• Обновено
Русокоса се Меша Браун Краток Боб Перики за Жените Топлина Отпорни на Синтетички Перика на Жените 14 Инчен за Секојдневна Партија

Русокоса се Меша Браун Краток Боб Перики за Жените Топлина Отпорни на Синтетички Перика на Жените 14 Инчен за Секојдневна Партија

DEN 215.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Материјал : Направен од висок квалитет на топлина отпорни на синтетички влакна,со Висок имитација на човечка коса текстура, мазна, жив без лажен сјај, може да се намали, се мијат,трајни доволно за долгорочна употреба.Прилики : Модерен и стилски краток перики изгледа физички, реално, Многу Убава и Женски.Можете Да го Носат партии,ноќта на вештерките,cosplay, секојдневна употреба.Прилагодливи Капа : Прилагодлив ремени се направи оваа розова перика погоден за разни глава големини и форми, и тоа е опремен со еластична и дише зголеми нето.Можете да ја заврши во фиксирана положба за да наместите различни глава големини.Силни и издржливи , дише, и удобно, лесно да се прилагоди.Исклучителен Дизајн : капа во внатрешноста на оваа Браун Мешани Русокоса Перика е одбраната, која е мека и поудобно да се носат од други слични.Топло Совети : Кога се користи за прв пат, косата е заплетка, препорачливо е едноставно да чешел косата со прстите, или чешел перика со широк заб чешел и воздух перница чешел.Пакетот Вклучува : 1 Перика + 1 Бесплатно во Перика Капа Материјал : 100% Висок квалитет, Висока температура Синтетички влакна Перика Боја : Кафена Мешани Русокоса Перика Стил : Краток Боб Перика Перика Тип : Машина Направи Целосна Перика Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Тоа е нормално кога мали влакната се паднати надвор.Тоа може да биде хаос за време на испорака, ве молиме чешел кога ќе ја прими пред да го користите.Синтетички влакна се движи и да се чувствува како вистински човечка коса.Ова е Најмногу прифатлива цена и многу лесно да се примени.Перење Настава : 1.Секојдневно Носат : Да се чисти два пати месечно ; Повремено се Носат : Да се чисти еднаш месечно. 2.Ве молиме да се мијат со топла вода и додадете шампон, испирање со ладна вода. 3.Ве молиме имајте на објектот природни суви, не се изложени на објектот за да го гори сонцето. 4.Стави точка далеку, и го стави во суво место правилно. 5.Никогаш не спие со влажна коса и може да заврши пред да спие на тоа да се спречи заплитане.Гаранција : За било какви прашања или не се задоволни со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Тоа е нашата чест да ви послужи!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Headband Перика Човечка Коса, Тело Бран Headband Перика Тело Бран Човечка Коса, Перики за Црни Жени 150% Густина на Бразилскиот Remy
  • Обновено

Headband Перика Човечка Коса, Тело Бран Headband Перика Тело Бран Човечка Коса, Перики за Црни Жени 150% Густина на Бразилскиот Remy

DEN 1487.76

【Hedband Перики Човечка Коса Предност】Нов стил на модата перика.Лесно да се инсталира.Природен Изглед,9 A О

4 Парчиња Силиконски Перика Зафат Бенд Транспарентен Силикони Перика Headband Sweatproof Лесна Не се Лизга Перика Коса Бенд со Еластичен
  • Обновено

4 Парчиња Силиконски Перика Зафат Бенд Транспарентен Силикони Перика Headband Sweatproof Лесна Не се Лизга Перика Коса Бенд со Еластичен

DEN 215.76

Специфични тематски содржини : доаѓа со 2 парчиња силиконски перика зафат бендови во различни бои, и 2 па�

Афро Откачен Кадрава Перика Со Удира Бразилецот Богородица Кадрава Човечка Коса, Перики за Црни Жени 200% Густина Полна Машина Направени
  • Обновено

Афро Откачен Кадрава Перика Со Удира Бразилецот Богородица Кадрава Човечка Коса, Перики за Црни Жени 200% Густина Полна Машина Направени

DEN 539.04

Губење на Материјал : афро кадрава човечка коса се направени од 100% необработени бразилецот богородица ч

Бразилецот Богородица Лабава Длабоко Бран Перика 2x4 U Дел Човечка Коса, Перики Необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса
  • Обновено

Бразилецот Богородица Лабава Длабоко Бран Перика 2x4 U Дел Човечка Коса, Перики Необработени Бразилецот Богородица Човечка Коса

DEN 1312.56

1.Материјал : 100% Необработени Богородица Човечка Коса,Мекост,Свиленкаста и Мазност 2.Капа Лента : 2x4 UДЕЛ П

BINF Лабава Длабоко Бран Перика Затворање Лабава Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса Перика за Жените 24 Инчен 4x4 Лабава Бран Перика
  • Обновено

BINF Лабава Длабоко Бран Перика Затворање Лабава Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса Перика за Жените 24 Инчен 4x4 Лабава Бран Перика

DEN 3504.00

♥Чипка Затворање Пред Перика : лабава длабоко бран 4x4 чипка затворање перики човечка коса, поставен на б

Нагласи Перики 1B 30 Ombre Боја на Телото Бран Човечка Коса Перика 13x6 HD Проѕирна Чипка Пред Човечка Коса Перика Лабава Бран Обоени
  • Обновено

Нагласи Перики 1B 30 Ombre Боја на Телото Бран Човечка Коса Перика 13x6 HD Проѕирна Чипка Пред Човечка Коса Перика Лабава Бран Обоени

DEN 7679.76

1.Капа Големина : Средна Стандардна Големина, мала големина и големи димензии треба да ме контактирате о�

ДЕ-LIANG 2 Пакет Преносни Перика Коса Екстензија Складирање Торба со Кафе Златна Боја Кука Дрво, Закачалка Hairpieces Складирање
  • Обновено

ДЕ-LIANG 2 Пакет Преносни Перика Коса Екстензија Складирање Торба со Кафе Златна Боја Кука Дрво, Закачалка Hairpieces Складирање

DEN 335.76

【Големина】 : Дрвени Закачалка 23*и 17,5 см (L*H), Торба : 29cm*60см (Ширина*Висина) Складирање торба големина : 11.4"

Чипка Перики Човечка Коса За Црни Жени 28Inch Необработени 10A Одделение Бразилецот Богородица Човечка Коса 13x4 Чипка Пред
  • Обновено

Чипка Перики Човечка Коса За Црни Жени 28Inch Необработени 10A Одделение Бразилецот Богородица Човечка Коса 13x4 Чипка Пред

DEN 6216.00

Губење на Материјал : 13x4 Чипка Пред Вода Бран Перика 100% Бразилецот Богородица Човечка Коса,150% Густина Пе

Слатка Зборува Голема Капа Перика GL1416SS МЕД ТОСТ Gabor Перики 8.5 Кратка Модерна Брановидна AirDried Синтетички Чипка Пред Monofilament
  • Обновено

Слатка Зборува Голема Капа Перика GL1416SS МЕД ТОСТ Gabor Перики 8.5 Кратка Модерна Брановидна AirDried Синтетички Чипка Пред Monofilament

DEN 6097.20

Слатка Зборува Голема Капа Перика GL1416 SS МЕД ТОСТ Gabor Перики 8.5" Кратка Модерна Брановидна Air Dried Синтетичк