• Обновено
FENXIXI Телефон Носителот Стојат Мобилен паметен Телефон Поддршка Таблета Стојат на Биро Мобилен Телефон Носителот Стојат Преносни Мобилни Носител (Боја : Црна)

FENXIXI Телефон Носителот Стојат Мобилен паметен Телефон Поддршка Таблета Стојат на Биро Мобилен Телефон Носителот Стојат Преносни

DEN 2474.88
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Материјал : ABS пластика, силикони.Тоа е направен од високо-квалитетна ABS материјал, обработени со матирано и мазна текстура страна површина, обликот е мазна, едноставна и атмосферска.Не се лизга силикони : не се лизга силикони подлога е посебно поставен на предниот дел на протезата, која може ефикасно да се спречи мобилен телефон од лизгање и триење.Три-оската дизајн : 270° слободни ротација и поместување, што го прави полесно да се следи драма.Мали и убави : дизајн на заградата е мала и убава, големината на укината дланка, нема товар да се носи.Име : мобилен телефон holder Material : ABS пластика, silicone Color : црна, silver Scope на примена : опрема под 12.9 inches It е направен од високо-квалитетна ABS материјал, обработени со матирано и мазна текстура страна површина, обликот е мазна, едноставна и атмосферска.Не се лизга силикони : не се лизга силикони подлога е посебно поставен на предниот дел на протезата, која може ефикасно да се спречи мобилен телефон од лизгање и триење.Три-оската дизајн : 270° слободни ротација и поместување, што го прави полесно да се следи драма.Мали и убави : дизајн на заградата е мала и убава, големината на укината дланка, нема товар да се носи.Пакет се Вклучени : 1* Мобилен Телефон Носителот Стојат(Додаток само, Телефонот не се вклучени.)Answer : ___________________________ Note : бои отстапување може да се разликуваат поради различните monitor settings.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 ~ 3мм грешка,ви благодарам.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Жесток Ајкула Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce Десктоп Розова-Стил
 • Обновено

Жесток Ајкула Количка за Мобилен Телефон Стојат Таблет Прилагодлив Држач Планината за Дома Offce Десктоп Розова-Стил

DEN 479.76

Овој мобилен телефон носител е составен од пластична лента и не се лизга акрилик печ на дното, кој гаран�

Лаптоп Заграда, Лаптоп Компјутер Додаток Трајни Лаптоп Стојат, Преносни Количка за Дома Студентите Училиште Канцеларија
 • Обновено

Лаптоп Заграда, Лаптоп Компјутер Додаток Трајни Лаптоп Стојат, Преносни Количка за Дома Студентите Училиште Канцеларија

DEN 408.00

Направени од високо квалитетни алуминиумски легури материјал, солиден и издржливи.Ширината е слободно

Junlinto 3cm Метална Плоча Мат Површина Налепница за Магнетни Автомобил Планината Телефон Стојат Носителот на Сребрен Змеј Магнетизам
 • Обновено

Junlinto 3cm Метална Плоча Мат Површина Налепница за Магнетни Автомобил Планината Телефон Стојат Носителот на Сребрен Змеј Магнетизам

DEN 157.44

♥Изглед : Едноставни и стилски дизајн за сите прилики ♥Користи на : фиксен на мобилен телефон, погодно з

Redxiao~ ~ Количка за Телефонот Стојат Ергономски Таблета Заградата Телефон Holde Прилагодливи за Мобилен Телефон за Таблет(Бела)
 • Обновено

Redxiao~ ~ Количка за Телефонот Стојат Ергономски Таблета Заградата Телефон Holde Прилагодливи за Мобилен Телефон за Таблет(Бела)

DEN 1898.40

Полнење порта на уредот се уште може да се целосно да се пристапи кога таа се стави на држачот.Постојат д

Шарени Пеперутка Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Стојат 360 Ротација Прст Стојат Зафат Потпирач за паметни телефони
 • Обновено

