• Обновено
Се Надевам & Хенри Девојки Milano Бод Cardigan Џемпер

Се Надевам & Хенри Девојки Milano Бод Cardigan Џемпер

DEN 550.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

100% Памук.Копче затворање.Машина За Миење.Нашата симпатична парична казна мерач cardigan џемпер е софистициран гардероба главен за вашиот малку дама!Квалитетот Milano бод дава овој класичен стил на телото и структура на doubleknit, додека домот златни копчиња на фуста и џебови додадете само точниот износ на искра. 100% Органски Памук, ексклузивно на скратува.Облека направени со користење на конвенционалните методи на производство.Нежно shirred издувам ракави.Злато копчето детали на предната затворање и на декоративни пред џебови.Машина перат.Се надевам & Хенри е Америчка компанија роден од верувањето дека се убави, квалитетни и облека може да биде прифатлива за сите без да се жртвува добро на нашиот народ и на нашата планета.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата