• Обновено
Мобилен Телефон Tripod Планината Адаптер паметен Телефон Tripod Носителот Клип Менгеме со LED Светло & Микрофон Чевли Планината и Меур Ниво за iPhone/Samsung Галакси/Мото/Huawei/МИ ?

Мобилен Телефон Tripod Планината Адаптер паметен Телефон Tripod Носителот Клип Менгеме со LED Светло & Микрофон Чевли Планината и

DEN 287.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Мобилен телефон клип големина : 56mm - 105mm (2.2 инчи - 4.13 инчи), меѓународниот стандард 1/4"-20 женски навој интерфејс, работи со мејнстрим паметни телефони, со или без случај, како што се Apple i Phone 12 серија, i Phone XR, i Phone X, i Phone 11, i Phone 10, i Phone 8, i Phone 8 Плус, i Phone 7, i Phone 7 Плус, i Phone 6, i Phone 6 Плус, Samsung Галакси S21, S20, S10, S9, S8, S7, Белешка 20, Забелешка 10, Забелешка 9, Забелешка 8, Забелешка 7,итн. 360 степени ротирачки phone држач за режим на портрет (вертикална) или режим на пејзаж (хоризонтална).Екстра ладни чевли планината ви овозможува да додадете најмногу LED светло, флеш, микрофон и друга опрема со стандардни чевли.Меур ниво на адаптер помага да се осигура вашата база е нивото на хоризонтот.Направен од висок квалитет на тешки пластика, 3 парчиња Не се Лизга гумени влошки за монтажни стегачот го заштитува вашиот телефон од обврската случајно гребнатини и се лизга.На Kiwifotos паметен Телефон Tripod Планината Клип Мида одговара на i Phone, HUAWEI, МВР, Samsung и други текови на паметни телефони.Со ладна чевли на врвот, можете да приложите LED светилка, flash или микрофон со стандардни чевли на клипот.Клипот може да биде прилагодена од 56-105mm, што одговара на мејнстрим паметен телефон со или без заштитни случај.Покрај тоа, не се лизга влошки дизајн да може ефективно да го заштитите вашиот телефон од лизгање.На smart phone држач, се монтажни од паметен телефон клип.Со држачот, можете да ги ротирате вашиот телефон 360 степени за снимање во различни прилики.Без држачот може да го закачите на клип на selfie стап или tripod со 1/4-20 машки конец.Стандардот 1/4-20 женски тема на дното на носителот исто така ви овозможува да прикачите телефонскиот застане на одредени уреди.Производ Нагласува : Работи со мејнстрим паметни телефони, со или без случај Прилагодливи клипот се движи помеѓу 56-105mm Ладно чевли дизајн се вклопува во повеќето LED светилки, Трепка и Микрофони со стандардни чевли Стандард 1/4-20 женски нишка Не се Лизга влошки за подобра заштита на телефонот Можете да го ротирате вашиот телефон 360 степени за снимање во различни прилики Паметен телефон носител е монтажни од паметен телефон клип.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Neewer Преносни Алуминиум Легура Камера 2-во-1 Tripod Monopod Max. 70/177 cm со 3-Начин Вртливата Пан Главата и Носи Торба за dslr
  • Обновено

Neewer Преносни Алуминиум Легура Камера 2-во-1 Tripod Monopod Max. 70/177 cm со 3-Начин Вртливата Пан Главата и Носи Торба за dslr

DEN 1223.76

Светлотежина Практични 2во1 Tripod.Може да се претвори во monopod во секунди : Олабави knob) и се Повлече од центар

3 Нозе Нешто Легенди Мајк Јаглерод Влакна Израмнување База Tripod - 3 Дел Прилагодливи Камера и Видео Израмнување-База Tripod со
  • Обновено

3 Нозе Нешто Легенди Мајк Јаглерод Влакна Израмнување База Tripod - 3 Дел Прилагодливи Камера и Видео Израмнување-База Tripod со

DEN 15219.12

Во потрага за непречено tripod со израмнување основа?Не гледам подалеку од Мајк, една од Легендите Спектар

