• Обновено
Нагласи Перики 1B 30 Ombre Боја на Телото Бран Човечка Коса Перика 13x6 HD Проѕирна Чипка Пред Човечка Коса Перика Лабава Бран Обоени HD Чипка Бразилецот Човечка Коса Перик?

Нагласи Перики 1B 30 Ombre Боја на Телото Бран Човечка Коса Перика 13x6 HD Проѕирна Чипка Пред Човечка Коса Перика Лабава Бран Обоени

DEN 7679.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

1.Капа Големина : Средна Стандардна Големина, мала големина и големи димензии треба да ме контактирате однапред.Шефот на Турнеја : малиот е 21-21.5 инчи, медиум е 22-22.5 инчен и големи е 23-23.5 инчи. 2.Чипка Боја : Проѕирна Чипка,Средни Браун Стандардно, светло кафена и темно кафена треба да ме контактирате однапред.Лесно да се Носат : Glueless чипка перика со чешли и прилагодливи на рака. 3.Боја на коса : 1 B 30 Боја на Стандардниот, #1,#1 B,#2,#4,#6,#8 БЕЗ дополнителен надомест, туку само природна боја може да биде обоена.Косата Густина : 150%.Ако имате било какво барање, ве молиме контактирајте ме однапред. 4.Најдобар Квалитет : Ние купи косата се намали од млада девојка коса,секоја постапка е прегледано од страна на работникот. 100% Необработени Богородица Бразилецот Човечка Коса, природен и здрав, без пролевање и метежот-бесплатно, може да се исправи и permed. 5.Љубезно Потсетување : Ние нудиме секој клиент 30 дена наплата гаранција.Ако не ви се допаѓа нашиот производ, едноставно се врати и одржување на објектот во оригинална состојба, вклучително и Чипка Неисечени и Косата Unwashed.Големина : 22" Боја : 1 B 30 Боја Просечната големина капа одговара на сите глави од чешли и прилагодливи ремени, средни браун чипка капа со бебе коса default Коса Спецификации : 1)Тип : Бразилски човечка коса пред 13 X6 чипка перика 2)на Коса : 100% човечка коса 3)Текстура : Тело Бран 4)Чипка Боја : Проѕирна Чипка 5)Губење на Густина : 150% 6)Коса Должина : 22 Инчен 7)Боја : 1 B 30 Боја 8)Ззп големина на : медиум капа големина во стандардно (Ако ви треба голема капа или мали кап,ве молиме директно пишете ни однапред) 9)Обемот : 22.25" 10)Пред да тилот : 14.5" 11)Уво до уво (крстот на челото) : 12.5" 12)Уво до уво (крстот на врвот) : 12.75" 13)Храм на храмот (низ назад) : 15" 14)Задниот дел на тилот : 5.5" 15) Glueless перики : чипка перика со чешли, прилагодлив ремени лесно да се носат 16)Содржина : 1 перика во Кутија Ако имате било какви прашања, ве молиме пишете ни директно, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.ако не,ние ќе ги организираме на цел од страна на среден капа големина и средни кафеава боја на капа.Ви благодариме!!!Насоки 1. Се мијат и длабока состојба на косата редовно. 2. Detangle коса нежно со раце пред миењето.Не бришење или пресврт коса 3. Додадете благ шампон да се излади за пиење и миење на косата carfully до чиста. 4. Треба косата да се исуши природно.Не го изложувајте на сонце или со сува коса посува.Стави argan масло да се меки на косата по миење. 5. Чешел кадрава коса нежно со прстите од врвот до крајот.Не четка 6. Четка straighter коса во надолен движење директно со краевите.Работат на вашиот пат до коренот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Andongnywell Жените Брановидна Перика со Удира Краток Кадрава Коса Женска Перики Синтетички Отпорни на Топлина Боб Перики за Секојдневна
  • Обновено

Andongnywell Жените Брановидна Перика со Удира Краток Кадрава Коса Женска Перики Синтетички Отпорни на Топлина Боб Перики за Секојдневна

DEN 331.20

ДИШЕ : Уникатен дише зголеми нето рамките на мрежата прави да се чувствувам многу удобно кога ќе го носа�

4 Парчиња Силиконски Перика Зафат Бенд Транспарентен Силикони Перика Headband Sweatproof Лесна Не се Лизга Перика Коса Бенд со Еластичен
  • Обновено

