• Обновено
LUNCK Позадина 2.3m6cm Ѕид Декорација Спална соба Дневна Соба Само Лепило Ѕид Скриј Линија Агол Линија Налепници Baseboard Пена за Ѕид Налепници(Сина)

LUNCK Позадина 2.3m6cm Ѕид Декорација Спална соба Дневна Соба Само Лепило Ѕид Скриј Линија Агол Линија Налепници Baseboard Пена за

DEN 2152.80
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Димензии : должина : 2.3 м, ширина : 6cm, дебелина : 0.4 cm / Пакетот вклучува : 1 x Baseboard.Добар квалитет материјал : се направени од добри, квалитетни ПВЦ, мека, висока еластичност, анти-судир и издржливи, помагање на декорирање на вашиот дом.Практична настава : самолепливи дома декоративни гранична линија, еколошки, лесен за употреба и лесно да се размонтираат.Применливи површини : Лепило ѕид уреденост може да се држиме за речиси сите мазни површини, како што се, плочки, пластика, мермер, метал, стакло, дрво и повеќе.По Услуга : Само да ги купите со 100% доверба.Ние го цениме и ја негуваат многу за вашата доверба во нас.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Материјал : PVCInstall : авто-adhesive Type : самолепливи Baseboard Size : должина : 2.3 м, ширина : 6cm, дебелина : 0.4 cm Color : како picture Quantity : 1pcs Package вклучува : 1 x Baseboard Features : самолепливи : Со лепило филм, лесно кора и се држи, не се потребни алатки, и отстранување нема да ја напушти која и да остатоци.Безбедна за семејството : ПВЦ пена, мека на допир и дебели, анти-судир за децата, грижа за вашето семејство безбедно.Мултифункционален : Ова калапи скратува може да се користи за да се DIY ги красат ѕид, рамка на врата, врата, stairsway, ТВ позадина, ѕид кабинети, mural, таванот, маслото на ѕидот и други домашна декорација.Широка примена : Декоративни калапи скратува ленти за еџ, агол и ѕидот.Може да се користи за да направи некои DIY декорација на вашиот дом.Совршена декорација за домаќинство, канцеларија, хотел, бања, спална соба, дневна соба, кујна, ТВ позадина ѕид, лиење, расадник и повеќе.Совршена домашна декорација : 3 D врежана во калапи трим со lifelike поглед и допир.Природни шема ефект, стилски и модерен стил.Белешки : 1. Ве молиме дозволено 1-3мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето!2. Поради разликата помеѓу различни монитори, ве молиме да се разбере дека на сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ѕидот Decals за Детска Соба 155Pcs Сребро Микс Ѕвезда 1Inch-2Inch-3Inch-4Inch Ѕвезди Ѕид Decal Винил Налепница за Деца Момче Девојки
 • Обновено

Ѕидот Decals за Детска Соба 155Pcs Сребро Микс Ѕвезда 1Inch-2Inch-3Inch-4Inch Ѕвезди Ѕид Decal Винил Налепница за Деца Момче Девојки

DEN 1175.52

СЕТ ОД 155 ПАРЧИЊА СРЕБРО ЅВЕЗДИ & ВИСОК КВАЛИТЕТ Елегантен ѕид налепници за спални соби за девојчиња, де�

WOCACHI Ѕид Налепници Decals 10pcs DIY Модерна Акрилна Пластика Огледало Налепница Ar-Сала Спалната соба Уметност Mural Позадина
 • Обновено

WOCACHI Ѕид Налепници Decals 10pcs DIY Модерна Акрилна Пластика Огледало Налепница Ar-Сала Спалната соба Уметност Mural Позадина

DEN 1286.40

✤✤20% попуст кога ќе го купите 2 предмети.Внесете код M4 MEAV8 T на исходот ✤✤ ✤✤25% попуст кога ќе купите 5 пр

20 Парчиња Форма Хексадецимален Ѕид Налепници Дете Форма Ѕид Decals Бебе бебе соба Спална соба Отстранлив Хексадецимален Ѕид Decals
 • Обновено

