• Обновено
Виткање Рака Камион и Dolly, 220lbs Преносни Тешки-Должност Багаж Количка Количка со Telescoping се Справи и 2 Тркала за Патување, Трговски Или Индустриски Црна

Виткање Рака Камион и Dolly, 220lbs Преносни Тешки-Должност Багаж Количка Количка со Telescoping се Справи и 2 Тркала за Патување,

DEN 2251.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

✔ЛЕСНО СКЛАДИРАЊЕ – Огради надолу рамни за лесен транспорт и чување во возила, под кревет, во плакарот, складирање соби или гаражи.Ширевте големина : 42 x 28 x 97cm/16.4 x 10.9 x 39inch(L X W X H), прилагодлива висина, може да биде укината само 27.7 инчен висока. ✔ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ – Изградена од Алуминиум и оценет да се одржи до 100 KG/220lbs.Вклучени bungee кабелот обезбедува товари за рака камион.Големи гумени тркала генерираат без шум и се тркалаат без проблеми. ✔ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА Рака зафат е покриен со мека пена гума за удобност и додаде зафат сила.220lbs вчитување капацитет одговара на индустриски ракување со товар, излети, патувања, референци, кампување и така натаму. ✔ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Тркалање расклопна dolly се развива лесно во секунди за употреба.Чекор 1 : се Прошири на справи.Чекор 2 : Чекор на носот плоча и пати од камионот.Чекор 3 : Додавање на оптоварување и навалување на dolly назад за да почне да се движи.Доаѓа во фрустрација-слободен пакување.Нема собрание потребно. ✔ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА – Притиснете го копчето за еден црвеното копче за да ја отворите оваа страна камион unstantly и огради до кога не го користите.Набори надолу рамни за лесен транспорт и чување во возила, под кревет, во плакарот, складирање соби или гаражи.Опис : Rendio Рака Камион Карактеристики : ✔вистинскиот инструмент за работаЗаштитете го вашиот назад и да ги споделите оваа Страна Камион дали кревање на тешки предмети.✔Изградена минататаЦврсти Aluminmum легура constraction направен да издржи на тешки употреба.✔Лесно да се тркалаатГумени тркала се обезбеди непречено се тркалаат.Набори за лесно складирање, Подготвени за употреба, нема собрание потребно.✔Лесно за чувањеОгради до компактна големина лесно складирање и преносливост.✔Висина прилагодливиTelescoping се справи со defferent висина прилагодување.✔Лесен за употребаОтвора веднаш со допир на едно црвено копче.✔Мулти-puroseОдлична за употреба во campgrounds, излети, додека патуваат, шопинг или на работа!Лесно дестинации кутии, багаж, намирници и многу повеќе!Спецификација : Рамка Материјал : Железо цевка, Алуминиум основна плоча.Тркала Материјал : Гумени тркала.Тркала дијаметар : 14cm/5.5 инчи.Боја : Сребро.Капацитет : 100 KG/220lbs.Пакет тежина : 4.406 KG/9.7 lbs.Укината Висина : 71cm/27.7 инч.Ширевте големина : 42 x 28 x 97cm/16.4 x 10.9 x 39inch(L X W X H).Одговара на Индустриски ракување со Товар/Travel/Шопинг.Пренослив, Лесни, Издржливи.Пакет содржи : 1 x Рака Камион.Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики, но не се исти перформанси на различни тела, како на модел.Ви благодариме!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Инженеринг Приколка Модел Играчки, Рачно Подвижен Рака Возило Модел Сет Тешки Возила Модел Играчка за Децата Образование(Депонија
  • Обновено

Инженеринг Приколка Модел Играчки, Рачно Подвижен Рака Возило Модел Сет Тешки Возила Модел Играчка за Децата Образование(Депонија

DEN 496.56

【Претендираат Игра】 Возило во оваа играчка поставена има повеќе подвижен и работен дел.Тоа е погоден з

DXMRWJ Тешки Гумена Рака Камион Тркала Рамен Слободни Тврда Гума Замена на Гуми за Рака Камион, Количка, Количка за Утовар 100kg
  • Обновено

