• Обновено
2-Точка Пакет: 4-Pack Кафе Спаси Обновливи К Шолја Кафе Филтри + EZ-Лажичка 2 Tbsp Лажичка Кафе со Интегриран Инка, Refillable Кафе Pod Капсула За Употреба со Keurig & Одберете Една Шо?

2-Точка Пакет: 4-Pack Кафе Спаси Обновливи К Шолја Кафе Филтри + EZ-Лажичка 2 Tbsp Лажичка Кафе со Интегриран Инка, Refillable Кафе

DEN 335.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

☕ ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ - Нашите Кафе Спаси обновливи к првенство pod кафе филтри нудат најдобра вредност за префрлувањето на вината!Дизајниран за буџет-свесно кафе алкохоличари, овие refillable капсули за Keurig кафе машини (еднократно к купот на филтри) ви овозможи да се спаси колку што 80% над пред-исполнет и претходно направени, продавница-купи кафе парчиња.Зошто да плаќаат повеќе на цени на мало кога ќе може да се купи торба за на кафе или контејнер на кафе да се пополни на свој?. ☕ ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ - Со помош на нашата 100% BPA-free обновливи к чаши за Keurig, вие сте помагајќи да се намали скапи животната средина отпад предизвикани од еднократна употреба, пред исполнет и не-пластика се рециклира кафе на парчиња.Дали знаете над 10+ милијарди еднократна употреба кафе парчиња се оставени во депонии секоја година?. ☕ Зготвиле НОВАК КАФЕ - Кафе Спаси празни к чаши ви овозможи да го користите вашиот сопствено свежо-меле кафе грав.За разлика од продавница-купи кафе парчиња дека може да стане застоена и биле седи на полиците, можете да мелење вашиот сопствен свежо кафе за употреба со вашиот Keurig кафематот или други компатибилни една шолја кафе машина (види целосна компатибилност на табелата). ☕ ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ ЗА КОМПАТИБИЛНОСТ - Кафе Спаси к купот на обновливи кафе филтри (кафе парчиња) работа со Keurig К-Мини, К-Мини Плус, К-Дуо Essentials, К-Дуо Плус, К-Тенок, К-Класичен, К-Елита, К-Млеко, К-Кафе, К-Одберете, К-Компактни, и Keurig 1.0 и 2.0 кафе машини.Ве молиме да се види компатибилноста на табелата за целосна детали на компатибилни модели. (*Забелешка - Не се за употреба со Keurig К-Врховниот).Чекор 1 : Изберете медиум земјата кафе на вашите потреби.Чекор 2 : Пополнете Кафе Спаси к купот на обновливи кафе pod со 2 лажици кафе, оставајќи 1/4 од врвот unfilled.Чекор 3 : Snap капакот да се затвори.Чекор 4 : Вметнете директно во вашиот компатибилен бруер.Без дополнителни делови или адаптери се потребни.Чекор 5 : Пијалак и Уживајте!.БЕЛЕШКИ : .Кафе Спаси обновливи к првенство pod може да се користи со или без опционалните хартија облоги како што е Совршен Pod EZ-Купот 2.0 расположливиот хартија, филтри, или Совршен Pod Кафе Филтри.Хартија, филтри имаат додадена корист на повеќе филтрирани кафе и полесно расчистување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Прв Избор на Производи Кабелот Циклуси Одговара на Сите Големи Брендови Како Хантер Даглас, Levolor, Kirsch, Graber, Бали, што се
  • Обновено

Прв Избор на Производи Кабелот Циклуси Одговара на Сите Големи Брендови Како Хантер Даглас, Levolor, Kirsch, Graber, Бали, што се

DEN 1466.40

Се Вклопува Во Сите Големи Брендови Како Хантер Даглас, Levolor, Kirsch, Graber, Бали.Се користи На Повеќето Мобилн

XIANSHIYUAN Двојна Цртичка Cam Предниот и Задниот дел од 1080P Цртичка Камера за Автомобили 3.2 Инчен IPS Екран со Ноќно гледање
  • Обновено

XIANSHIYUAN Двојна Цртичка Cam Предниот и Задниот дел од 1080P Цртичка Камера за Автомобили 3.2 Инчен IPS Екран со Ноќно гледање

