• Обновено
(4 Парчиња) Durvet Pyrantel Паста Wormer, 23.6 гм По Пакет

(4 Парчиња) Durvet Pyrantel Паста Wormer, 23.6 гм По Пакет

DEN 1713.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

4 Пакет На Durvet Pyrantel Паста Wormer, 23.6 гм По Пакет.Помага во отстранување и контрола на pinworms и roundworms во коњи.Јаболко зачинет pyrantel паста.За отстранување и контрола на зрели инфекции на големи strongyles мали strongyles pinworms и големи roundworms во коњи.Администрирање како единечна орална доза на 3mg pyrantel pamoate по фунта од телесната тежина усно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата