• Обновено
Велосипед Телефон Носителот 360 степени Rotatable Велосипед Телефон Носителот Универзален Мобилен Телефон Носителот Алуминиум Велосипед Handlebar Заградата GPS (Боја : Не rotat

Велосипед Телефон Носителот 360 степени Rotatable Велосипед Телефон Носителот Универзален Мобилен Телефон Носителот Алуминиум Велосипед

DEN 873.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Удобен алатката-бесплатно инсталација го прави лесно монтирање на било Handlebar, без разлика што на терен, тоа ќе цврсто контрола на вашиот handlebar и да остане стабилен, без тресење, исто така, лесно пренослив.Лесно да се инсталира и да се пушти возило : сунѓер подлога за носител со не се лизга дизајн, може да се заштити телефонот обвивка.Тоа ќе го заштитите вашиот телефон безбедно : и ќе не носат на раката притисне да се прошири stent за 3.5-6.5 инчен телефон за 20-35mm дијаметар handlebar.И не се лизга гумени влошки се спречи гребење : Цврсто се одржи на мобилен телефон, и направете го тоа лесно и удобно да се постигне.Прилагодливи планината : 3.5-6.5 инчи или да одговара на помали мобилни телефони, GPS и други уреди.Спецификација : материјал : metal Color : златна, црвена, сина, black Easy да се инсталира и пуштање во vehicle Sponge подлога за носител со не се лизга дизајн, може да се заштити телефонот shell It ќе го заштити вашиот телефон безбедно и не ќе wear Press на рака да се прошири на stent And анти-пропадна гумени влошки за да се спречи scratching Package се Вклучени : 1 * Велосипед телефон држачот.

Кон својствата

material:
metal
Color:
gold, red, blue, black
Easy to install and release into the vehicle :
Sponge pad holder with non-slip design, can protect the phone shell :
It will protect your phone safe and will not wear :
Press the arm to expand the stent :
And anti-skid rubber pads to prevent scratching :
Package Included:
1 * Bicycle phone holder :

Најдобри предлози во категоријата

СТП HUAI ZHAI 3 Pack 7CM Лепило Табла Планината Диск Подлога со 3M Налепница за Tomtom GO Започнете со Garmin GPS Седна Nav Цртичка
 • Обновено

СТП HUAI ZHAI 3 Pack 7CM Лепило Табла Планината Диск Подлога со 3M Налепница за Tomtom GO Започнете со Garmin GPS Седна Nav Цртичка

DEN 1556.16

НИ вистински 3 M материјали, Лепило за монтажа диск одговара на сите вшмукување чаша планината рамките 2.7

SAUTVS Електронски Уред Таблета Phone Држач за Да-Сум Одметник X3 2017-2021 Додатоци, X3 Електронски Уред Месеци со Складирање Кутија
 • Обновено

SAUTVS Електронски Уред Таблета Phone Држач за Да-Сум Одметник X3 2017-2021 Додатоци, X3 Електронски Уред Месеци со Складирање Кутија

DEN 1197.60

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

YSJJZDE Автомобил Phone Држач за во Автомобил Држач за Телефон во Автомобилот Воздухот се Пропустливи Клип Планината Нема Магнетни
 • Обновено

YSJJZDE Автомобил Phone Држач за во Автомобил Држач за Телефон во Автомобилот Воздухот се Пропустливи Клип Планината Нема Магнетни

DEN 1462.32

"Една Рака Операција: Користење на автомобил телефон носителот, вие едноставно можете да го закачите и�

YSJJZDE Автомобил Phone Држач за во Автомобил Табла Планината Телефон Носителот Стојат Клип на Лулка Универзален Мобилен Телефон
 • Обновено

YSJJZDE Автомобил Phone Држач за во Автомобил Табла Планината Телефон Носителот Стојат Клип на Лулка Универзален Мобилен Телефон

DEN 1120.56

"Една Рака Операција: Користење на автомобил телефон носителот, вие едноставно можете да го закачите и�

YSJJZDE Автомобил Телефон Носителот 1PC 360 степени Ratating Автомобил/Камион задното Седиште потпирачи за глава Телефон Планината
 • Обновено

YSJJZDE Автомобил Телефон Носителот 1PC 360 степени Ratating Автомобил/Камион задното Седиште потпирачи за глава Телефон Планината

DEN 1092.96

"Една Рака Операција: Користење на автомобил телефон носителот, вие едноставно можете да го закачите и�

Yosoo Здравје Опрема Велосипед Компјутер Носителот, Велосипед GPS Поддршка, Велосипед Handlebar Компјутер Планината Носителот Заградата
 • Обновено

Yosoo Здравје Опрема Велосипед Компјутер Носителот, Велосипед GPS Поддршка, Велосипед Handlebar Компјутер Планината Носителот Заградата

DEN 210.96

Премиум Квалитет : На MTB компјутер држачот е изработен од ABS, трајни, за долго време се користи.Применливи

YSJJZDE Автомобил Phone Држач за во Автомобил Телефон Носителот Стојат Мобилен Телефон Носители во Автомобил Телефон Планината Морон
 • Обновено

YSJJZDE Автомобил Phone Држач за во Автомобил Телефон Носителот Стојат Мобилен Телефон Носители во Автомобил Телефон Планината Морон

DEN 1387.68

"Една Рака Операција: Користење на автомобил телефон носителот, вие едноставно можете да го закачите и�

GPS Навигација GPS Мотор Планината GPS Navigator Стапка за 1 Инчен Топката Компатибилен Алуминиум Легура Планината GPS Навигацијата
 • Обновено

GPS Навигација GPS Мотор Планината GPS Navigator Стапка за 1 Инчен Топката Компатибилен Алуминиум Легура Планината GPS Навигацијата

DEN 1893.60

Цинк, обложени uтоп база со 1" гумена топка Вклучува хардвер за да ги собере шини од 0.50" 1.25" во дијаметар.С�

Ramtech Автомобил Камион GPS & Таблета Шофершајбната Планината, Вшмукување Чаша Носителот со Прилагодливи Заграда, Одговара на Уредот
 • Обновено

Ramtech Автомобил Камион GPS & Таблета Шофершајбната Планината, Вшмукување Чаша Носителот со Прилагодливи Заграда, Одговара на Уредот

DEN 501.60

Сосема нов и висок квалитет на прилагодливи автомобил шофершајбната планината / desktop застане за Таблети

Ramtech Универзална GPS Лулка Заградата Клип Планината Компатибилен со Garmin DriveSmart 7 LMT-S, 7 LMT ЕКС, 70LMT, 71 EX со Сообраќајот,
 • Обновено

Ramtech Универзална GPS Лулка Заградата Клип Планината Компатибилен со Garmin DriveSmart 7 LMT-S, 7 LMT ЕКС, 70LMT, 71 EX со Сообраќајот,

DEN 95.76

✅ ВИСОК КВАЛИТЕТ : Нашата престолнина, заградата планината работи одлично со изберете Garmin GPS месеци и ко

ZDZHU HUD Head Up Display Чи Безжични Полнење Автомобил Phone Држач за Поддршка на Планината GPS Навигација Слика Рефлектор
 • Обновено

ZDZHU HUD Head Up Display Чи Безжични Полнење Автомобил Phone Држач за Поддршка на Планината GPS Навигација Слика Рефлектор

DEN 552.00

На HUD слика рефлектор овозможува да видите GPS навигација на паметен телефон јасно на без намалување на г