Tangyongjiao Camer Додатоци Џеб Мини Microspur Фотографии Магнезиум Легура Tripod Планината со 360 степени Топката Главата за dslr
  • Обновено

Tangyongjiao Camer Додатоци Џеб Мини Microspur Фотографии Магнезиум Легура Tripod Планината со 360 степени Топката Главата за dslr

DEN 2217.60

Прилагодете ја висината на tripod со прилагодување на централната оска за да одговараат на различни снима�

Карбонски Влакна Лесни Професионална Камера Tripod Патување Флексибилни Преносни monopod 25kg Вчитате Видео Tripod за dslr фото Камера
  • Обновено

Карбонски Влакна Лесни Професионална Камера Tripod Патување Флексибилни Преносни monopod 25kg Вчитате Видео Tripod за dslr фото Камера

DEN 1365.60

Професионални Tripod за dslr фото камера.Флексибилни tripod monopod за дигитална камера.Висок капацитет : max 25 KG тов�

К&F Концептот TM2534T dslr фото Камера Tripod 66 Инчен Преносни Магнезиум Алуминиум Monopod 4 Дел Професионални Tripods со 360 степени
  • Обновено

К&F Концептот TM2534T dslr фото Камера Tripod 66 Инчен Преносни Магнезиум Алуминиум Monopod 4 Дел Професионални Tripods со 360 степени

DEN 3718.80

【Кратката Центар Колона】Централна колона се движи од 0 до 180 степени, може да се ротира 360°хоризонтално,

XIANYUNDIAN 61cm/24 Tripod Бум Крст, Продолжување Рака Хоризонтални Шипки Камера Планината Rotatable Мулти-Агол Центар Колона Tripod
  • Обновено

XIANYUNDIAN 61cm/24 Tripod Бум Крст, Продолжување Рака Хоризонтални Шипки Камера Планината Rotatable Мулти-Агол Центар Колона Tripod

DEN 1820.64

Изработен од алуминиумска легура, опремени со професионални 3 / 8" завртка, компатибилен со tripods имаат 3 / 8"

Професионална Видео Tripod, DARIC DV3 Тешки Двојна Одделение Алуминиум Tripod, DV3 Течност Главата, Lntermediate Засилувач,Max Вчитување
  • Обновено

Професионална Видео Tripod, DARIC DV3 Тешки Двојна Одделение Алуминиум Tripod, DV3 Течност Главата, Lntermediate Засилувач,Max Вчитување

DEN 3816.00

DV3 две фаза алуминиум легура tripod, со користење на висока јачина подготвени алуминиумска цевка, висока ја

Bcway Телефон Tripod, 51 Продолжи Selfie Стап Tripod за Снимање на Видео, Камера Патување Tripod Стои со Bluetooth Далечински управувач,
  • Обновено

Bcway Телефон Tripod, 51 Продолжи Selfie Стап Tripod за Снимање на Видео, Камера Патување Tripod Стои со Bluetooth Далечински управувач,

DEN 479.76

【Професионални Selfie Стап Tripod】Нашиот ситевоедно професионални tripod може да се земе слики / видеа со одлич

Телефон Tripod, 60 Камера Tripod 2 во 1 Лесни Патување Tripod се Залагаме за iPhone, ipad Универзална паметен Телефон, Таблета GoPro
  • Обновено

Телефон Tripod, 60 Камера Tripod 2 во 1 Лесни Патување Tripod се Залагаме за iPhone, ipad Универзална паметен Телефон, Таблета GoPro

DEN 647.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

KINGJOY 52 Телефон Tripod Стојат Видео Камера Tripod за Nikon Canon dslr фото Max Оптоварување 6.6 lb со Таблет Телефон Планината,
  • Обновено

KINGJOY 52 Телефон Tripod Стојат Видео Камера Tripod за Nikon Canon dslr фото Max Оптоварување 6.6 lb со Таблет Телефон Планината,

DEN 623.76

【ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ & 3НАЧИН ГЛАВАТА】На KINGJOY tripod карактеристики 1 / 4" универзална завртка, компатибил