• Обновено
MCARCAR КОМПЛЕТ Карбонски Влакна Багажникот Капак Спојлер за Мерцедес Бенц 2015-2021 C Класа W205 C180 C200 C250 C300 C400 C43 C63 AMG Седан Задните Подигање Капак Highkick Крило Усна Фабрика Шт

MCARCAR КОМПЛЕТ Карбонски Влакна Багажникот Капак Спојлер за Мерцедес Бенц 2015-2021 C Класа W205 C180 C200 C250 C300 C400 C43 C63

DEN 5759.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

*Добар Fitment : Овој заден спојлер на багажникот крило е добро одговара за Мерцедес Бенц C Класа W205 C180 C200 C250 C300 C400 C63 AMG Седан 2015 2016 2017 2018 2019. *Лесен за Инсталација : Лесен за инсталација : На спојлер е за едноставна не-го-си инсталација.Двострано лента на грбот за лесен кора и се држи за инсталација.Нема вежба или каква било измена е потребно, спојлер би можеле да бидат отстранети подоцна без да се оштети бојата.Клучни Карактеристики На Производот. *Премиум Материјал : стебло спојлер е направен од висок квалитет и мала тежина 3 K карбонски влакна, со полиран и shinning површината и УВ-Заштитени Јасно Слој, висока цврстина, отпорност на избледи и ' рѓа отпорни. *Извонредни Перформанси : Подобрување на визуелното влијание, се создаде нов иконите се погледне и да го поставите вашиот автомобил за разлика од слични модели на улица. *Превозот : Нормално трае 5-10 работни дена откако се испраќаат надвор.Ве молиме имајте пациентот и овозможи 1 екстра ден ако ред е ставен во текот на викендот.Чистење на местото каде што треба да паста и потоа избришете ги со вода со крпа или ткива.Тоа не може да прифати да имаат масло ,вода, восок и др.Се утврди инсталација локација и потоа да се направи споредба на производот и инсталација локација, доколку производот не одговара на вашето возило, ве молиме не се инсталира.Кога откине двострано лепило, ве молиме не допирајте двојно двострано паста со вашата рака.Со цел да се постигне подобар ефект, ние ви препорачуваме да греење двојно двострано лепило со фен или осветлување. (Тоа не може да се над 40 степени).Усогласување позиција и потоа ископирајте го, ставете зависи од паста услови и правилен начин да се инсталира.Ве молиме притискање 20-30 секунди или повеќе кога се залепи и ќе остане сува во 48 часа за најдобар зацврстување резултат.Чистење на местото каде што треба да паста и потоа избришете ги со вода со крпа или ткива.Тоа не може да прифати да имаат масло ,вода, восок и др.Се утврди инсталација локација и потоа да се направи споредба на производот и инсталација локација, доколку производот не одговара на вашето возило, ве молиме не се инсталира.Кога откине двострано лепило, ве молиме не допирајте двојно двострано паста со вашата рака.Со цел да се постигне подобар ефект, ние ви препорачуваме да греење двојно двострано лепило со фен или осветлување. (Тоа не може да се над 40 степени).Усогласување позиција и потоа ископирајте го, ставете зависи од паста услови и правилен начин да се инсталира.Ве молиме притискање 20-30 секунди или повеќе кога се залепи и ќе остане сува во 48 часа за најдобар зацврстување резултат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

CHENTAOYAN Автомобил Стил Колекции ABS Пластика Автомобил Заден Спојлер на Багажникот Крило Подигање Капак Спојлер за Мерцедес за
  • Обновено

CHENTAOYAN Автомобил Стил Колекции ABS Пластика Автомобил Заден Спојлер на Багажникот Крило Подигање Капак Спојлер за Мерцедес за

DEN 885.60

Автомобилот Спојлери Додатоци Стандардна Големина Производ, ве Молиме да Ни овозможи со Модел, Годинат�

Goodyear Обичај се Вклопуваат во Автомобил Подни Облоги за Ford Transit 2015-2021, Црна/Black 3 Компјутер. Сет, Сите Временски услови
  • Обновено

Goodyear Обичај се Вклопуваат во Автомобил Подни Облоги за Ford Transit 2015-2021, Црна/Black 3 Компјутер. Сет, Сите Временски услови

