• Обновено
Ryhiac 1.57 инчен Мали Коса Ноктот Клипови за Тенка Средна Коса , Здрав Не се Лизга Акрилик Коса Вилица Стеги Косата Игли Силен Стисок Мултифункционален Фризури Додатоц?

Ryhiac 1.57 инчен Мали Коса Ноктот Клипови за Тенка Средна Коса , Здрав Не се Лизга Акрилик Коса Вилица Стеги Косата Игли Силен Стисок

DEN 215.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

ЧУВАЈТЕ ја ВАШАТА КОСА СТИЛИЗИРАНА : Дали сте загрижени што ќе имаат густа коса и не може да се одржи на делумно губење на?Не се лизга мали коса клип ќе ви помогне ; ќе се задржи вашата коса во фиксирана положба во текот на денот ,нека ви се фокусира на својата работа и за одмор.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : клипот големина е 1.57 x 1.37 инчен (L*W)/4x3.5cm , дека не е голема, не премногу мал , совршен за половина до стил или мали pigtail ;Тоа е исто така лесно да се носат и складирање.ТРАЈНО ГУБЕЊЕ на НОКТОТ : клипови е направена од акрилик ; Силна пролет ја прави косата клип потрајни и флексибилни ; Метални едно парче заб дизајн , секој клип има четири групи на силна двојно interlocking забите на тој начин тоа може да се одржи вашата коса цврсто.ШИК И ПРОМЕНЛИВИ СТИЛ : сребро едно парче метал пролет заби со солидна боја, флорални, леопард печати и други обрасци се направи вашиот зафат повеќе симпатична и модерен.Ние нудиме едноставен, модерен и симпатична стилови за да изберете од.ПОГОДЕН ЗА РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ : На косата клип ќе се задржи вашата коса во чиста состојба кога сте преземање туш, јадење и готвење, исто така погоден и за шопинг, за патување, забава и други прилики, може да одговара со различни фризури.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено

12 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

DEN 335.76

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено

9 Пакет за Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

DEN 311.76

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

4 + 4 Косата Клипови за Жените Сјајна и Мат Коса Клип Коса Ноктот Косата Клипови за Девојки, Дебела и Тенка Коса Barrettes, Не се
 • Обновено

4 + 4 Косата Клипови за Жените Сјајна и Мат Коса Клип Коса Ноктот Косата Клипови за Девојки, Дебела и Тенка Коса Barrettes, Не се

DEN 407.52

Дами добра вест!Косата клипови може да биде стилски сега, а не старата мода повеќе!Бидете модерни од сег�

10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено

10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

DEN 335.76

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

10PCS ноќта на Вештерките Косата Клипови за Жените Симпатична Spider Тиква Дух Мачка Duckbill Шноли Мали Готски Алигатор Клипови
 • Обновено

10PCS ноќта на Вештерките Косата Клипови за Жените Симпатична Spider Тиква Дух Мачка Duckbill Шноли Мали Готски Алигатор Клипови

DEN 311.76

ღ ноќта на Вештерките Губење на Клипот : Додадете завршувањето допира до вашиот ноќта на Вештерките фен

BUUEERR 7 Компјутери француски Стил Бисер Коса Barrettes Клип Гроздобер Злато Тонот на Косата Клипови Пеперутка Цвет Лак Вратоврска
 • Обновено

BUUEERR 7 Компјутери француски Стил Бисер Коса Barrettes Клип Гроздобер Злато Тонот на Косата Клипови Пеперутка Цвет Лак Вратоврска

DEN 335.76

Материјал : Направен од вештачки бисери и метални легури, трајни и здрав позлата ги направи светла и атр�

3PCS Коса Ноктот Клипови за Жените, 4.3 Инчен Голем Крст Коса Клипови, Не се лизга Метал Коса Фати Barrette Вилица се Стега, Половина
 • Обновено

3PCS Коса Ноктот Клипови за Жените, 4.3 Инчен Голем Крст Коса Клипови, Не се лизга Метал Коса Фати Barrette Вилица се Стега, Половина

DEN 311.76

ЕДИНСТВЕН ОБЛИК ДИЗАЈН метал ноктот коса клипови креативни усвојува бар форма и крстот облик дизајн, в�

GSDNV Hairpin за Жените рачно изработени Лента Bowknot Бисер Косата Клипови за Девојки Жените Дама Метал Кристал Шноли за Коса Додатоци
 • Обновено

GSDNV Hairpin за Жените рачно изработени Лента Bowknot Бисер Косата Клипови за Девојки Жените Дама Метал Кристал Шноли за Коса Додатоци

DEN 311.76

Стил : Тренди.Одговараат За Луѓе : Жените,Девојките.Пакување : opp пакет.Се Користи За : Подароци,Партија,Дн

Lnrueg Жена Дами Девојки Тинејџерите Коса Ноктот Ацетат Лист Силна Држи Декоративни Nonslip Коса Ноктот Barrettes Коса Вилица Стеги
 • Обновено

Lnrueg Жена Дами Девојки Тинејџерите Коса Ноктот Ацетат Лист Силна Држи Декоративни Nonslip Коса Ноктот Barrettes Коса Вилица Стеги

DEN 1471.20

Материјал : Направен од ацетат лист, губење на вилицата ноктот е висококвалитетни и издржливи.Прилики : �

Flwraft Слатки Девојки Црна Коса Додатоци Солидна Боја Фото Реквизити Headwear Деца Коса Клипови Деца Bowknot Hairpin Headdress(B1)
 • Обновено

Flwraft Слатки Девојки Црна Коса Додатоци Солидна Боја Фото Реквизити Headwear Деца Коса Клипови Деца Bowknot Hairpin Headdress(B1)

DEN 1060.80

Тип На Производ : Hairpin.Материјал : Мешани Со Материјали.Боја : Како што е прикажано.Големина : 6cm,5cm.Пакет со

10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична
 • Обновено

10 Парчиња Коса Клипови Врски Headbands за Жена Девојка, исто Така, Подароци за жените Девојка Направи да се Различни Домот Симпатична

DEN 335.76

Ние веруваме дека секоја девојка или жена потреби вакви како оваа коса убавина поставите во вашиот живо

Зоолошката градина Ѕверот САД рачно изработени Колекција - Бела Grosgrain Кристал Центар Јамка Коса, Лак со Шепа Шарм
 • Обновено

Зоолошката градина Ѕверот САД рачно изработени Колекција - Бела Grosgrain Кристал Центар Јамка Коса, Лак со Шепа Шарм

DEN 358.80

Зоолошката Градина Ѕверот, Сигурен, Храбар, Домот Ти.Accessorize Жив, светла и забава прилог на секоја девојк�

KGEZW Hairpin, Кожа Пати Клип, Диви Удира, Слатка Клип на Задниот дел од Главата, Косата Додатоци (Боја : Зелена, Големина : A)
 • Обновено

KGEZW Hairpin, Кожа Пати Клип, Диви Удира, Слатка Клип на Задниот дел од Главата, Косата Додатоци (Боја : Зелена, Големина : A)

DEN 1972.08

Категорија : Hairpin.Боја : беж, зелена, розова, црна.Материјал : кожа.Атрактивен производ, погоден за давање �