4 Парчиња Силиконски Перика Зафат Бенд Транспарентен Силикони Перика Headband Sweatproof Лесна Не се Лизга Перика Коса Бенд со Еластичен

DEN 215.76

Специфични тематски содржини : доаѓа со 2 парчиња силиконски перика зафат бендови во различни бои, и 2 па�

Headband Перика Човечка Коса, Тело Бран Headband Перика Тело Бран Човечка Коса, Перики за Црни Жени 150% Густина на Бразилскиот Remy
  • Обновено

Headband Перика Човечка Коса, Тело Бран Headband Перика Тело Бран Човечка Коса, Перики за Црни Жени 150% Густина на Бразилскиот Remy

DEN 1487.76

【Hedband Перики Човечка Коса Предност】Нов стил на модата перика.Лесно да се инсталира.Природен Изглед,9 A О

Пакет - 7 Предмети: Carrie Remy Човечка Коса од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка, BeautiMark Хидра Шампон клима
  • Обновено

Пакет - 7 Предмети: Carrie Remy Човечка Коса од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка, BeautiMark Хидра Шампон клима

DEN 21183.36

Пакет 7 Предмети : Carrie Remy Човечка Коса од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка, Beauti Mark Хидра Шампон к�

Манекен Главата Модел - Монтажни Круг Дрво Стои, 20 Пластични Модел Главата, Додатоци Екранот За Коса, Перики Продолжување На Одлуки
  • Обновено

Манекен Главата Модел - Монтажни Круг Дрво Стои, 20 Пластични Модел Главата, Додатоци Екранот За Коса, Перики Продолжување На Одлуки

DEN 1490.40

♦ Материјал : Пластични + крпа материјал ♦ Раководител Обем : За 52cm / 20" ♦ Примена : Може да се користи за

Кадрава Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен Природни Косата 9A Бразилецот Богородица Човечка Коса 13x4 Чипка Пред Перики
  • Обновено

Кадрава Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен Природни Косата 9A Бразилецот Богородица Човечка Коса 13x4 Чипка Пред Перики

DEN 2567.76

ВИСТИНСКИ МАТЕРИЈАЛ : Бразилски богородица човечка коса чипка пред перика,косата е толку мека,еластичн�

BINF Лабава Длабоко Бран Перика Затворање Лабава Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса Перика за Жените 24 Инчен 4x4 Лабава Бран Перика
  • Обновено

BINF Лабава Длабоко Бран Перика Затворање Лабава Бран Чипка Пред Перики Човечка Коса Перика за Жените 24 Инчен 4x4 Лабава Бран Перика

DEN 3504.00

♥Чипка Затворање Пред Перика : лабава длабоко бран 4x4 чипка затворање перики човечка коса, поставен на б

Freeda Европската човечка коса перика - конска опашка ПЕРИКА ТЕМНО КАФЕАВА боја МУЛТИ-НАСОЧЕН КОЖАТА ВРВОТ ГОЛЕМИНА L
  • Обновено

Freeda Европската човечка коса перика - конска опашка ПЕРИКА ТЕМНО КАФЕАВА боја МУЛТИ-НАСОЧЕН КОЖАТА ВРВОТ ГОЛЕМИНА L

DEN 1439.76

На конска опашка е 17"18" инчи долго и карактеристики мултинасочен круна.Својата текстура се прави и елега

Десет стапчиња за јадење Перики Ombre Русокоса T4/27 Чипка Фонт Перики Пред Извлечен Лабава Длабоко Бран 13x6 Човечка Коса, Перики
  • Обновено

Десет стапчиња за јадење Перики Ombre Русокоса T4/27 Чипка Фонт Перики Пред Извлечен Лабава Длабоко Бран 13x6 Човечка Коса, Перики

DEN 7799.76

1.Капа Големина : Средна Стандардна Големина, мала големина и големи димензии треба да ме контактирате о�

Пакет - 5 Предмети: Carrie Лајт Ексклузивни Човечка Коса од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка Луксузни Шампон &
  • Обновено

Пакет - 5 Предмети: Carrie Лајт Ексклузивни Човечка Коса од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка Луксузни Шампон &

DEN 2112.00

Пакет 5 Предмети : Carrie Лајт Човечка Коса од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка Луксузни Шампон & кл