• Обновено
DELL Прецизност 17 7730 i9-8950HK 16GB 1TB PCIe SSD 17.3 HD+ NVIDIA Quadro P3200 (Уверение Обновена)

DELL Прецизност 17 7730 i9-8950HK 16GB 1TB PCIe SSD 17.3 HD+ NVIDIA Quadro P3200 (Уверение Обновена)

DEN 1809.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Intel Core i9-8950 HK (6-Core, 12 M Кеш). 17.3" FHD (1920x1080).16 GB МЕМОРИЈА (2 X8 GB) 2666 MHz DDR4. Smart Card Reader Позадинско Осветлување Bluetooth Тастатура Виртуелната Реалност Подготвени Wi-Fi |.NVIDIA Quadro P3200. Бренд : Dell Model : Прецизност 7730 Color : BLACKDisplay : 17.3" HD+ (1600x900) TN Анти-Отсјај Не-Touch 42% скала на бои LCD Дисплеј, Не-Touch Webcam/Микрофон : НЕМА камера, НЕМА microphone Processor : 8 Генерација Intel Core i9-8950 HK (6-Core, 12 M Кеш, 2.90 GHz база на брзината, до 4.80 GHz со турбо поттик)Меморија : 16 GB (2x8 GB) 2666 MHz DDR4 Storage : 2 x 512 GB М. 2 NVMe PCIe Државата Цврст Диск (SSD) класа 50 Graphics Картичка : NVIDIA Quadro P3200 6 GB GDDR5 VR-Ready Optical диск : Не available Operating Систем : Windows 10 Професионални 64 Bit Wi-Fi/Bluetooth : 802.11 Безжични ac + Bluetooth 5 Sound : Два (Насочен јазик), Четири-каналот high-definition audio Battery : 97whr 6cell Power адаптер : Included Keyboard/Touch pad : позадинско осветлување англиски Keyboard Ports : SD 4.0 мемориската картичка reader Three USB 3.1 Генералот 1 порти со Power Share Благородна оптоварување заклучување slot Cable клупа support Headset port Mini Display Port HDMI 1.4 2.0 Еден RJ-45 connector Two thunderbolt Тип 3-C пристаништа***1 Smart Картичка Reader NO Отпечаток reader NO NFC.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

50 X Јастиви Злато Лист Листови 24 Karat Сс-големина 0.8 X 0.8 Вистински Автентични за Храна, Торти & Чоколади, Декорација, Здравје
  • Обновено

50 X Јастиви Злато Лист Листови 24 Karat Сс-големина 0.8 X 0.8 Вистински Автентични за Храна, Торти & Чоколади, Декорација, Здравје

DEN 599.76

50 Листови од Злато Лист 24 Karat (Стандард 999 / 1000).ЈАСТИВИ безбедно за готвење (Квалитет на Храна Злато Лист),

TBUDAR Ѓубре Лименки Отворено Метал корпата за Ѓубре Три-Барел Класифицирани Челик Ѓубре Може да Стилски Едноставна корпата за Ѓубре
  • Обновено

TBUDAR Ѓубре Лименки Отворено Метал корпата за Ѓубре Три-Барел Класифицирани Челик Ѓубре Може да Стилски Едноставна корпата за Ѓубре

DEN 734.40

Трибарел дизајн, лесно да се одделат ѓубре, внатрешниот и надворешниот барел дизајн, лесно да се ослобод

Пакет 5! Нерѓосувачки Челик Двојно Палубата Overshelf - 18 x 84 x 32 Комерцијална Првично Комунални Overshelf Првично Палубата Станица
  • Обновено

Пакет 5! Нерѓосувачки Челик Двојно Палубата Overshelf - 18 x 84 x 32 Комерцијална Првично Комунални Overshelf Првично Палубата Станица

DEN 1692.00

Висок квалитет, од Нерѓосувачки Челик : Своите трајни нерѓосувачки челик рамка, привлечна и практични, е