• Обновено
LEVEIS Јога Мат, Спорт, Фудбал, Дебела Не се Лизга Вежба Тренингот Душеци за Дома Салата Кат Патување

LEVEIS Јога Мат, Спорт, Фудбал, Дебела Не се Лизга Вежба Тренингот Душеци за Дома Салата Кат Патување

DEN 1151.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Димензија : 61x183x0.6cm/ 80x183x0.8cm.Лесни функција е лесно да се носат кога одите до теретана или на патување.Лесни функција е лесно да се носат кога одите до теретана или на патување.Нашата Напредна Технологија на Печатење прави овие душеци шарени и око-фаќање на кои може да се на крајот додадете повеќе мотивација и ентузијазам за да вашата јога вежби.Користете го за безбедност, со ПВЦ и ЕВА слободни мат.Секој јога патување е многу уникатна и лична, но секој пракса не бара ист неколку работи : чувство на намена, желба да се подобри, и мат поддршка и помош транзиции и asanas.Добра јога мат треба да работат со вас за да ви помогне со рамнотежата, енергија и проток.Затоа, од суштинска важност е да го избере вистинскиот за вас.Ние сакаме вие да го добиете максимумот од секоја јога сесија, така што ние имаме дизајниран премија јога мат со усогласување на системот кои ќе ви помогнат да се постигне остварување на целите.Ние избравме надградена TPE материјал кој е издржлив и силен, обезбедувајќи поддршка за дури и на најсложените на јога текови.Двете страни имаат не се лизга површина, така што вашиот мат останува во место во текот на секоја сесија, и нозете може лесно контрола на мат, без потреба за чорапи кои би можеле да го блокира вашиот протокот на енергија.Specications : Големина : 61x183x0.6cm/ 80x183x0.8cm Материјал : TPE (нова технологија) Тежина : 1050g/ 1070g Пакетот Вклучува : 1 × јога мат, Топли совети : 1)вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2)ве Молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци. 3)Нормално, ние ќе брод во 1-3 дена според вашата нарачка статус, и тоа ќе биде потребно за 2-3 недели, за да пристигнат на вашата страна. 4)Ние секогаш се обезбеди висок квалитет на услуга за клиентите.За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Unicey Делфини Синото Море Бранови Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24
 • Обновено

Unicey Делфини Синото Море Бранови Шема Јога Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24

DEN 1079.52

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Горила Душеци Премиум Големи Јога Мат, 7' x 5' х 8мм Екстра Дебели & Ултра Удобно, Не-Токсични, Не се Лизга Бос Вежба Мат, Работи
 • Обновено

Горила Душеци Премиум Големи Јога Мат, 7' x 5' х 8мм Екстра Дебели & Ултра Удобно, Не-Токсични, Не се Лизга Бос Вежба Мат, Работи

DEN 403.20

ИНСТАНТ ДОМА СТУДИО ВО СЕКОЈА СОБА – Оди напред и да ја водат надвор како никогаш порано.Само unroll да се т

Shakti Воин Ajna Природна Гума јога мат - Премија Печатени Природни Еко-пријателски Biodegradable Не се Лизга Мат Одлична за Жешка
 • Обновено

Shakti Воин Ajna Природна Гума јога мат - Премија Печатени Природни Еко-пријателски Biodegradable Не се Лизга Мат Одлична за Жешка

DEN 1896.00

100% ЕКОПРИЈАТЕЛСКИ & ОДРЖЛИВ ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ.Овие душеци се вид на земјата и вид на вас како нејзините

Б ЈОГА во Секојдневниот 4mm Јога Мат, Супер Grippy, Не се Лизга, Високи Перформанси, Гума за Јога, Пилатес, Тренинг и Подот
 • Обновено

Б ЈОГА во Секојдневниот 4mm Јога Мат, Супер Grippy, Не се Лизга, Високи Перформанси, Гума за Јога, Пилатес, Тренинг и Подот

DEN 2112.00

НАЈДОБРО ЈОГА МАТ : премија јога, фитнес, и тренинг мат од Б ЈОГА.Оваа 4mm (1 / 8инчи дебела) јога мат е соврше�

Unicey Мајмун Лавра PatternYoga Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во 1/4-Инчи
 • Обновено

Unicey Мајмун Лавра PatternYoga Мат Дебела Не се Лизга Јога Душеци за Жените&Девојки Вежба Мат Мека Пилатес Душеци,(72x24 во 1/4-Инчи

DEN 1007.76

TPE.Материјал : TPE, нетоксични и без мирис материјал обезбедува здрава јога мат.Димензија : 72"(L)x24"(W)x1 / 4mm(H), т

Јога Мат, Не се Лизга Еко Пријателски Вежба Мат Геометриски Дијамант Жирафа Дизајн - Висока Густина Пилатес Мат со Носење на Рака
 • Обновено

Јога Мат, Не се Лизга Еко Пријателски Вежба Мат Геометриски Дијамант Жирафа Дизајн - Висока Густина Пилатес Мат со Носење на Рака

DEN 2130.24

МАТЕРИЈАЛ : Нашата upgrad вежба мат направени од премиум велур и гумен ѓон.Нетоксични и безопасни, ги собер�

Siebzeh Гроздобер Автомобил Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на
 • Обновено

Siebzeh Гроздобер Автомобил Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите Типови на

DEN 1271.76

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

Qilmy Шарени Линии Јога Мат Свитлива 1mm Дебела Не се Лизга Патување Јога Мат Покрие Подлога Пот Абсорбента и Мека Лесни Вежби Тренингот
 • Обновено

Qilmy Шарени Линии Јога Мат Свитлива 1mm Дебела Не се Лизга Патување Јога Мат Покрие Подлога Пот Абсорбента и Мека Лесни Вежби Тренингот

DEN 887.52

【ГОЛЕМИНА】Јога Мат за 71 инчен x 26 инчи,Тежина : 2 LB;На лесни фитнес мат е 1 / 25 инчен (1 mm), дебела и лесно мо�

Siebzeh Aloha Тропска Палма Остава Флорални Желка Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга
 • Обновено

Siebzeh Aloha Тропска Палма Остава Флорални Желка Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга

DEN 1271.76

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

IUGA Јога Мат Не се Лизга Текстура Површината Еко Пријателски Јога Мат со Носење на Рака, Дебели Вежба & Тренингот Мат за Јога, Пилатес
 • Обновено

IUGA Јога Мат Не се Лизга Текстура Површината Еко Пријателски Јога Мат со Носење на Рака, Дебели Вежба & Тренингот Мат за Јога, Пилатес

DEN 623.76

Еко Пријателски & SGS Сертифициран Материјал : TPE е најновите технолошки подобрување на традиционална јог

Siebzeh Сина Цртан филм Еднорози Ѕвезди Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите
 • Обновено

Siebzeh Сина Цртан филм Еднорози Ѕвезди Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга Мат за Сите

DEN 1271.76

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин

Siebzeh Божиќ Модел со Елени Волкот Elk Дрво Животни Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга
 • Обновено

Siebzeh Божиќ Модел со Елени Волкот Elk Дрво Животни Премиум Дебели Јога Мат Еко Пријателски Гума на Здравјето и Фитнесот Не се Лизга

DEN 1271.76

【ЕкоПријателски Материјал】јога мат е направен од висок квалитет на TPE материјал, и TPE има висока густин