20 Парчиња Форма Хексадецимален Ѕид Налепници Дете Форма Ѕид Decals Бебе бебе соба Спална соба Отстранлив Хексадецимален Ѕид Decals

DEN 359.76

Хексадецимален ѕид decal сет : постојат 12 парчиња од хексадецимален ѕид decals со 2 D геометриски модели, и 8 па�

Haonmdqay Месечината и Златни Ѕвезди Ѕид Налепница за Деца Спални Соби Позадина Украси Позадина Mural Уметност Decals Налепници
 • Обновено

Haonmdqay Месечината и Златни Ѕвезди Ѕид Налепница за Деца Спални Соби Позадина Украси Позадина Mural Уметност Decals Налепници

DEN 544.32

Материјал : Направени со висок квалитет пренослив и водоотпорен пвц налепница.Големина е за повикување

ANFRJJI 6 меша бои Сет на 222 Срца Ѕид Decal Оркестарот Расадник Лепило Срцето Ѕид Parttern Decal Винил Налепници за Деца Бебе Нордиските
 • Обновено

ANFRJJI 6 меша бои Сет на 222 Срца Ѕид Decal Оркестарот Расадник Лепило Срцето Ѕид Parttern Decal Винил Налепници за Деца Бебе Нордиските

DEN 237.12

Боја : 6 меша бои, Големина : како pictre(4in+3.3 во+3во+2in+1.7 во+1in) Quanty : 222 различна големина.Квалитет на материјал�

Празни Обичај Фото Позадина 3D Геометриски Мермерна Текстура Мурали Дневна Соба ТВ Софа во Позадина Ѕидното Сликарство Модерна Дома
 • Обновено

Празни Обичај Фото Позадина 3D Геометриски Мермерна Текстура Мурали Дневна Соба ТВ Софа во Позадина Ѕидното Сликарство Модерна Дома

DEN 1029.60

материјали : мурали се направени од високоодделение имитација на свила крпа, еколошки дише и лесно да се

Winwinfly Прозрачна Налепници 100pcs Ѕвезди Decals Светат во Темница Флуоресцентни Налепници за Деца' Спалната соба Расадник Соба
 • Обновено

Winwinfly Прозрачна Налепници 100pcs Ѕвезди Decals Светат во Темница Флуоресцентни Налепници за Деца' Спалната соба Расадник Соба

DEN 55.44

Големина : Големина од околу 3*3cm.Материјал : Пластика.Излупете & држи го на чиста, сува и рамна површина.Ле

Виножито Decals | Виножито Ѕид Налепници за Соба | Boho Виножито Ѕид Decals за Училница | Ѕидот Decals за Девојка Спални соби | Расадник
 • Обновено

Виножито Decals | Виножито Ѕид Налепници за Соба | Boho Виножито Ѕид Decals за Училница | Ѕидот Decals за Девојка Спални соби | Расадник

DEN 1960.80

Сакате да направите вашите ѕидови посветла?Уморни од исти бои и безживотно изглед?Потоа ги красат вашат

Запад Планина Боксер Ѕид Decal Уметност Оркестарот 3D Удрил Животинско Налепница Постер Детска Соба Mural Обичај Подарок BL241 (70
 • Обновено

Запад Планина Боксер Ѕид Decal Уметност Оркестарот 3D Удрил Животинско Налепница Постер Детска Соба Mural Обичај Подарок BL241 (70

DEN 1918.80

ВИСОК КВАЛИТЕТ : Нашата Боксер Ѕид Decals Уметност се направени од ВисокоКвалитет на Винил Специјално Нап�

J Кол Инспириран Круна (x 2) Силуета Decal Винил Налепница Подарок за Автомобил Камион Браник Лаптоп, Таблет лента со алатки Шлем
 • Обновено

J Кол Инспириран Круна (x 2) Силуета Decal Винил Налепница Подарок за Автомобил Камион Браник Лаптоп, Таблет лента со алатки Шлем

