• Обновено
Janey&Rubbins Руската Шапка Крзно Советскиот Ushanka Cossack Зимска Капа Earflap Снег Скии Headwear

Janey&Rubbins Руската Шапка Крзно Советскиот Ushanka Cossack Зимска Капа Earflap Снег Скии Headwear

DEN 695.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Кожа,Крзно.Увезени.Рака Мие Само.КАРАКТЕРИСТИКИ : секоја удобност и пристоен Шапка.Тоа во комбинација тековната повеќето модерни елементи и стил на дизајн.На плетени верзија и кожа верзија се совршени за задоволување на различни клиенти барање, без оглед на повик или бизнис.Најдобро за windy и coldy времето.Тоа се случи со мека faux крзно обрабени внатре и брадата отвор за лесно да се вклопи вашето лице цврсто.СПЕЦИФИКИ : Материјал : Полиестер/Акрилик/Памук/Кожа.Тежина : 250~350g.ГОЛЕМИНАТА : Медиум 7/1/4 (56~58), Големина : Големи 7/1/2 (58~60).ПРИЛИКИ : Совршен за Есен и Зима секојдневно waring/Утро тренингот /активности на Отворено/Аикидо/Било екстремен студ ситуација итн.ЗАШТИТА И ЧУВАЊЕ : Рака мие и се постават сушење само (ве Молиме да се избегне "Машина фен" или "Долго време на изложеност под сонцето", која ќе го направи шапка губат својата форма и избледени).За кожа верзија, ние не препорачуваме за перење.Место на производот во запечатен торба и отстранување на внатрешни воздух за долго време складирање.Зошто е Janey&Rubbins?J&R може да биде младиот интернет бренд на компанијата која е основана во 2010 година. Но, ние имаме над дваесет години капи произведуваат искуство.Нашата фабрика се базира на Кантонот на Кина, каде што е економски најбрзо растечки град.Тоа е главната меѓународна трговија-пазар град на Кина за да се поврзете на светот.Имаме напредни машина и технологија.Нашите квалитетот на производот е исто така далеку понапред од нашите конкуренти.Ние имаме многу извоз искуство пред да, и ние секогаш се знае драги странски пријатели она што точно треба.Што ќе ти стана?Сосема нова состојба со ознаки Janey&Rubbins автентични пакување Janey&Rubbins руската Шапка Крзно Советскиот Ushanka Cossack Зимска Капа Уво-размавта Снег Скии Headweard * 1 pc What е гаранција? 24/7 клиенти поддржува. 90 дена целосно враќање на средствата.На Disclaimer All предмети, слики и дизајни се "Janey&Rubbins" исклучиво се продаваат и заштитна марка од страна на "Увид" Ад.Сите права се задржани.Ве молиме изберете Продавачот "Janey&Rubbins" кога ќе нарачки.Сите други продавачи се сите не се овластени, Производот се без квалитет загарантирана.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Gegado Черепот Капа Шлем Лагер, Пот Wicking Черепот Капи за Мажите и Жените, Водење Капи Велосипедизам Черепот Капи
  • Обновено

Gegado Черепот Капа Шлем Лагер, Пот Wicking Черепот Капи за Мажите и Жените, Водење Капи Велосипедизам Черепот Капи

DEN 1831.20

Ладење Ткаенина 92% полиестер / 8% spandex.Еластична затворање.Машина За Миење.УДОБНО И ДИШЕ черепот капа е н�

Slouchy Beanie Мажите Черепот Капа Еластичност Зима Поврзана Капа Рибар Beanies Капа за Жените Стилски Врзани Обичен Капи
  • Обновено

Slouchy Beanie Мажите Черепот Капа Еластичност Зима Поврзана Капа Рибар Beanies Капа за Жените Стилски Врзани Обичен Капи

DEN 396.00

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

YOCheerful Унисекс Бејзбол, Женска Мажите Достигнаа Капи Мрежа Прилагодливи Лето УВ Заштита на Одмор/Улица и Застрелан/Плажа Капа
  • Обновено

YOCheerful Унисекс Бејзбол, Женска Мажите Достигнаа Капи Мрежа Прилагодливи Лето УВ Заштита на Одмор/Улица и Застрелан/Плажа Капа

DEN 18.24

Mesh ☀Добредојдовте на YOCheerful Продавница, ние нудиме бесплатно флексибилни враќање и замена.Ако имате бил

YATEEN Бебе Доенче Earflap Beanie Шапка Деца Момчиња Девојчиња Руно Наредени Поврзана Шапка Пом Пом Плетени Капа Beanies
  • Обновено

YATEEN Бебе Доенче Earflap Beanie Шапка Деца Момчиња Девојчиња Руно Наредени Поврзана Шапка Пом Пом Плетени Капа Beanies

DEN 215.52

Оваа зима плетени beanie шапка е направен од врвен квалитет еластичен материјал, па тоа и не е премногу тес