DEN 2376.00

Обичај се Вклопуваат Подни Облоги – Овие автомобил подни облоги се развиени за да одговараат на точнат�

XYWYB Задниот Прозорец Страна Спојлер Крило Сјај Црна предните светла Страна Спојлер Крило за V-W Голф 7 MK7 G TI G ТД Р 2014-2018
  • Обновено

XYWYB Задниот Прозорец Страна Спојлер Крило Сјај Црна предните светла Страна Спојлер Крило за V-W Голф 7 MK7 G TI G ТД Р 2014-2018

DEN 2164.80

Материјал : AБС пластика.Боја : Сјајно црна / карбонски влакна.големина : за 373x90mm.Издржливи употреба.Лесно

Aramox Автомобил Покривот Спојлер Заден Прозорец Покривот Спојлер Горниот Крило Усна Покривот Правец на Deflector Карбонски Влакна
  • Обновено

Aramox Автомобил Покривот Спојлер Заден Прозорец Покривот Спојлер Горниот Крило Усна Покривот Правец на Deflector Карбонски Влакна

DEN 4499.76

Компатибилност : 100% сосема нов висок квалитет на задниот прозорец спојлер.Се однесува на Camry 2018 2019...

Одговара Тесла Модел С Спојлер Крило Ефикасноста На Автомобил Задниот Спојлер На Багажникот Усна Комплет Тесла Модел С Додатоци 2020
  • Обновено

Одговара Тесла Модел С Спојлер Крило Ефикасноста На Автомобил Задниот Спојлер На Багажникот Усна Комплет Тесла Модел С Додатоци 2020

DEN 633.60

На задниот спојлер се сопствени дизајниран за Тесла модел с 2020 2021 Функција : Зголемување на стабилноста

n-FAB | PRT0563QC-TX | Предатор ПРО, Кабината Должина , Текстура Црна, 16-21 Тојота Такома Пристап Кабината Сите Кревети
  • Обновено

n-FAB | PRT0563QC-TX | Предатор ПРО, Кабината Должина , Текстура Црна, 16-21 Тојота Такома Пристап Кабината Сите Кревети

DEN 986.40

FITMENT : се Вклопува; Тојота, 1621 Такома Пристап Кабината Сите Кревети Гас SRW.ИНСТАЛИРАЊЕ на БЕЛЕШКИ : Директ�

Thenice за BMW 3 4 5 7 Серија X3 X4 Х5 X6 X7 Против Пролизгување Нога Педали Алуминиумски Автоматска Кочница и Гас Педалот за гас
  • Обновено

Thenice за BMW 3 4 5 7 Серија X3 X4 Х5 X6 X7 Против Пролизгување Нога Педали Алуминиумски Автоматска Кочница и Гас Педалот за гас

DEN 623.76

【Модели】 : Ова Педалата Опфаќа Компатибилен со BMW 1 Series F20 / F21 (20122019), 2 Серија F22 / F23 Купе(20142019), 3 Серија F30 / F

4pcs Compatiable Со 10-20 4Runner N280 Сонцето Дожд Guard Пропустливи Сенка Прозорец Очила, Вратата од Страна на Прозорецот Стакло
  • Обновено

4pcs Compatiable Со 10-20 4Runner N280 Сонцето Дожд Guard Пропустливи Сенка Прозорец Очила, Вратата од Страна на Прозорецот Стакло

DEN 538.08

Fitment : ве Молиме проверете Fitment Филтер и Опис за да видите дали оваа точка ќе работат на вашето возило пре�

Deebior Оригинални Ventvisor 4pcs Страна на Прозорецот Очила, Надвор Канал Добар Изглед Лента-На Ветер: Чувари во Собата, Пропустливи
  • Обновено

Deebior Оригинални Ventvisor 4pcs Страна на Прозорецот Очила, Надвор Канал Добар Изглед Лента-На Ветер: Чувари во Собата, Пропустливи

DEN 959.76

ВНИМАНИЕ!Пропустливи deflector одговара само за 20012005 Хонда Граѓански Седан 4Врата;.НАПРАВИ АВТОМОБИЛ ВОЗИ П