• Обновено
Интернет е Најдобро Жица Куче Портата со Arched Топ - 3 или 4 Panel - 30 Инчен Високи Миленичиња Куче Безбедност Ограда - Целосно Составени - Трајни Дрвени - Виткање Z Форма За?

Интернет е Најдобро Жица Куче Портата со Arched Топ - 3 или 4 Panel - 30 Инчен Високи Миленичиња Куче Безбедност Ограда - Целосно

DEN 2039.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.ДЕКОРАТИВНИ МИЛЕНИЧЕ ДОДАТОК : Миленичиња Портата обезбедува безбеден и ефикасен начин да ја ограничуваат вашите миленици нудејќи декоративен и убав допир да вашиот дом.30" Висина обезбедува висока бариера за поголеми животни. 3 ПАНЕЛИ : Портата е изграден со 3 одвоени панели обезбедени заедно со здрав шарки, дозволувајќи им на врата за да се свитка надвор во Z-форма конфигурација.Откако укината надвор во широк Z-форма, портата е слободен стои и може да се користи пред вратите, entryways, сали, спални соби и скали.ИЗДРЖЛИВИ : Конструирани од трајни МДФ рамка и силен челик жица внатрешни работи одржување на вашето куче или други домашни миленици безбедно затворен додека сте далеку.ТЕНОК ПРОПАДНА DEMS : 20" Ширина x 2.25" Длабочина x 32" Висина; ТЕЖИНА : 18 кг; ПРОСТОР ПОМЕЃУ SLATS : 1.6" и 2,5"; УПОТРЕБЛИВИ ДИМЕНЗИИ : До 54". *ATTENTIONED : не треба да се користи со необучени кучиња.Интернет е Најдобро Жица Милениче Портата со Arched Врвот е безбеден и ефикасен начин да ја ограничуваат вашите миленици нудејќи декоративен и убав допир да вашиот дом.Портата е innovatively дизајниран со 3 одвоени панели обезбедени заедно со здрав шарки, дозволувајќи им на врата за да се свитка надвор во Z-форма конфигурација.Откако укината надвор во широк Z-форма, портата е слободен стои и може да се користи пред вратите, entryways, сали, спални соби и скали.Изградена од траен МЕДИЈАПАН и запечатени со бела завршница одржување на вашето куче или други домашни миленици безбедно затворен додека сте далеку.Внатрешниот жица рамката е направена со трајни челик метал додавање на уште поголема заштита и безбедност без да се жртвува изгледа.Кога не е во употреба на домашно милениче портата огради надолу за да 3" за олеснување на чување во тенок и тесни места.Ќе сакам декоративни акцент на вашиот дом ќе одржување на вашето домашно милениче се ограничени на начин што го посакуваш.ЦЕЛОСНО СЕ СОСТАВУВААТ.ДИМЕНЗИИ : ОТВОРЕНА DEMS : 60" Ширина x .50" Длабочина x 32" Висина; ПРОПАДНА DEMS : 20" Ширина x 2.25" Длабочина x 32" Висина; ТЕЖИНА : 18 кг; ПРОСТОР ПОМЕЃУ SLATS : 1.6" и 2,5"; УПОТРЕБЛИВИ ДИМЕНЗИИ : До 54" БОЈА : Еспресо. *ATTENTIONED : не треба да се користи со необучени кучиња.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

PetSafe Лизгачки Стаклени Пет Врати - Екстремни Временски Врата или 2-Парче Стандард Врата - Мачка или Куче Голема Врата за Станови
  • Обновено

PetSafe Лизгачки Стаклени Пет Врати - Екстремни Временски Врата или 2-Парче Стандард Врата - Мачка или Куче Голема Врата за Станови

DEN 1495.20

СОВРШЕН ЗА ИМОТ И АПАРТМАНИ : Ова изнајмувањеfriendly вратата е лесно да се инсталира и да се одвои користењ�

PETMAKER Свитлива, Слободна Стои Дрвени Милениче Портата - мала Тежина, Затворен Бариера за Мали Кучиња/Мачки, Темно Кафена, Чекор
  • Обновено

PETMAKER Свитлива, Слободна Стои Дрвени Милениче Портата - мала Тежина, Затворен Бариера за Мали Кучиња/Мачки, Темно Кафена, Чекор

DEN 1075.20

Storable : ова суштински кутре производ е мала Тежина и лесно да се огради заедно за складирање на цели.Кога �

Endura Размавта Тешки Временски услови Винил Лизгачки Стаклени Куче Врата (4 Големини: S, M, L, XL во Висина се движи од 74.75 -
  • Обновено

Endura Размавта Тешки Временски услови Винил Лизгачки Стаклени Куче Врата (4 Големини: S, M, L, XL во Висина се движи од 74.75 -

DEN 1240.80

Заштеда на енергија дизајн insulates вашиот дом во ладни и топли температури користење на наградуваниот Endur

2 ПАРЧИЊА за Миење Вратата се Подигне Пролет Стегач За LG Electronics 4861ER2001D Машина за Перење Подигнете го Украде Задржување
  • Обновено

2 ПАРЧИЊА за Миење Вратата се Подигне Пролет Стегач За LG Electronics 4861ER2001D Машина за Перење Подигнете го Украде Задржување

DEN 311.76

Замена со дел број 4861 ER2001 D за широк спектар на LG подлошки.Лесно да се инсталира,но ве молиме отстранете з

Fenteer Милениче Мачки Кучиња Вратата Настроената Внесете Ја Безбедносната Лесно Да Мачка Дупка Куче На Вратата Милениче Портата
  • Обновено

Fenteer Милениче Мачки Кучиња Вратата Настроената Внесете Ја Безбедносната Лесно Да Мачка Дупка Куче На Вратата Милениче Портата

DEN 359.76

Мачките и кучињата можат лесно да влезат.Домашни миленици може да влезе и да излезе.Вратата може да биде

FMTZZY милениче Резерви 4 Начин на Заклучување Безбедност Заклучување Размавта Портата Водоотпорна за Кучиња, Мачки Милениче ABS
  • Обновено

FMTZZY милениче Резерви 4 Начин на Заклучување Безбедност Заклучување Размавта Портата Водоотпорна за Кучиња, Мачки Милениче ABS

DEN 1879.20

Пак Црвена и Зелена се префрла на двете страни, домашно милениче е спречен од влегуваат или излегуваат о

VOFONO 2 Парчиња Ажурирани Тешки Силна Прилагодливи Вратата Ограничување Проверете Рака со Патент се Вклопуваат for2000-2018 Jeep
  • Обновено

VOFONO 2 Парчиња Ажурирани Тешки Силна Прилагодливи Вратата Ограничување Проверете Рака со Патент се Вклопуваат for2000-2018 Jeep

DEN 527.76

????Fitment сопствени дизајниран да одговара за било 20002018 jeep wrangler tj jk л модел ????Нашата врата ограничување ре�

MAVRICFLEX Водоотпорна Куче на Вратата со Лизгачки Заклучување на Панел, Енергетски Ефикасни Солиден Алуминиум Големи Куче на Вратата,
  • Обновено

MAVRICFLEX Водоотпорна Куче на Вратата со Лизгачки Заклучување на Панел, Енергетски Ефикасни Солиден Алуминиум Големи Куче на Вратата,

DEN 1678.80

【ПРОИЗВОД ДИМЕНЗИИ】Куче врати за ѕидови со Трајни алуминиумски рамки и се изградени за да се справи со