до�

Електрични Коса Curler Долго Виткање Тонг Стапче Професионални Губење на Температурата Поставување Виткање Железо Виткање Железо
 • Обновено

Електрични Коса Curler Долго Виткање Тонг Стапче Професионални Губење на Температурата Поставување Виткање Железо Виткање Железо

DEN 374.40

[ Прилагодлива Температура 140°C220°C] Температурата поставување и hd lcd дигитален дисплеј покажува во реалн

2 во 1 Директно Виткање Железо, Косата Поколеба, Стил, Tools & Апарат, Топла Алатки Виткање Железо, Виткање на Косата Железо, Прилагодлива
 • Обновено

2 во 1 Директно Виткање Железо, Косата Поколеба, Стил, Tools & Апарат, Топла Алатки Виткање Железо, Виткање на Косата Железо, Прилагодлива

DEN 1151.76

[Двевоедно директно виткање железо] Дали секогаш се грижите за иста фризура секој пат кога ќе одам на да�

GeoPanWrap 5 во 1 Меѓусебно Коса Curler Стапче Сет, Автоматски Виткање Железо Виткање на Косата Брановидна Железо со Керамички Турмалин
 • Обновено

GeoPanWrap 5 во 1 Меѓусебно Коса Curler Стапче Сет, Автоматски Виткање Железо Виткање на Косата Брановидна Железо со Керамички Турмалин

DEN 674.40

【5 во 1 косата алатка】Дами Коса Curler е опремен со пет меѓусебно коса железо прилози, Комбинирање на косат

MZLXDEDIAN Автоматско Губење на Виткање Железо со Керамички Ionic Барел, Smart Anti-Заглавен, Автоматско Ротирање Виткање на Косата
 • Обновено

MZLXDEDIAN Автоматско Губење на Виткање Железо со Керамички Ionic Барел, Smart Anti-Заглавен, Автоматско Ротирање Виткање на Косата

DEN 1855.20

★Ергономски дизајн, не се лизга се справи ★ 360° ротирачки кабелот за напојување за да се спречи конфузи�

Професионални 25мм Виткање Стапче за Долга Кратка Коса Турмалин Керамички Мали Барел Коса Curler Жени, Мажи, Деца Виткање Железо
 • Обновено

Професионални 25мм Виткање Стапче за Долга Кратка Коса Турмалин Керамички Мали Барел Коса Curler Жени, Мажи, Деца Виткање Железо

DEN 1175.76

9mm тенок турмалин керамички слој барел, ја прави косата да изгледа сјајна и гламурозна, Губење на штета о

BRUQUET 3 Барел Виткање Железо Стапче Температура Прилагодливи Керамички Влакна Crimper Косата Алатки Длабоко Бранови Одговараат
 • Обновено

BRUQUET 3 Барел Виткање Железо Стапче Температура Прилагодливи Керамички Влакна Crimper Косата Алатки Длабоко Бранови Одговараат

DEN 959.76

✔ 【СОЗДАДЕ ПРИРОДНИ ВЛАКНА ВИДОВИ】 : Дали имате кратка или долга брави; дебели или тенки, ова три барел

Autofather Виткање на Косата Железо 3 Барел Коса Crimper Керамички Две Опрема за Контрола на Температурата Коса И Стил Tools - 1
 • Обновено

Autofather Виткање на Косата Железо 3 Барел Коса Crimper Керамички Две Опрема за Контрола на Температурата Коса И Стил Tools - 1

DEN 566.16

Се СОЗДАДЕ ПРИРОДЕН ИЗГЛЕД КАДРИЦИ : совршена алатка за создавање beachy, професионален изглед кадрици кои

32-милиметри Виткање на Косата Железо 3 Барел Стапче, Електрични Керамички Влакна Поколеба Виткање Железо за Долго или Кратко, Трае
 • Обновено

