• Обновено
ЕДО Техника AC Адаптер за полнење Кабелот за Напојување за ChromeBook Epik Teqnio ELB1101 ELB1101-Б.К ELB1101T 10.1 Учење Книга Hisense C11 C12 (6.5' Долг Кабел, УЛ Наведени)

ЕДО Техника AC Адаптер за полнење Кабелот за Напојување за ChromeBook Epik Teqnio ELB1101 ELB1101-Б.К ELB1101T 10.1 Учење Книга Hisense

DEN 372.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

За останатите Chromebook само, работи со Epik Teqnio ELB1101 T ELB1101 BK, Hisense 11 11e C11 C12 Chromebook. 100 V~240 V префрлување на текст 12 V 2000m A адаптер, НИ стандарден Приклучок, известување од FCC/Ro HS/UL наведени сертифициран квалитет AC адаптер.Двојна изолација, тешки кабел, 6-1/2' или 200cm во вкупна должина на кабел.Висок квалитет замена додатоци адаптер за таблет.30 дена пари гаранција за враќање, две години замена гаранција.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

НОВО! 4 Парчиња ЕВРОПА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР Пакет за; ФРАНЦИЈА, ШПАНИЈА, ИТАЛИЈА, ГЕРМАНИЈА, ТУРЦИЈА, велика БРИТАНИЈА, АНГЛИЈА, ИРСКА,
  • Обновено

НОВО! 4 Парчиња ЕВРОПА ПАТНИЧКИ АДАПТЕР Пакет за; ФРАНЦИЈА, ШПАНИЈА, ИТАЛИЈА, ГЕРМАНИЈА, ТУРЦИЈА, велика БРИТАНИЈА, АНГЛИЈА, ИРСКА,

DEN 468.00

4 Парчиња Патнички Адаптер приклучок за употреба во ЕВРОПА.Секој адаптер означени со Видот.На Адаптери �

PK Моќ AC/DC Адаптер за Граѓанин Системи КТ-S651 КТ-S601 КТ-S801 Директна Термичка Приемот ПОС Печатач Напојување Кабелот Кабел PS
  • Обновено

PK Моќ AC/DC Адаптер за Граѓанин Системи КТ-S651 КТ-S601 КТ-S801 Директна Термичка Приемот ПОС Печатач Напојување Кабелот Кабел PS

DEN 981.36

Текст Volt Опсег : 100240 V (во Светот во Согласност).Ве молиме да го потврдите спецификации и plug големина пред

YoBuyBuy 2600MAH Преносни Големина 118650 Батеријата Надворешна Сила Банка Резервната Батерија Полнач Моќ Банка Случај за Паметни
  • Обновено

YoBuyBuy 2600MAH Преносни Големина 118650 Батеријата Надворешна Сила Банка Резервната Батерија Полнач Моќ Банка Случај за Паметни

DEN 383.76

1.Голем капацитет, многу издржливи за употреба 2.Тоа се многу погодни и за животната средина, заштитни 3.К�

Т-Моќ Ac Dc Адаптер за Полнач Компатибилен со Брат АД-24 АД-24ES АД-20 или АД-30 СТР-Допир Етикета Произведувач на Енергија Corrd
  • Обновено

Т-Моќ Ac Dc Адаптер за Полнач Компатибилен со Брат АД-24 АД-24ES АД-20 или АД-30 СТР-Допир Етикета Произведувач на Енергија Corrd

DEN 215.76

ТМоќ Направени со највисок квалитет за Брат АД24 АД24 ES АД20 или АД30 СТРДопир Етикета Создателот.Бренднови

12V 2A Адаптер за Јамаха Тастатура PA130 PA150, Medela Градите Пумпа, Рутер, видео надзор, IP Камера, LED String Светлина, Мрежен
  • Обновено

12V 2A Адаптер за Јамаха Тастатура PA130 PA150, Medela Градите Пумпа, Рутер, видео надзор, IP Камера, LED String Светлина, Мрежен

DEN 209.28

АДАПТЕР ОЦЕНКА : World wide 100 V ~ 240 V 50 / 60 Hz, излез : 12 V 2 A, 24 W.БЕЗБЕДНОСТ 1годишна Гаранција за Парите назад гаран

BestCH 24V 2.2 AC Адаптер за Кодак EasyShare Лесно Споделување на Печатач Клупа Плус Дигитални Фото Печатач 24VDC 2200mA 2.2 A -
  • Обновено

BestCH 24V 2.2 AC Адаптер за Кодак EasyShare Лесно Споделување на Печатач Клупа Плус Дигитални Фото Печатач 24VDC 2200mA 2.2 A -

DEN 909.60

✎Светот Широк Влезниот✎ : Напон 100240 VAC 50 / 60 Hz ✎За безбедност за Заштита на✎ : Нема шум, ниска температур