Шарени Пеперутка Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Стојат 360 Ротација Прст Стојат Зафат Потпирач за паметни телефони

DEN 359.76

Логистика Време На Испорака : Нормална Обичните Логистика Испорака Време Е Од 10 До 16 Дена, Забрзан Логис�

Aduro U-Пораст Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Свитлива Алуминиум Челик Пакет со U-Пораст XL Прилагодливи Алуминиум Таблета Стојат
 • Обновено

Aduro U-Пораст Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Свитлива Алуминиум Челик Пакет со U-Пораст XL Прилагодливи Алуминиум Таблета Стојат

DEN 479.76

Нашата Маса Телефонот се Залагаме За Снимање е направен од висок квалитет на алуминиум легура со убава �

CYHO Еколошки Мобилен Телефон Wristband, Додаток за Полнење Во Домот, Училиштето;ученичкиот Дом;Трговски Центар;Супермаркет;Патување;Изнајмување
 • Обновено

CYHO Еколошки Мобилен Телефон Wristband, Додаток за Полнење Во Домот, Училиштето;ученичкиот Дом;Трговски Центар;Супермаркет;Патување;Изнајмување

DEN 92.64

Се спречи губење на мобилни телефони.Поради својата светлина материјал, лесно да се носат.Поради неирит

Тенџере Остава Плевел Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Количка за Преносни Таблети Држачот за Канцеларија Патување Farmhouse Бело-Стил
 • Обновено

Тенџере Остава Плевел Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат Количка за Преносни Таблети Држачот за Канцеларија Патување Farmhouse Бело-Стил

DEN 1740.00

мобилен телефон носителот користи алуминиум легура како заграда, на школка е пластика, а на дното има не

ZHIPAIJI Таблета Далечински Управувач Заграда со Рака Телефон Носителот Застане за Mavic 3/Мини/Мини 2/Мини SE/Ер 2S Летало Додатоци
 • Обновено

ZHIPAIJI Таблета Далечински Управувач Заграда со Рака Телефон Носителот Застане за Mavic 3/Мини/Мини 2/Мини SE/Ер 2S Летало Додатоци

DEN 868.08

Таблета Далечински Управувач Заграда со Рака Телефон Носителот Застане.за Mavic 3 / Мини / Мини 2 / Мини SE / Е�

UXZDX CUJUX ТВ Екранот Стојат Универзална Десктоп Заграда, Мулти-Функција на Чување ТВ Лаптоп, Десктоп Компјутер Полица
 • Обновено

UXZDX CUJUX ТВ Екранот Стојат Универзална Десктоп Заграда, Мулти-Функција на Чување ТВ Лаптоп, Десктоп Компјутер Полица

DEN 8209.92

Цврсто на универзална дрвена платформа.Уникатен : Поради уникатен дизајн на дрво графика, одличен подар

ZHGYD Мобилен Телефон Tripod Носителот Преносни Сунѓерот Телефон Носителот, Црвена Количка за Телефонот Носителот
 • Обновено

ZHGYD Мобилен Телефон Tripod Носителот Преносни Сунѓерот Телефон Носителот, Црвена Количка за Телефонот Носителот

DEN 4014.96

Универзална рамен phone држач / камера држачот.Применливи средина : десктоп и други авиони.Може да ротира 36

РК GearPro Flypad Minidrone Контролер Продолжен Носителот 4-12 Инчен Прилагодливи Мобилен Телефон Заградата/Таблет Стојат Компатибилен
 • Обновено

РК GearPro Flypad Minidrone Контролер Продолжен Носителот 4-12 Инчен Прилагодливи Мобилен Телефон Заградата/Таблет Стојат Компатибилен

DEN 215.76

????1.Компатибилен за Папагал Minidrones : Mambo FPV / Mambo Мисија / Замав со Flypad Minidrone контролер ????2.Заградата растег