32-милиметри Виткање на Косата Железо 3 Барел Стапче, Електрични Керамички Влакна Поколеба Виткање Железо за Долго или Кратко, Трае

DEN 789.36

3 БАРЕЛ ВИТКАЊЕ ЖЕЛЕЗО : може да се загрее до 180 ℃ во само околу 30 секунди.Висок квалитет на PTC грејач, брзо

Виткање Железо Ceremic Слој Барел, Топлина Виткање Железо, Професионални Турмалин Виткање Стапче LCD Dispaly со 5 Топлина Поставување
 • Обновено

Виткање Железо Ceremic Слој Барел, Топлина Виткање Железо, Професионални Турмалин Виткање Стапче LCD Dispaly со 5 Топлина Поставување

DEN 1110.96

5 ПРЕЦИЗНИ ТЕМПЕРАТУРА ПОСТАВУВАЊА Виткање Железо Коса Curler има 5 прецизни температура settings и лесензачи�

1 Инчен Виткање Железо со Керамичка Облога за Барел Долг/Средна Коса, Екстра Долг Барел Виткање Железо,Инстант Топлина до 450°F со
 • Обновено

1 Инчен Виткање Железо со Керамичка Облога за Барел Долг/Средна Коса, Екстра Долг Барел Виткање Железо,Инстант Топлина до 450°F со

DEN 544.56

[Уникатен Дизајн] Овој елегантен црна и златна керамички виткање железо карактеристики на 1 инчен барел,

G-YF Професионални Виткање Железо/Стапче Виткање Тонг Четка со Анти-Scald Влакната, Керамички Ionic Топла Виткање на Косата Стил,
 • Обновено

G-YF Професионални Виткање Железо/Стапче Виткање Тонг Четка со Анти-Scald Влакната, Керамички Ionic Топла Виткање на Косата Стил,

DEN 791.76

Косата Curler:виткање маша со совршена температура помогна да го скроти постојните frizz и кадрици да се соз

ZDLZDG Професионални Автоматско Виткање Железо Cordless Виткање Стапче Батерија Брзо Греење Коса Curler, 5200mAh Голем Капацитет
 • Обновено

ZDLZDG Професионални Автоматско Виткање Железо Cordless Виткање Стапче Батерија Брзо Греење Коса Curler, 5200mAh Голем Капацитет

DEN 2519.76

Авто коса curler усвојува еднокопче виткање дизајн за да одговараат на луѓето од сите возрасти со или без н

Топлина Ракавици за Косата,Morgles 2 парчиња Професионални Топлина Ракавици Отпорни на Силиконски Топлина Мат 6pcs Коса Клипови и
 • Обновено

Топлина Ракавици за Косата,Morgles 2 парчиња Професионални Топлина Ракавици Отпорни на Силиконски Топлина Мат 6pcs Коса Клипови и

DEN 239.76

Пакетот Вклучува : Доаѓа со 2pcs косата памучни ракавици,1pc на топлина отпорни на силиконски мат торбичка,6

Виткање железо Heatless Виткање на Косата Род Headband Нема Топлина на Косата Curlers Коса со Ролери Косата Алатка Виткање железо
 • Обновено

Виткање железо Heatless Виткање на Косата Род Headband Нема Топлина на Косата Curlers Коса со Ролери Косата Алатка Виткање железо

DEN 415.20

Сигурен квалитет и потрајни.На headband е доволно долго да се одржи вашата коса цврсто, многу погодна за деб�

Wavytalk 3/8 Инчи Мали Виткање Железо, Мали Виткање Железо Стапче за Кратко & Долга Коса, Керамички Мали Барел Виткање Железо со
 • Обновено

Wavytalk 3/8 Инчи Мали Виткање Железо, Мали Виткање Железо Стапче за Кратко & Долга Коса, Керамички Мали Барел Виткање Железо со

DEN 647.76

Турмалин Керамичка Технологија виткање стапче Wavytalk мали виткање железо со керамички слој барел помага