DXMRWJ Тешки Гумена Рака Камион Тркала Рамен Слободни Тврда Гума Замена на Гуми за Рака Камион, Количка, Количка за Утовар 100kg

DEN 2980.32

Двојно покрие имајќи.Производ материјал : гума.Производ големина : 4 / 5 / 6 / 8 инч.Поле на примена : колички,

JF-XUAN Количка Шопинг Количка Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Печатени Виткање Шопинг Количка 6 Тркала Качување Скалило Количка со
  • Обновено

JF-XUAN Количка Шопинг Количка Водоотпорен Оксфорд Ткаенина Печатени Виткање Шопинг Количка 6 Тркала Качување Скалило Количка со

DEN 1639.20

Лесен За Употреба – совршен за Младите & Стариот, на пригоден начин да купуваат намирници и патување.Кол

HUALUWANG Рака Камион Тешки Електрични 200 kg Капацитет на Трудот-Заштеда на Количка, Преносни Електрични Скалило Камион Рака Камион,
  • Обновено

HUALUWANG Рака Камион Тешки Електрични 200 kg Капацитет на Трудот-Заштеда на Количка, Преносни Електрични Скалило Камион Рака Камион,

DEN 1284.00

● Алуминиумски Легури Засилен Заградата : Сите алуминиумски легури дизајн, секое место е креативен иск�

QHYX Лесни Шопинг Количка,Handcart Шопинг Мобилност Количка на Тркала Мулти-Функционални Количка за Преносни Шопинг Багаж Количката
  • Обновено

QHYX Лесни Шопинг Количка,Handcart Шопинг Мобилност Количка на Тркала Мулти-Функционални Количка за Преносни Шопинг Багаж Количката

DEN 1271.76

✔ Ова е стилски вода за количка дека е индивидуално, свитлива, стигнале, и преносни; ✔ користење Тешко ABS

Преносни Виткање Handcart Количка Виткање Багаж Количка Приколка Ракување Со Приколка Се Повлече Стоки Преносни Намирници Количка
  • Обновено

Преносни Виткање Handcart Количка Виткање Багаж Количка Приколка Ракување Со Приколка Се Повлече Стоки Преносни Намирници Количка

DEN 1968.00

Лесен за користење : брз конверзија без игли или алатки,Огради станот за транспорт и складирање,лесно се

CuiXiangUK Виткање Рака Камион, Преносни Труд-Заштеда на 5-Тркала 360° Ротирачки Количка, Максимална Товарот 440 Lb, за Купување
  • Обновено

CuiXiangUK Виткање Рака Камион, Преносни Труд-Заштеда на 5-Тркала 360° Ротирачки Количка, Максимална Товарот 440 Lb, за Купување

DEN 1440.00

★МАТЕРИЈАЛ ГОЛЕМИНА : црна, ABS, PP и нерѓосувачки челик материјали, големина : 12.6 * 19.3 * 1.6 инчи ★КАРАКТЕРИС�

LICHUAN Шопинг Кошничка Преклопување на Четири Тркала Шопинг Кошничка Преносни Количка Mini Алуминиумски Легури Количка Багаж Количка
  • Обновено

LICHUAN Шопинг Кошничка Преклопување на Четири Тркала Шопинг Кошничка Преносни Количка Mini Алуминиумски Легури Количка Багаж Количка

DEN 1399.20

Супер Вчитување Капацитет : количката рамката е направена од згусне метал материјал, кој е издржлив за г

Виткање Шопинг Количка,лесни Намирници Шопинг Мала Количка Количка за Преносни Количка Домаќинство Багаж Приколка G5 шопинг кошничка
  • Обновено

Виткање Шопинг Количка,лесни Намирници Шопинг Мала Количка Количка за Преносни Количка Домаќинство Багаж Приколка G5 шопинг кошничка

DEN 2022.96

На разноврсна виткање шопинг кошничка карактеристики здрав црното злато насликани рамка структура.Вит