• Обновено
ECYC Машина за Шиење Bobbins 10 Компјутери Алуминиум Bobbins за Пејач Брат Машина за Шиење, 21mm

ECYC Машина за Шиење Bobbins 10 Компјутери Алуминиум Bobbins за Пејач Брат Машина за Шиење, 21mm

DEN 143.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Метал машина за шиење bobbins гајтанот, работи добро кога за шиење.Со winder слот во центарот за премотување наназад, лесен за употреба.Издржливи и здрав, практични и скршени-отпорни.Мали димензии, лесно да се земе надвор и тоа нема да се оштети вашата торба.Идеален за крстот бод тема организирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Apofly Bobbin Случај за Машина за Шиење од не ' Рѓосувачки Челик за Шиење Bobbin Случај Домаќинство Машини за Метал за Пред Вчитување
  • Обновено

Apofly Bobbin Случај за Машина за Шиење од не ' Рѓосувачки Челик за Шиење Bobbin Случај Домаќинство Машини за Метал за Пред Вчитување

DEN 1267.20

ГОЛЕМИНА : Секој bobbin случај мерки за 1.97 инч во дијаметар, може да се користи за повеќето машина за шиење.Ф

Комплет за шиење со 50 Bobbins Машина за Шиење Материјали Конец за Шиење Bobbins Комплет со Игла и Конец за Деца Возрасни Девојки
  • Обновено

Комплет за шиење со 50 Bobbins Машина за Шиење Материјали Конец за Шиење Bobbins Комплет со Игла и Конец за Деца Возрасни Девојки

DEN 226.80

【Комплетен Прибор】:На Шиење Комплет доаѓа стандард со 2 конец за шиење кутии вклучувајќи 25 конец за ши

Празни Bobbins Spools Кутија, 1pc Пластични Празни Bobbins Случај Машина за Шиење Bobbin Организатор Складирање го Исчистите Полето
  • Обновено

Празни Bobbins Spools Кутија, 1pc Пластични Празни Bobbins Случај Машина за Шиење Bobbin Организатор Складирање го Исчистите Полето

DEN 194.16

[Мала ТЕЖИНА] Овој Bobbins Spools Кутија е направен од пластични материјали, мала тежина [ПОГОДНО ЗА ЧУВАЊЕ] Ово

144pcs Prewound Bobbins Големина Посилна 40ТИ/2 Нишка 34wt за Шиење Цел или Подебел Конец Вез, Пластични Двострано, Големина A, Class
  • Обновено

144pcs Prewound Bobbins Големина Посилна 40ТИ/2 Нишка 34wt за Шиење Цел или Подебел Конец Вез, Пластични Двострано, Големина A, Class

DEN 479.76

Работи со машини за користење на големината На, Стил А, Класа 15, Класа 15 J, SA156, Брат Големина 11.5 bobbins.Посилн