DEN 23.76

Големина (H6"x L5") Боја : Бела Ние печати налепници на 1440 dpi.Тоа значи дека можеме лесно да одговара секој бо�

Amaonm 19 Компјутери Отстранлив DIY ПВЦ 3D Шарени Пеперутка Ѕид Налепница Мурали Ѕид Decals Ѕидни Декорации Уметност Оркестарот Decal
 • Обновено

Amaonm 19 Компјутери Отстранлив DIY ПВЦ 3D Шарени Пеперутка Ѕид Налепница Мурали Ѕид Decals Ѕидни Декорации Уметност Оркестарот Decal

DEN 167.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

IRONANDGCFOXBOX Црвено Голем Ѕид Mural,Filigree Стил Снегулки Отстранлив Голема Налепница Фолија Ѕид Оркестарот за Статистика Детска
 • Обновено

IRONANDGCFOXBOX Црвено Голем Ѕид Mural,Filigree Стил Снегулки Отстранлив Голема Налепница Фолија Ѕид Оркестарот за Статистика Детска

DEN 4559.76

ГОЛЕМИНА : 366x255 cm / 144 x 100 инчи (ширина x должина) 6 самолепливи ленти.Mural се перат.Различни големини се на р�

Градски Ѕид Decal од Wallency - Колоритна Панорама на Градот, Облаците и Сонцето Ѕид Налепници за Детска Соба, Расадник - Отстранлив
 • Обновено

Градски Ѕид Decal од Wallency - Колоритна Панорама на Градот, Облаците и Сонцето Ѕид Налепници за Детска Соба, Расадник - Отстранлив

DEN 4559.76

100% Гаранција За Квалитет Или Вашите Пари Назад.Safe Насликани на Ѕидовите, како и на Windows Нашите decals имаат

Сон Цртан филм Ѕид Налепници за Детска Соба Девојка Спална соба Декорација Само Лепило Позадина Креативни Decals за Мебел
 • Обновено

Сон Цртан филм Ѕид Налепници за Детска Соба Девојка Спална соба Декорација Само Лепило Позадина Креативни Decals за Мебел

DEN 496.32

Материјал : Направени со висок квалитет пренослив и водоотпорен пвц налепница.Големина е за повикување

Коегзистираат Браник Налепница (10 x 13) Гордост Работи Порибување Stuffer Girly Автомобил Оркестарот Додатоци Смешно Налепници Естетски
 • Обновено

Коегзистираат Браник Налепница (10 x 13) Гордост Работи Порибување Stuffer Girly Автомобил Оркестарот Додатоци Смешно Налепници Естетски

DEN 239.76

Оваа Лепило Коегзистираат Водоотпорен Налепница е Многу Издржлив и е Изградена Минатата.Убава Сончогл�

TheVinylGuru Голф Ѕид Decal Налепница 18 - Decal Налепници и Mural за Деца, Момчиња и Девојки Соба и Спалната соба. Спортски Ѕид
 • Обновено

TheVinylGuru Голф Ѕид Decal Налепница 18 - Decal Налепници и Mural за Деца, Момчиња и Девојки Соба и Спалната соба. Спортски Ѕид

DEN 204.00

ЛЕСНО ДА СЕ ИНСТАЛИРА.Ѕидот decal се подготвени да го применуваат.Изберете мазна ѕид и следете ги упатства

Месечината Ѕвезди Ѕид Decal - Мун Простор Ѕид Налепница - Мун & Ѕвезди Ѕид Оркестарот Детска Соба Оркестарот Простор Ѕид Decal (30W
 • Обновено

Месечината Ѕвезди Ѕид Decal - Мун Простор Ѕид Налепница - Мун & Ѕвезди Ѕид Оркестарот Детска Соба Оркестарот Простор Ѕид Decal (30W

DEN 718.80

МЕСЕЧИНАТА ЅИД DECAL Големина како слика : 120"W x 80"H ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНУВААТ Тоа е навистина лесно да се прим