• Обновено
Човечка Коса Бенд Headband Перика: 26Remy Физичко Тело Бран Црни Жени Половина Перики - Реално Губење на 10A Glueless Бразилецот Богородица 150% Густина Брановидна Перика со Hairband

Човечка Коса Бенд Headband Перика: 26Remy Физичко Тело Бран Црни Жени Половина Перики - Реално Губење на 10A Glueless Бразилецот

DEN 3359.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Remy Човечка Коса Headband Перика:телото бран главата бенд перика е направен од 100% врвен квалитет вистински човекови права коса.Својата текстура е толку мека и реално што и другите ќе го гледаат како свој природен вистинска коса.Remy Headband перики за црни жени носи убаво изгледаат и да бидете посигурни да се справи со какви било повод, како што се работа, забава, роденден, церемонијата, свадба, датира, секојдневно и повеќе.Зошто да не го пробате?.Прифатлива и Висок Квалитет на Богородица Необработени Headband Перика : 100% 10 A Бразилецот вистинска човечка коса, 5.3 ОЗ беспрекорна тежина да се направи целосна главата; 150% природна коса густина, не тенки; 21.5-23 инчи медиум перика капа големина со оптимизиран половина перика човечка коса дизајн, кој одговара на повеќето луѓе.Велат дека нема да евтин производ и да уживаат во слични и неочекувани искуство донесе со прва класа бренд.Ние нудиме најдобар цена на .Ladoux hairband перики е толку совршен и заслужуваат подобро.Многу Сигурен и Доверлив Должина интегритет е нашиот бизнис етика.Ние гарантираме за вистинската должина на нашите без чипка headband перика.Тоа е вашата совршена големина.Најдобрите Hairband Перика за Жените Човечка Коса : Премиум машина направени занает, минимум пролевање и метежот-бесплатно; прилагодливи перика капа големина, многу се вклопуваат и удобно, свеж мирис и амонијак слободен; брз носат или да се отстрани само во 3 минути, лесно да управуваат со и употреба на леснотија.Она што Ќе Добиете : Ladoux 1b дебели headband перики за Африканско Американски; ние нудиме грижете се-бесплатен 1 месец гаранција и пријателски 5 ѕвезди услуги на клиентите.Даде шамија перики за црните жени, а се тресат, по преземањето надвор од пакетот и висат на тоа за некое време брановидна стане тесни и природно, тоа ќе биде поубаво отколку порано.Ladoux е специјализирана во човечка коса перика развој и производство за повеќе од 20 години и има спроведено на ODM бизнис со Американскиот големи брендови.На бизнис патувања на Американскиот пазар, јас бев зачуди од небото перика цени, кои верувам дека ќе се стави многу финансиски притисок на оние во голема потреба на перики и во сакаат на убав изглед.Јас, на тој начин, сакав да се дизајнира и развие серија на производи со пристапни цени, но со висок квалитет за да им помогне на оние луѓе и популаризирање на убавината бизнис, и сега со илјадници пати на истражување и развој, тука доаѓа нашата човечка коса перика и ние нема да престанат нашите напори.Зошто ние функционирање од Headband перики Човечка Коса?.На headband перика е најдоброто од двата светови : тие се на половина време и напор на други перики и тие се уште не ви даваат природен изглед, како може да го украсите вашиот косата и бебето косите за да создадете лесна изглед.Друг клучен момент е што можете да додадете забава, декоративни headbands да било изгледа да се врзуваат на сето тоа заедно.Ќе се обиде на нашите производи само за да бидат повеќе прилично?.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Winnerlink Долго Откачен Кадрава Перика За Жените, Пастел, Виолетова Minxed Бразилецот Богородица Брановидна Перика Природен, Без
  • Обновено

Winnerlink Долго Откачен Кадрава Перика За Жените, Пастел, Виолетова Minxed Бразилецот Богородица Брановидна Перика Природен, Без

DEN 215.76

【Надгради Отпорни на Топлина Перики】Оваа перика со удира е направен од надгради Топлина Отпорни на Си�

