• Обновено
SZSXHX S205 Пена Топ Пиштол 3000 PSI Висок Притисок за Миење Пена за Миење Пиштол перач на Автомобили Пиштол со 5 млазници за автомобил Чистење

SZSXHX S205 Пена Топ Пиштол 3000 PSI Висок Притисок за Миење Пена за Миење Пиштол перач на Автомобили Пиштол со 5 млазници за автомобил

DEN 647.52
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Нашите пена топ sprayer работи со било кој гас или електрични притисок за миење.Притисок за миење барања за тоа, да работи правилно е 2.0 GPM, минимум PSI на 1000 и максимум PSI 3000 (Максимум БАР 210) кој е многу ефикасен кога ќе треба да се отстрани вкоренет нечистотија.Направени од високо-одделение метал & пластични материјали со исклучителна изработка, издржливи во употреба.Прилагодливи Пена Копје, пена топови со 1/4 инчи брзо да го извадите монтирање.Модел на висок притисок на вода пиштол M22-14mm врска влезот фитинг 1/4" брза конекција штекер монтирање.Пена Топ Спрејови дебел пена која помага да се отстрани нечистотијата од вашиот автомобил брзо.На високо-квалитетни автомобил мие пена топ лесно може да се прилагоди за да се спреј послаба или посилна проток.Ова ќе помогне во спречување на вашиот автомобил од добивање рбет.Дебел снег пена пенливата помага во голема мера со нечистотија отстранување дури и во најмалите пукнатини и пукнатини на вашиот автомобил. 5 од Спреј Млазници Совети- 0°,15°, 25°, 40°, 65° Погоден за отстранување на масло од остатоци, нечистотија, мрсните дамки и стерилизирање бактерии и сл. 1 X Пена Топови. 1 X Притисок За Миење Пиштол. 5 X Млазницата Совет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ПДП Игри LVL50 Жичен Слушалки со Микрофон за Xbox Еден, Серија X|S - КОМПЈУТЕР, iPad, Mac, Лаптоп Компатибилни - Бучава Поништување
  • Обновено

ПДП Игри LVL50 Жичен Слушалки со Микрофон за Xbox Еден, Серија X|S - КОМПЈУТЕР, iPad, Mac, Лаптоп Компатибилни - Бучава Поништување

DEN 892.80

МОЌЕН ПРО АУДИО со цел да се испорача прецизност стерео звук со 50mm HD Говорникот Возачи со Windows Sonic компат

Dreaweet Традиционалните Мексикански Ленти Југозападниот столче Опфаќа Универзални Вклопат за Повеќето Автомобили спортски автомобили
  • Обновено

Dreaweet Традиционалните Мексикански Ленти Југозападниот столче Опфаќа Универзални Вклопат за Повеќето Автомобили спортски автомобили

DEN 1103.76

Материјал : Полиестер + Spandex.Анти Лизга Дише и удобно премиум седло ќебе материјал.Пакетот Вклучува 2 пар�

Сигурносен Појас Опфаќа за Dodge Scat Пакет на Полначот на Предизвикувач - 2 Компјутери Црна Карбонски Влакна Автомобил Seatbelt
  • Обновено

Сигурносен Појас Опфаќа за Dodge Scat Пакет на Полначот на Предизвикувач - 2 Компјутери Црна Карбонски Влакна Автомобил Seatbelt

DEN 335.76

【МЕКА И ПРИЈАТНА】 : Висок квалитет На Карбонски Влакна сигурносен Појас Црна Рамо Подлога, обезбедува �

Xbox Елита Контролер Серија 2 во Ограничено Издание Прилагоди во САД. Доаѓа со Елитната Серија 2 Контролер Додатоци. Компатибилен
  • Обновено

Xbox Елита Контролер Серија 2 во Ограничено Издание Прилагоди во САД. Доаѓа со Елитната Серија 2 Контролер Додатоци. Компатибилен

DEN 5759.76

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

ZXSH Преносни AC Црево клима уред Конектор Цевка Адаптер Издувна Цевка Конектор Прстен Прозорец Печат Комплет Круг Цевка Конектор
  • Обновено

ZXSH Преносни AC Црево клима уред Конектор Цевка Адаптер Издувна Цевка Конектор Прстен Прозорец Печат Комплет Круг Цевка Конектор

DEN 229.92

Нашите клима уред одбивни главата менгеме лесно може да се вклопи на издувната цевка со дијаметар од 16cm.

XVSSAA Жените Леопард Печати Комбинација Кошула Дами Секојдневен Colorblock Вафли Поврзана Лабава Кратко Sleeve Блузи
  • Обновено

XVSSAA Жените Леопард Печати Комбинација Кошула Дами Секојдневен Colorblock Вафли Поврзана Лабава Кратко Sleeve Блузи

DEN 255.84

✿Добредојдовте на XVSSAA Трговски Центар Продавница!Може да ти уживаш секој ден.Среќна Нова Година! ✿Ве м�

Потрагата Линк Кабел 16ft,Компатибилен за Oculus Потрагата и Потрагата 2 Слушалки и Игри PC,Тип C C до 5Gbps Голема Брзина за Пренос
  • Обновено

Потрагата Линк Кабел 16ft,Компатибилен за Oculus Потрагата и Потрагата 2 Слушалки и Игри PC,Тип C C до 5Gbps Голема Брзина за Пренос

DEN 1176.00

Оваа премија оптички влакна кабел обезбедува одлични перформанси за PC VR игри на Потрагата и Потрагата 2,

Newmind PR800 1080P Отворено Трага Камера Лов Камера со 120°Широк Агол на Движење на 0,2 s Време за дивиот свет Следење на Sup
  • Обновено

Newmind PR800 1080P Отворено Трага Камера Лов Камера со 120°Широк Агол на Движење на 0,2 s Време за дивиот свет Следење на Sup

DEN 1718.40

* Јасна Ноќ и 120 Широк Инстант : На лов камера опремена со 32pcs високи перформанси инфраред без сјај 850nm Led д�

Weycolor LG Хармонија 4 Случај, LG Премиер Про Плус Случај, LG K41 Случај, со Калено Стакло Екран Заштитник [2 Pack], Течни Силикони
  • Обновено

Weycolor LG Хармонија 4 Случај, LG Премиер Про Плус Случај, LG K41 Случај, со Калено Стакло Екран Заштитник [2 Pack], Течни Силикони

DEN 179.52

【Компатибилност】✅ Трајни Течни Силикони Случај за LG Хармонија 4, LG Премиер Про Плус,LG K41, ве молиме пров