• Обновено
Youdert 6 Парчиња Пластични Не се Лизга Коса Ноктот Клипови Сјајни Prongs Ноктот Коса Клипови се Стега со Внатрешен Заби за Жени, Девојки 3 Класични Бои

Youdert 6 Парчиња Пластични Не се Лизга Коса Ноктот Клипови Сјајни Prongs Ноктот Коса Клипови се Стега со Внатрешен Заби за Жени,

DEN 2126.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Пакетот вклучува : пакет содржи 6 парчиња пластични коса ноктот клипови во 3 различни бои, вклучувајќи ги и црна, светло кафена и темно кафеава боја во можност да се сретнат различни коса стил и потреби.Лесен за користење : овие коса ноктот стеги се лесни за употреба и ноктот акција работи добро се држат цврсто во вашата коса, правејќи ја вашата фризура да изгледа шармантно и трендовски.Материјал : овие силни одржување на вилицата клипови се добро направени од издржлив пластична смола метал пролетта е многу еластична која може да зафат на вашата коса цврсто и лесно да се одржи на косата во одвива добро, но нема да предизвика повреди на косата.Погодни прилики : не се лизга коса ноктот клипови може да одговара со различни стилови на косата и права или кадрава коса долга или кратка коса дебели или тенки влакна соодветна за конска опашка hairdos и така натаму се погодни за жени и девојчиња кои се на различна возраст.Повеќе usages : за било прилики дом или канцеларија училиште или патување на силна клип, всушност, може да се одржи избраниот косата во место погоден за туш када шминка работа работи на спортски градина и апарати за чистење.Некои производи кои ќе го прифати прилагодување.Можете да се консултираат со клиентите преку e-mail за да прилагодите на слики или форми сакате.Карактеристики : Трајни и флексибилни : Овие силни одржување на вилицата клипови се добро направени од издржлив пластична смола метал пролетта е многу еластична која може да зафат на косата цврсто и лесно со не се лизга се одржи вашата коса во одвива добро, но нема оштетување на косата.Лесен за користење : Тие се лесно да се примени и на ноктот акција работи и да остане безбедно во вашата коса прави вашата коса изгледаат привлечни и шармантни.Карактеристики : Материјал : пластични смола метал пролет Боја : црна, светло кафена и темно brown Size : прибл. 2.36 x 2.76 inches Package вклучува : 2 x Црна коса claw2 x Светло кафеава коса claw2 x Темно кафеава коса claw Note : Поради прирачник за мерење ве молиме овозможи мала големина грешка.Бои се прикажани на слика можат да бидат пристрасни од вистинската боја ве молиме обратете се вистински објекти.Мојот производи имаат положено за строга квалитетот на инспекциските процедури, може да бидат сигурни да се купи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Пргав Пунџа Коса Кифла Создателот, Pacoco Пргав Пунџа за Коса Еластична Бендови Елегантен Multicolor Крпа Магија Клип Мода венчиња
 • Обновено

Пргав Пунџа Коса Кифла Создателот, Pacoco Пргав Пунџа за Коса Еластична Бендови Елегантен Multicolor Крпа Магија Клип Мода венчиња

DEN 599.52

Мек Памучен Материјал Нашата Пргав Пунџа употреба ткаенина која се чувствуваат удобно и разновиден.Лес

РК РОШ УКРАС 6 Компјутери Женска Тенка Криви Отворот Страна Слајд Не се Лизга Коса Клип Удобно француски Согласност Паторот Бил Pin
 • Обновено

РК РОШ УКРАС 6 Компјутери Женска Тенка Криви Отворот Страна Слајд Не се Лизга Коса Клип Удобно француски Согласност Паторот Бил Pin

DEN 311.76

Стил – Висок квалитет на косата е целосно заштитено со максимална се одржи и удобност; лесни погодно hairp

GSDNV Hairpin за Жените рачно изработени Лента Bowknot Бисер Косата Клипови за Девојки Жените Дама Метал Кристал Шноли за Коса Додатоци
 • Обновено

GSDNV Hairpin за Жените рачно изработени Лента Bowknot Бисер Косата Клипови за Девојки Жените Дама Метал Кристал Шноли за Коса Додатоци

