• Обновено
Сапун Јадење Носителот - Туш Сапун Држачот со 2 Куки Loofah Бања Сунѓерот Крпа Жилет Држачот за Бања Туш Кујна Лепило Бар Сапун Јадење Ѕид Монтирани Без Дупчење - од Нер?

Сапун Јадење Носителот - Туш Сапун Држачот со 2 Куки Loofah Бања Сунѓерот Крпа Жилет Држачот за Бања Туш Кујна Лепило Бар Сапун Јадење

DEN 143.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

????【Задржи Soap Суви И Не Мека】Туш сапун носителот создава 360° вентилација и одвод предност, На издлабени надвор потрошувачка структурата на сапун јадење може да помогне да се исцеди водата брзо, спречување на сапун од омекнување ефикасно, и што го прави способен за зачувување на животот на сапун. ????【Штета Слободни】се Држи на лепило на ѕидот и се откажам бања сапун јадења на куки.Без дупчење е потребно, без да го оштети вашиот ѕид , не остави траги, едноставна инсталација. ????【Напредни Нерѓосувачки Челик Материјал】 Направен од високо-одделение SUS 304 од не ' рѓосувачки челик, ѕидот бар сапун држачот за туш е екстра трајни и водоотпорен.Бар потрошувачка структурата на сапун носителот исто така го спречува рѓа ефикасно. ????【Пренослив Дизајн】Лесно да ги симнат на ѕид монтирани сапун јадење од лепило е куки, што го прави погодно за вашата секојдневна употреба и чистење. ????【Посилни Лепило】Ние ќе ви ги даде 2 парчиња лепило како резервни делови.Лепило на нашите сапун јадење туш нуди поголема површина и посилни лепливоста од другите, па тоа е супер товарот капацитет, вие не мора да се грижите за сапун носителот паѓа.Дали сметате дека вашата бања е сите во хаос?Кога ќе ги користат нашите сапун сад, јас верувам дека вашата бања ќе tidier. 2 куки може да се користи за да се откажам вашиот жилет, пешкир и бања сунѓер.Лепило овозможува лесна инсталација, брзо движење, нема трага на ѕидот.Нерѓосувачки челик материјал обезбедува вашиот постојана употреба.Компактен дизајн не само што им овозможува тоа да биде простор saver-от, но, исто така, врвен домашна декорација.Answer : ___________________________ Note : . 1. Кога лепило треба да бидат растргнати исклучување, фен за коса кој топлина лепило ви дава рака. 2. Лепило е во прилог на мазни тврди површини само.Ве молиме имајте лепило далеку од обоен ѕид или позадини-декорирани ѕид како тоа ќе се направи штета на вашата боја или wallpaper. 3. Лепило не се обновливи. 4.Ако имате проблем со вашиот Vecallo производ, стапите во контакт со нас за поправка или замена.Ние сме благодарни за можноста да научат од вашето искуство, и ние ќе го направи тоа подобро.Со Уникатни Две Куки.Споредување со други сапун носители, Vecallo туш сапун сад со две куки за бесење бања пешкир и бања сунѓер, што го прави погодно за вашата секојдневна употреба.Посебни Бар Структура Дизајн.Посебни бар структура дизајн во комбинација со две куки, кога вашиот сапун станува се помал и помал, вие не мора да се грижите за сапун ќе се лизга далеку.Штета Слободни И Моќни, Лепило.Моќен лепило континуирано за бања & туш кабина.Без дупчење и алат потребни.Овозможи да ги отстраните без да остават траги или леплива остатоци.Кажете збогум на ноктите вежба тип или лесен пад-off вшмукување чаша сапун држачот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

zzaluus Сапун Фах Јадење Сиво Бела Бања Мини Круг Сапун Јадење, Гроздобер Камен Сапун Јадење | Погоден за Бања Балкон, Кујна Сапун
  • Обновено

zzaluus Сапун Фах Јадење Сиво Бела Бања Мини Круг Сапун Јадење, Гроздобер Камен Сапун Јадење | Погоден за Бања Балкон, Кујна Сапун

DEN 331.20

Широка употреба : Нашата сапун saver е совршен за дома, купатило, кујна, училиште, салата, итн.Изработени од

Brilhante 3 Парче Сапун Сад за Носител со Дупки за Одвод Сапун Кутија со Лист во Облик на Отстранлив Капак Сапун Сад за Лесно Чистење,
  • Обновено

Brilhante 3 Парче Сапун Сад за Носител со Дупки за Одвод Сапун Кутија со Лист во Облик на Отстранлив Капак Сапун Сад за Лесно Чистење,

DEN 269.04

Големина : 17.3 x 10.5 см / 6.81 x 4.13 инчен, 3 пакети, три различни бои.Материјал : Направен од висок квалитет и зд�

LZQBD Бања Прибор Сетови, Мермерна Бања Додатоци во Собата, 5-Парче Бања Додаток Завршува со Лосион Фармацевт,Првенство,Сапун Сад,Памук
  • Обновено

LZQBD Бања Прибор Сетови, Мермерна Бања Додатоци во Собата, 5-Парче Бања Додаток Завршува со Лосион Фармацевт,Првенство,Сапун Сад,Памук

DEN 131.76

Оваа Серија на костими за Капење Се Совршен Подарок за Пријателите, Семејството, Колеги, Итн.Лесно да се

Сојузничките Месинг СТР-32D Pacific Grove Колекција Ѕид Монтирани Носителот со Точки Акценти Сапун Јадење, Полиран Никел
  • Обновено

Сојузничките Месинг СТР-32D Pacific Grove Колекција Ѕид Монтирани Носителот со Точки Акценти Сапун Јадење, Полиран Никел

DEN 445.20

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Акрилик компоненти суптилно ги истакнуваат овој еле

Сојузничките Месинг 7132T-PNI Сателитска Орбита Еден Ѕид Монтирани Извртени Акценти Сапун Јадење, Полиран Никел
  • Обновено

Сојузничките Месинг 7132T-PNI Сателитска Орбита Еден Ѕид Монтирани Извртени Акценти Сапун Јадење, Полиран Никел

DEN 1256.64

Висок квалитет месинг материјал ќе остане дел од вашиот декор за годините што доаѓаат.Располагање со То

BENBOR Сапун Ѕид Рек Одвод Сапун Јадење Лесно да се Користи Двоен Слој на Сапун на Држачот за Туш Бања Складирање Сапун Антена Додатоци
  • Обновено

BENBOR Сапун Ѕид Рек Одвод Сапун Јадење Лесно да се Користи Двоен Слој на Сапун на Држачот за Туш Бања Складирање Сапун Антена Додатоци

DEN 244.80

ЗДРАВ МАТЕРИЈАЛ : Овој сапун носител е направен од високо квалитетни pp материјал, кој е многу силен и изд

CHXIHome Самолепливи Сапун Носителот, Сапун Носителот Saver Кутија За Складирање, Ѕид Монтирани Сапун Јадење, Двоен Слој Ѕид Монтирани
  • Обновено

CHXIHome Самолепливи Сапун Носителот, Сапун Носителот Saver Кутија За Складирање, Ѕид Монтирани Сапун Јадење, Двоен Слој Ѕид Монтирани

DEN 119.28

Едноставно тргни исклучите заштитен слој од лепило и држи ја на чиста и сува површина.Совршен за туш, то�

LOSYU Мулти Цел Сапун Јадење Држачот за Ѕид Пластични Бања Контејнери, Креативни Drainer Туш Организатор, Купатило, Кујна Дома Резерви
  • Обновено

LOSYU Мулти Цел Сапун Јадење Држачот за Ѕид Пластични Бања Контејнери, Креативни Drainer Туш Организатор, Купатило, Кујна Дома Резерви

DEN 420.00

★ Газа исцедете дупка, брзо се исцеди вентилација, складирање објекти се суви и не е лесно да се одгледу�

MoKo Сапун Јадење, Тави, Смола Дупчиња Одвод Сапун Saver Чинија Сад Кутија Случај Носителот со Потрошувачка Дупки за Бања Кујна,
  • Обновено

MoKo Сапун Јадење, Тави, Смола Дупчиња Одвод Сапун Saver Чинија Сад Кутија Случај Носителот со Потрошувачка Дупки за Бања Кујна,

DEN 623.52

Голема Дренажа Дупка : На голема големина дренажа дупки на дното може да им помогне на вашиот сапун одво