• Обновено
XJJZS Накит кутија, разумни простор дизајн, удобен и практичен, отпорни на абење и влага отпорни, што се користи за чување на накит

XJJZS Накит кутија, разумни простор дизајн, удобен и практичен, отпорни на абење и влага отпорни, што се користи за чување на накит

DEN 4073.52
Достапно за вашата нарачка

Залиха

На кутија за накит е направен од високо квалитетна кожа.Просторот е внимателно да се подели да се направи за складирање поудобно.Ентериерот е наредени со фланелен боксери, мека и нежна текстура.Водоотпорен, отпорен на гребење и издржливи.Разумен простор дизајн, повеќе сакаат да ги користат.Име На Производ : Накит Кутија.Големина : 20*11*16cm.Боја : Розова.Процес на производство : Кожа.Применливи Прилики : Накит Пакување, Продавница За Накит Екранот, Свадба,Божик,Нова Година На Подарок.Кожа производство, природни зрна Совршен.Висок квалитет electroplating хардверски додатоци, истакнувајќи висок крајот луксузни квалитет.Напредни собираат внатрешна обвивка, меки се грижи за вашиот скапоцен накит.Поради прирачник за мерење, на дозволената мерење на отстапување е 1-3cm.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

CoTa Глобалната Океански Бела Дрвена Кутија за Накит - рачно изработени Наутички Trinket со Seashell и ?Морска Ѕвезда Украси, Акцентот
  • Обновено

CoTa Глобалната Океански Бела Дрвена Кутија за Накит - рачно изработени Наутички Trinket со Seashell и ?Морска Ѕвезда Украси, Акцентот

DEN 2174.40

Прекрасен море украси за дома како плажа кутии око фаќање акценти за вашиот плажа тематските дома, како

WSZJJ Кутија за Накит за Жените, Прегради Ѓердан Накит Организатор со Заклучување на Накит Држачот за Обетки Прстени, Нараквици -
  • Обновено

WSZJJ Кутија за Накит за Жените, Прегради Ѓердан Накит Организатор со Заклучување на Накит Држачот за Обетки Прстени, Нараквици -

DEN 8433.36

❤Двојноlayer голем простор за да се задоволат различните потреби, часовници, ѓердани, cutoff, обетки, наракви

Рачно изработени Кралска Сина Музика Накит Кутија со Ѕвездата на Давид Пломба - Многу Песни да се Избере - Тато е Мало Девојче
  • Обновено

Рачно изработени Кралска Сина Музика Накит Кутија со Ѕвездата на Давид Пломба - Многу Песни да се Избере - Тато е Мало Девојче

DEN 5855.76

Мелодија : 18 забелешка движење (ве молиме изберете над опција за достапни песна наслови).Дрво пломба : Ѕв�

Накит Складирање Кутија Екранот Кутија Голем Капацитет Кожа Накит Кутија Преносни Ѓердан Обетки Прстен Накит Складирање Кутија (Боја
  • Обновено

Накит Складирање Кутија Екранот Кутија Голем Капацитет Кожа Накит Кутија Преносни Ѓердан Обетки Прстен Накит Складирање Кутија (Боја

DEN 8137.68

Крокодили и опашот шарени накит, кутии се многу популарни.Златна заклучување за да се подобри safetys на на�

ELLDOO Богатство Градите Кутија Флорални Изработен Накит Кутија Свадба Кутија Keepsake Кутија Прстен Earring Мали Trinket Складирање
  • Обновено

ELLDOO Богатство Градите Кутија Флорални Изработен Накит Кутија Свадба Кутија Keepsake Кутија Прстен Earring Мали Trinket Складирање

DEN 335.76

Производ InfoДимензии(Dxšxv) : 2.36" x 1.89" x 1.49", мала, но убаво направено ,Пакувањето се вклучени : 1 x Кристал Наки�

Rely Прилагодливи 24 Мрежа Оддел Пластичен Накит Earring Складирање Кутија Случај Занает Кој Се Одвојува Организатор Контејнери
  • Обновено

Rely Прилагодливи 24 Мрежа Оддел Пластичен Накит Earring Складирање Кутија Случај Занает Кој Се Одвојува Организатор Контејнери

DEN 177.36

Материјал : Тешко Пластика.Кутија Големина : 19cm x 13cm x 3.6 cm.Боја : Транспарентна, розова, портокалова, сина.М

erddcbb Огледува Накит Кутија за Женски Накит Организатор Кутија Голем Капацитет Принцеза, Накит Кутија со Фиоки Накит Кутија за
  • Обновено

erddcbb Огледува Накит Кутија за Женски Накит Организатор Кутија Голем Капацитет Принцеза, Накит Кутија со Фиоки Накит Кутија за

DEN 6023.76

Практичен дизајн : Двоен слој накит кутија со две мали фиоки.Не постои поделба во внатрешноста на фиока,