DEN 813.60

Само приклучете во SDкартичката и поврзување на напојување.Автомобилот цртичка камерата ја елиминира п�

2 парчиња Црвена клима Резервоарот Порта на Мозоци Фитинзи,Притисокот на Воздухот Намалување на Воздух Резервоарот Фитинзи, за Воздух
  • Обновено

2 парчиња Црвена клима Резервоарот Порта на Мозоци Фитинзи,Притисокот на Воздухот Намалување на Воздух Резервоарот Фитинзи, за Воздух

DEN 234.96

Силна поврзаност,Лесен за инсталација и лесен за употреба.Големина:1 G / 4 Inch машки Надворешни тема.Ова п�

100Pcs Само Дупчење Base Подлога со Завртки, Ahier 50Pcs Метал Само-Дупчење Подлога и 50Pcs Завртки за Полнење, Нема Вежба Или Дупки
  • Обновено

100Pcs Само Дупчење Base Подлога со Завртки, Ahier 50Pcs Метал Само-Дупчење Подлога и 50Pcs Завртки за Полнење, Нема Вежба Или Дупки

DEN 262.80

【Материјал】Направени од јаглероден челик и поцинкуван, Трајни base подлога и завртки за полнење не се ле

Авто-Технолошки 1 Пар Страна Rearview Огледало Вода се Претвори Јачина на Светилка Компатибилен За Toyota RAV4 -2019 (Жолта Светлина)
  • Обновено

Авто-Технолошки 1 Пар Страна Rearview Огледало Вода се Претвори Јачина на Светилка Компатибилен За Toyota RAV4 -2019 (Жолта Светлина)

DEN 3816.00

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани ек�

UNEAK - Eyeglass Шрафцигер Поправка Комплет Прецизност Нерѓосувачки Челик 3 во 1 Мини Screwdrivers Поставите Keychain Очила, очила
  • Обновено

UNEAK - Eyeglass Шрафцигер Поправка Комплет Прецизност Нерѓосувачки Челик 3 во 1 Мини Screwdrivers Поставите Keychain Очила, очила

DEN 94.80

Пакетот вклучува една мултиалатка шрафцигер, со погодност за врвовите на вашите прсти : највредните поп

На AGROSTE Задник Кревање Шорцеви за Жени со Висок Појас Scrunch Јога Biker Шорцеви Тренингот Лесна Плен Шорцеви TIK Tok Leggings
  • Обновено

На AGROSTE Задник Кревање Шорцеви за Жени со Висок Појас Scrunch Јога Biker Шорцеви Тренингот Лесна Плен Шорцеви TIK Tok Leggings

DEN 1392.00

2021 Ажурирани Лесна Плен Шорцеви за жени,Tiktok задник краток за жените.Spandex, Најлон, Полиестер.Лесен и еласт

Бебето Спие Вреќа Вреќа – Бебе Спие Кеси 0-6 Месеци – 3 Pack - Памук погоден за носене Ќебе Бебе Спие Торба – Унисекс Zip До Бебето
  • Обновено

Бебето Спие Вреќа Вреќа – Бебе Спие Кеси 0-6 Месеци – 3 Pack - Памук погоден за носене Ќебе Бебе Спие Торба – Унисекс Zip До Бебето

DEN 479.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

QMSILR Коса Опашка Алатки за Коса, Плетенка Додатоци, конска опашка Создателот, Опашка Комплет Плетенка Алатка за Косата, Шарени
  • Обновено

QMSILR Коса Опашка Алатки за Коса, Плетенка Додатоци, конска опашка Создателот, Опашка Комплет Плетенка Алатка за Косата, Шарени

DEN 167.52

【Материјал】Косата плетење алатки се направени од високо квалитетни пластични смола, лесно да се навед

Aquatix Про Премиум 2pc Компатибилен Патент Замена Кеси за Поларис 280 & 480, Тешки Базен Правосмукалка/Filter Делови, Лесно да го
  • Обновено

Aquatix Про Премиум 2pc Компатибилен Патент Замена Кеси за Поларис 280 & 480, Тешки Базен Правосмукалка/Filter Делови, Лесно да го

DEN 382.80

КОМПАТИБИЛЕН : Работи без напор со Поларис 280 & 480 (Дел K13 & K16).Ќе Добиете 1 Премиум Торба!.СОВРШЕНО се ВКЛОПУ