• Обновено
wmLzhen Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Колба, Изолирани Вакуум Термо Шише, Двојно Ѕидови Спорт Патување Шише, за Кафе и Пијат Ладно

wmLzhen Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Колба, Изолирани Вакуум Термо Шише, Двојно Ѕидови Спорт Патување Шише, за Кафе и Пијат

DEN 1147.20
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Нерѓосувачки челик. [Високо Квалитетни Материјали] : Направена од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал кригла, Тој е безбеден и здрав за употреба.За разлика од други метални шишиња со вода, нашите нерѓосувачки челик вода шише секогаш ја дава чиста, чиста вкус што не ќе€т задржат или трансфер на вкусови. [Топлина Задржување] : Нашата имаат вакуум изолација технологија за максимална температура на задржување, држи вода и се пие свежа или ладна за долго време.Шише останува студена на допир со течности и е кондензација бесплатно со ладно. [Функционален Стил] : За ваша погодност, вашиот нерѓосувачки челик шише за вода има прикачен лесно да се капак, кој исто така служи и како носат справи.Нашите елегантни и модерни шишиња со вода доаѓаат во различни забава бои кои комплимент секој стил. [Мулти Цел] : Нашата вакуум е идеален избор за дом, училиште, канцеларија, надвор патување употреба, пренослив дизајн на нашите шише за вода за да го носат околу лесно, што го прави вашиот живот подобар.Лесен и компактен дизајн за лесен транспорт и чување на податоците и одговара на повеќето автомобилски пијат носители. [Совршено Преносни] : Уживајте пијалоци во зима или ладни пијалоци во лето со нашиот мал шише за вода.Нашите разноврсна може да се користи како децата за децата да земе вода, или на училиште.Ова исто така може да се користи од страна на возрасните како кафе за работа.Материјал : не ' Рѓосувачки челик Капацитет : 650ml Производ тежина : 333 Пакет тежина : 387 Големина 7. 5x7. 5x23. 5 Пакување 8. 2x8. 2x24. 5 Изолација ефикасност : 6 часа погоре 70â"ѓ, 12 часа погоре 50â"┐ Пакет Вклучувајќи Изолација првенство x1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Qfauto Дијамант Шише за Вода со Синџир,Bling Дијамант Вакуум Колба Пенливи Сјајот Термос Шишиња за Жените Refillable High-end Изолирани
 • Обновено

Qfauto Дијамант Шише за Вода со Синџир,Bling Дијамант Вакуум Колба Пенливи Сјајот Термос Шишиња за Жените Refillable High-end Изолирани

DEN 647.76

Големина детали : на bling кристал нерѓосувачки челик термички шише мерки за прибл 8.5 инчи висок и 2,9 инчен �

Кит Сина Птица Океанот Шише за Вода Нерѓосувачки Челик Вакуум Запечатени Изолирани Термос 17Oz Течење Доказ за Патување Кригла
 • Обновено

Кит Сина Птица Океанот Шише за Вода Нерѓосувачки Челик Вакуум Запечатени Изолирани Термос 17Oz Течење Доказ за Патување Кригла

DEN 527.76

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик,храна одделение pp, стп кожа.Капацитет : 17 унци / 500 ml; Димензии : До�

Кинески Сликарство Цвет 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки Челик
 • Обновено

Кинески Сликарство Цвет 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки Челик

DEN 599.76

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

Contigo Couture Колекција Вакуум-Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Шише за Вода w/Врзан Капак, 20 мл, Полноќ Сино/Самрак Школка
 • Обновено

Contigo Couture Колекција Вакуум-Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Шише за Вода w/Врзан Капак, 20 мл, Полноќ Сино/Самрак Школка

DEN 1691.28

МИР НА УМОТ Составен од невкусна Рака мие само; Составен од 100% BPA free материјали.ВРЗЕТЕ ја ВО Twistoff течење�

Куп Деца Мотоцикл Вакуум Чаша од Нерѓосувачки Челик Патување Кригла 16Oz Изолирани Колба Шише за Вода Со Капак За Момчиња Девојчиња
 • Обновено

Куп Деца Мотоцикл Вакуум Чаша од Нерѓосувачки Челик Патување Кригла 16Oz Изолирани Колба Шише за Вода Со Капак За Момчиња Девојчиња

DEN 454.80

На термос шолја од сите се направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик, нерѓосувачки челик лесна �

Смртта Черепот Нерѓосувачки Челик Вода Шише 15 МЛ Широк Устата Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Шише за Вода Leakproof Колба Спортски Шише
 • Обновено

Смртта Черепот Нерѓосувачки Челик Вода Шише 15 МЛ Широк Устата Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Шише за Вода Leakproof Колба Спортски Шише

DEN 959.76

Вакуум Изолирани : Нашата Смрт Черепот Шише Со Двојно Ѕидови Вакуум Изолација, Многу Термичка Изолација

UMIRIKO Опашот на Животните Цвеќиња Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Leakproof, Вакуум Изолирани
 • Обновено

UMIRIKO Опашот на Животните Цвеќиња Шише за Вода Термос со Слама Капак 20 Мл за Деца, Момчиња, Девојки, Leakproof, Вакуум Изолирани

DEN 647.76

Силикони 【Храна Одделение Материјал】На шише за вода термос е направен на 304 нерѓосувачки челик матери�

Costablue Изолирани Шише за Вода, не ' Рѓосувачки Челик Двоен Ѕид Термос 17 Оз, BPA-Free, Течење-Доказ, Притисни-за Заклучување го
 • Обновено

Costablue Изолирани Шише за Вода, не ' Рѓосувачки Челик Двоен Ѕид Термос 17 Оз, BPA-Free, Течење-Доказ, Притисни-за Заклучување го

DEN 215.76

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ТРАЈНИ ШИШЕ за ВОДА : Costablue е шишиња со вода се направени со BPAfree 18 / 8 нерѓосувачки чел�

Фибоначи Двоен Ѕид Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Големите Метални Шише за Вода Широка Уста со Слама 32oz - 40oz BPA Free
 • Обновено

Фибоначи Двоен Ѕид Вакуум Изолирани од не ' Рѓосувачки Челик Големите Метални Шише за Вода Широка Уста со Слама 32oz - 40oz BPA Free

DEN 670.08

✅ ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ ХРАНА ОДДЕЛЕНИЕ од НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : Нашата шише за вода е направен од двоен ѕид 18

Мојот Мал Пони Ретро Класичен Коњчиња ТЕРМОС НЕРЃОСУВАЧКИ КРАЛОТ Нерѓосувачки Челик Пијат Шише, Вакуум изолирани и Двојно Ѕид, 24oz
 • Обновено

Мојот Мал Пони Ретро Класичен Коњчиња ТЕРМОС НЕРЃОСУВАЧКИ КРАЛОТ Нерѓосувачки Челик Пијат Шише, Вакуум изолирани и Двојно Ѕид, 24oz

DEN 887.76

ВАКУУМ ИЗОЛИРАНИ Овој 24унца пијат шише е направена со користење на Термос TM вакуум изолација технологи

Cffdoi Термос Храна 450ml Термос Шолја Нерѓосувачки Челик Колба Слободни Шише за Вода Термос За Спорт на Вода во Шишиња (Боја : Црна)
 • Обновено

Cffdoi Термос Храна 450ml Термос Шолја Нерѓосувачки Челик Колба Слободни Шише за Вода Термос За Спорт на Вода во Шишиња (Боја : Црна)

DEN 2308.80

▸Мини термос шолја е 450ml мали тело, Тоа е пренослив каде и да одите ▸Долго дејство на топлина за зачувув�

Hydrapeak 18oz Изолирани Храна Тегла, Деца Термос за Топла Храна | Течење Доказ Нерѓосувачки Челик Супа Термос Ручек Кутија за Деца
 • Обновено

Hydrapeak 18oz Изолирани Храна Тегла, Деца Термос за Топла Храна | Течење Доказ Нерѓосувачки Челик Супа Термос Ручек Кутија за Деца

DEN 406.80

Во текот на целиот ДЕН ИЗОЛАЦИЈА; Hydrapeak е од нерѓосувачки челик, двојно ѕидови вакуум изолирани термос ќ�

Слон Сина Шема Нерѓосувачки Челик Термо 500ml/17oz Вакуум Изолирани Шише со Првенство за Топла и Ладна Пијат Вода Колба
 • Обновено

Слон Сина Шема Нерѓосувачки Челик Термо 500ml/17oz Вакуум Изолирани Шише со Првенство за Топла и Ладна Пијат Вода Колба

DEN 527.76

Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик,храна одделение pp, стп кожа.Капацитет : 17 унци / 500 ml; Димензии : До�

Симпатична Голема Свиња На Фарма Термички Шише за Вода - изолирани од не ' рѓосувачки челик термос (Девојки/Момчиња)
 • Обновено

Симпатична Голема Свиња На Фарма Термички Шише за Вода - изолирани од не ' рѓосувачки челик термос (Девојки/Момчиња)

DEN 671.76

Материјал : надворешниот слој на топлинска шише за вода усвојува два слоја на кожа и нано технологија на

Цветни Titmouse Птица Гроздобер 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки Челик
 • Обновено

Цветни Titmouse Птица Гроздобер 500ml Патување Кригла Кафе Чаши Вода Шише Вакуум Кожа Изолациони Купот на 304 Нерѓосувачки Челик

DEN 599.76

Направени од високо квалитетна храна одделение од нерѓосувачки челик, водоотпорен и rustproof.Производот е

CERQTOUY Нерѓосувачки Челик Шишиња со Вода Црно Куче И Мачка Silhouettes Со Црвени Срца Домашни Животни, домашни Миленичиња Љубов
 • Обновено

CERQTOUY Нерѓосувачки Челик Шишиња со Вода Црно Куче И Мачка Silhouettes Со Црвени Срца Домашни Животни, домашни Миленичиња Љубов

DEN 2356.80

Капацитет : 17 унци или 500 ml(10.24"h x 2.36"дијаметар).Материјал : тенџере телото е направено од нерѓосувачки чел�

DJRH Калапи чаша од нерѓосувачки челик термос шолја рака да поминат отворено спортски преносни термос шолја мажите и жените пијат
 • Обновено

DJRH Калапи чаша од нерѓосувачки челик термос шолја рака да поминат отворено спортски преносни термос шолја мажите и жените пијат

DEN 311.76

Двоен слој вакуум изолација првенство, пиење топла изолација резултати за 6 часа.Термички купот е напра