• Обновено
Модерната Сокриени Надземни се Одржи Отворен Рака Собранието Тешки Автоматска Врата Поблиску - Секси и Масна Комерцијални Одделение Хидраулични Управувана - Моде?

Модерната Сокриени Надземни се Одржи Отворен Рака Собранието Тешки Автоматска Врата Поблиску - Секси и Масна Комерцијални Одделение

DEN 2399.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

СОКРИЕНИ И ЕЛЕГАНТНИ : Сокриени Вратата Поблиску до 220 Кг. (100kgs) врати.Не раце, се работи за право/лево отворање на вратите.Напредна технологија вратата поблиску и повеќето најсекси и масна парче некогаш сте виделе во оваа категорија.ТЕШКИ И СТИЛСКИ : тешки, cam диск, со висок квалитет и перформанси.Сокриени и скриени во врата и рамка на врата.ЗАДРЖЕТЕ ја ОТВОРИТЕ : ФУНКЦИЈА : Држете го Отворите е способност на вратата поблиску да се одржи на врата во отворена позиција и повеќето најсекси и масна парче некогаш сте виделе во оваа категорија.Мин вратата дебелина : 49 mm (1.93") Прилагодливи пролет моќ #2-5. ЛЕСЕН за ИНСТАЛАЦИЈА : Секој од нашите хидраулични вратата затворање доаѓа со детален водич кој вклучува соодветен образец и се потребни хардверски делови, заштеда на време и посета на генерален изведувачот.Види нашите ексклузивни инсталација видео за дополнителни инструкции.ЦЕЛОСНА ГАРАНЦИЈА – ПРОДАВНИЦА СО ДОВЕРБА : Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе ви понудат ЦЕЛОСНА НАПЛАТА или ЗАМЕНА.DORENCE Скриена Врата поблиску е супер-тенок и стилски, робусни и со високи перформанси Скриена Врата Поблиску.Со затворена врата, телото и рачката се целосно сокриени во врата и вратата рамка да се насочат на надворешниот изглед.Комбинирање на квалитет, ефикасност и функционалност обезбедува непречено вратата затворање движење користење на игла лого, идеално за живеење, хотелски соби за гости, конференциски сали, прием соби, модерен складирање, прав соби, ходникот врати и слично.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

EuisdanAA 64mm Должина ABS Пластика Вратата на Кабинетот Мека Поблиску Амортизерите Бафер Сива 4pcs(Armario де puerta де plástico
  • Обновено

EuisdanAA 64mm Должина ABS Пластика Вратата на Кабинетот Мека Поблиску Амортизерите Бафер Сива 4pcs(Armario де puerta де plástico

DEN 226.08

ДИМЕНЗИИ : Должина : 64mm; Width : 46mm; Висина : 13mm.МАТЕРИЈАЛ : ABS пластика со шприц Заврши.ПРИМЕНА : Широко се кори

Нови Lon0167 Шкафот Вратата Избрана Поблиску се Отвори Пневматски сигурен ефикасноста Underprop Подигнете 7 Должина(id:4ed 55 d9
  • Обновено

Нови Lon0167 Шкафот Вратата Избрана Поблиску се Отвори Пневматски сигурен ефикасноста Underprop Подигнете 7 Должина(id:4ed 55 d9

DEN 149.28

Pruduct Име (издржливи во употреба) : Вратата Пневматски Underprop;Вкупната Големина (најновата технологија) (Пр�

JIKAL Вратата Поблиску Автоматски се Прилагодува Сребро Алуминиум Вратата Поблиску Само Затворање на Вратата Шарки
  • Обновено

JIKAL Вратата Поблиску Автоматски се Прилагодува Сребро Алуминиум Вратата Поблиску Само Затворање на Вратата Шарки

DEN 479.76

Max.Широчината на врата 7001100mm.Вратата тежина до 3560kg.Затворање брзо прилагодливи 180°20°.Заклучување сила пр

Лоренс Тешки Вратата Поблиску Комерцијални Одделение 1 - Прилагодлив 6-Брзински Одложен-Акција од Врата Контрола со 3 Пистонс – Флексибилни
  • Обновено

Лоренс Тешки Вратата Поблиску Комерцијални Одделение 1 - Прилагодлив 6-Брзински Одложен-Акција од Врата Контрола со 3 Пистонс – Флексибилни

DEN 4533.12

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Вратата Поблиску, Алуминиум Целосно Автоматско Позиционирање Прилагодливи Сокриени Хидраулични Бафер Вратата Closers 80KG Хардвер
  • Обновено

Вратата Поблиску, Алуминиум Целосно Автоматско Позиционирање Прилагодливи Сокриени Хидраулични Бафер Вратата Closers 80KG Хардвер

DEN 979.20

Одличен материјал : Хидраулични вратата поблиску направени од високо‑цврстина алуминиумски материјал

Вратата на Подот Заклучување, Лесно Да се Размонтираат Стаклена Врата Кат Заклучување Пролет Вратата Поблиску од не ' Рѓосувачки
  • Обновено

Вратата на Подот Заклучување, Лесно Да се Размонтираат Стаклена Врата Кат Заклучување Пролет Вратата Поблиску од не ' Рѓосувачки

DEN 556.56

Оваа frameless стаклена врата заклучување е многу корисна за да се обезбеди вашето семејство безбедност.Изр