Нагласи Перика 26 Инчи Долго Директно Перики со Удира 1B/SmokyGray Нагласи Перика Ombre Пијано Перики Со Сива Моменти Директно се
  • Обновено

Нагласи Перика 26 Инчи Долго Директно Перики со Удира 1B/SmokyGray Нагласи Перика Ombre Пијано Перики Со Сива Моменти Директно се

DEN 551.76

Предност : Долга Права Перики Употреба на Високо Квалитетни Материјали, Тоа е Најдобар Синтетички Перик

AISI КВИНС Долга Права Црна Перики за Жените Средниот Дел Коса Замена Перики Свилен Синтетички Отпорни на Топлина Влакна за Секојдневна
  • Обновено

AISI КВИНС Долга Права Црна Перики за Жените Средниот Дел Коса Замена Перики Свилен Синтетички Отпорни на Топлина Влакна за Секојдневна

DEN 623.76

【ВисокоКвалитетни Материјали】:100% Висок квалитет, висока температура отпорни влакна.Меки и удобни за

Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен Бразилецот Тело Бран 4X4 Чипка Затворање Перика со Бебе Коса 9A Природна Коса, Перики
  • Обновено

Чипка Пред Перики Човечка Коса Пред Извлечен Бразилецот Тело Бран 4X4 Чипка Затворање Перика со Бебе Коса 9A Природна Коса, Перики

DEN 3600.00

1.Чипка Пред Човечка Коса на Квалитетот : 100% богородица човечка коса на телото бран перики, 150% густина со

ЛЕЛЕ ПЛЕТЕНКИ Извртени Перики, Откачен пресврт перика - Боја 1 - 12 Инчи. Синтетички, Кадрава Рака Плетенка Перики за Црните Жени.
  • Обновено

ЛЕЛЕ ПЛЕТЕНКИ Извртени Перики, Откачен пресврт перика - Боја 1 - 12 Инчи. Синтетички, Кадрава Рака Плетенка Перики за Црните Жени.

DEN 2159.76

РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ Секоја перика ние продаваме беше внимателно направена од страна на рака, за да се пост

Sapphirewigs Синтетички Чипка Пред Перика Долга Права Перики За Жените Отпорни на Топлина Костим Перика Права Коса Портокалова Боја
  • Обновено

Sapphirewigs Синтетички Чипка Пред Перика Долга Права Перики За Жените Отпорни на Топлина Костим Перика Права Коса Портокалова Боја

DEN 948.00

♥ Материјал : Направен од висококвалитет синтетички влакна, природна боја изгледа како вистинска човеч

Netgo Headband Перики Човечка Коса, Вода Бран Headband Перики за Црните Жени, Бразилецот Богородица Remy Човечка Коса Перика 150%
  • Обновено

Netgo Headband Перики Човечка Коса, Вода Бран Headband Перики за Црните Жени, Бразилецот Богородица Remy Човечка Коса Перика 150%

DEN 839.76

????【ПРЕМИУМ СУРОВИНИ】Netgo headband перика човечка коса, внимателно се произведени со оригинални 100% природни

Пакет - 7 Предмети: Carrie Remy Човечка Коса од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка, BeautiMark Хидра Шампон клима
  • Обновено

Пакет - 7 Предмети: Carrie Remy Човечка Коса од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка, BeautiMark Хидра Шампон клима

DEN 21183.36

Пакет 7 Предмети : Carrie Remy Човечка Коса од страна на Џон Renau, Christy е Перики Q & А Книшка, Beauti Mark Хидра Шампон к�

Галина е-Убавина Русокоса Ombre Перика за Жените - Отпорни на Топлина Коса Замена Перики Средниот Дел, Синтетички Темно Кафеава боја
  • Обновено

Галина е-Убавина Русокоса Ombre Перика за Жените - Отпорни на Топлина Коса Замена Перики Средниот Дел, Синтетички Темно Кафеава боја

DEN 839.76

УДОБНОСТА & УЛТРА ПРИРОДЕН ИЗГЛЕД:На Галина на Убавината на ombre русокоса долга брановидна перика е диза