DEN 311.76

Стил : Тренди.Одговараат За Луѓе : Жените,Девојките.Пакување : opp пакет.Се Користи За : Подароци,Партија,Дн

Flwraft Слатки Девојки Црна Коса Додатоци Солидна Боја Фото Реквизити Headwear Деца Коса Клипови Деца Bowknot Hairpin Headdress(B1)
 • Обновено

Flwraft Слатки Девојки Црна Коса Додатоци Солидна Боја Фото Реквизити Headwear Деца Коса Клипови Деца Bowknot Hairpin Headdress(B1)

DEN 1060.80

Тип На Производ : Hairpin.Материјал : Мешани Со Материјали.Боја : Како што е прикажано.Големина : 6cm,5cm.Пакет со

Зоолошката градина Ѕверот САД рачно изработени Колекција - Бела Grosgrain Кристал Центар Јамка Коса, Лак со Шепа Шарм
 • Обновено

Зоолошката градина Ѕверот САД рачно изработени Колекција - Бела Grosgrain Кристал Центар Јамка Коса, Лак со Шепа Шарм

DEN 358.80

Зоолошката Градина Ѕверот, Сигурен, Храбар, Домот Ти.Accessorize Жив, светла и забава прилог на секоја девојк�

Салон Губење на Шапка, за Нега на Коса Лизгачки Отпор Косата Капа со Еколошки-Пријателски Biogel за Бербер да се Користи за Жените
 • Обновено

Салон Губење на Шапка, за Нега на Коса Лизгачки Отпор Косата Капа со Еколошки-Пријателски Biogel за Бербер да се Користи за Жените

DEN 1108.80

Може да се промовира губење на исхрана апсорпција, за нега на вашата коса, убаво додатоци.Може да се кори

10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено

10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

DEN 335.76

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Pudwy Вештачки Бисер Коса Клип Гроздобер се Зголеми/Камелија Цвет Barrettes Дополнителните Коса, Шноли Удира Костец Headdress за
 • Обновено

Pudwy Вештачки Бисер Коса Клип Гроздобер се Зголеми/Камелија Цвет Barrettes Дополнителните Коса, Шноли Удира Костец Headdress за

DEN 414.00

Предмет Тип : Headwear.Пол : Жените.Материјал : Акрил.Оддел Име : Возрасни.Стил : Мода.Предмет Тип : Headwear Gender : Wome

9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено

9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

DEN 311.76

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Bohend Божиќ Dreadlocks Коса Клипови Плетенка Прстени 24 Парчиња Коса Шарм Злато Dreadlock Бисери на Коса и Накит Додатоци за Жени
 • Обновено

Bohend Божиќ Dreadlocks Коса Клипови Плетенка Прстени 24 Парчиња Коса Шарм Злато Dreadlock Бисери на Коса и Накит Додатоци за Жени

DEN 239.76

Материјал : плетенка на косата клипови направени од алуминиум.Тоа не е лесно да исчезнат,цврсти и издржл

9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено

9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

DEN 311.76

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено

10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

DEN 335.76

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Ноќта на вештерките Украси 5cm ноќта на Вештерките Сјајот на Косата Клипови Цртан филм Тиква Дух Spider Лилјак Шноли за Девојки Деца
 • Обновено

Ноќта на вештерките Украси 5cm ноќта на Вештерките Сјајот на Косата Клипови Цртан филм Тиква Дух Spider Лилјак Шноли за Девојки Деца

DEN 503.04

Погодна за разни настани, како што е Cosplay костим, ноќта на Вештерките партии, свадби, cosplay, фестивали, Кар�

OKMN Мода Девојки Коса Додатоци Лента Bowknot Крпа Бран Точка Пролет Клипови конска опашка Клипови Коса Клип Hairgrips(црвено)
 • Обновено

OKMN Мода Девојки Коса Додатоци Лента Bowknot Крпа Бран Точка Пролет Клипови конска опашка Клипови Коса Клип Hairgrips(црвено)

DEN 63.60

Предмет тип : Коса клипови.Материјал : Крпа.Стил : корејски стил.Процес : Рачно Изработени.Пол : Жена.Пол : W

12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено

12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

DEN 335.76

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо