• Обновено
2 ПАРЧИЊА Светлата Склопови За Ford Kuga избега 2013- Bi-Xenon Објектив за Проектирање Двојно Зрак Ксенон HID КОМПЛЕТ Со LED Дневни Работи Светла

2 ПАРЧИЊА Светлата Склопови За Ford Kuga избега 2013- Bi-Xenon Објектив за Проектирање Двојно Зрак Ксенон HID КОМПЛЕТ Со LED

DEN 1370.88
Достапно за вашата нарачка

Залиха

За 2013-2016 Ford Kuga Избега [Внимание : Не се Компатибилни на Модели w/ Фабрика HID Фарови][Ако Може да не се Сигурни , Испратете ни Слика од Вашиот Автомобил ].Доаѓа во Пар Светла Собранија [Вклучени Левата Страна (Возачот Страна) Обезбеди Подобро Светло Шема Од Традиционалните Кристал Фарови.Висока зрачна [2 Ниски зрак+2 Висок Зрак=4 Висока Зрачна], Побезбедно Во Дожд, Магла и Снег ; Автоматско LED светилки drl ,Возење Веднаш светне, направени со најдобри материјали и прецизно го осветлуваат со Ултра-Светли SMD LED чипови.Директна Замена, Приклучок за Поврзување, Лесна Инсталација; Оригинална Големина, Водоотпорен и Издржливи. 1 Година Гаранција[Доколку е Потребно, Професионална Инсталација се Препорачува].Детали За Производот : 1. Име на производ : Светлата собрание ; 2. Вклучувајќи : Лево светло и Вистинската светлина ; 3 .Се КРИЕШЕ КОМПЛЕТ : Вклучувајќи ги и 2 се Придушници и 2 xenon светилки ; 4. Светла боја : 4300 K 5000k 6000 K 8000k(стандардно : 6000k) ; 5. Слаба светлина : го КРИЕШЕ bifocal проектор xenon за полнење ; 6. Ниска зрак : 2 xenon светилка(D2 H/H7) ; 7. Висока зрачна : 2 xenon светилка + 2 халоген светилка ; 8. Светилки drl : Вклучувајќи (бела) ; 9. Manual/auto adjust : Поддршка ; 10. Испорака : Бесплатна испорака(стандардно : Брза испорака-ЕМС); Лесно да се инсталира, Но ние се уште ви препорачуваме да се најде професионална инсталација ако не се сигурни дека ќе може да го направи тоа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Право Светлата Компатибилен Со Мицубиши ASX 2010 2011 2012 2013 2014 2015- VP1634P Пред Автомобил Светлина Светилка Headlamp Патникот
  • Обновено

Право Светлата Компатибилен Со Мицубиши ASX 2010 2011 2012 2013 2014 2015- VP1634P Пред Автомобил Светлина Светилка Headlamp Патникот

DEN 7957.44

Headlamp, Светлата компатибилен со Мицубиши ASX GA_W_ 2 / 2010.ТЕХНИЧКИ СПЕЦИФИКАЦИИ : Производ : Светлата / PlugnИгра

Воздушниот Компресор Поврзување на Цевки, Воздушниот Компресор Издувна Цевка Алуминиум Легура Брза Инсталација и Замена за Автомобил
  • Обновено

Воздушниот Компресор Поврзување на Цевки, Воздушниот Компресор Издувна Цевка Алуминиум Легура Брза Инсталација и Замена за Автомобил

DEN 496.56

ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ : Воздушна пумпа главата поврзување на цевки доаѓаат со стабилна структура, одличн�

DistinctInk Јасно Shockproof Хибрид Случај за iPhone 13 Про МАКС (6.7 Екран) - TPU Браник, Акрилик Назад, Калено Стакло Екран Заштитник
  • Обновено

DistinctInk Јасно Shockproof Хибрид Случај за iPhone 13 Про МАКС (6.7 Екран) - TPU Браник, Акрилик Назад, Калено Стакло Екран Заштитник

DEN 2150.40

ЛЕТААТ ДАЛЕКУ ПЕПЕРУТКА СИНО Обичај Печатени i Phone 13 Про МАКС (6.7" Екран) Distinct Ink Јасно Shockproof Случај со Соп

ADUCI 2 парчиња HiFi 52mm Звучник приклучок за Слушалки Единица 32ohm 64ohm 300ohm Слушалки Возачот за High-end Слушалка Поправка
  • Обновено

ADUCI 2 парчиња HiFi 52mm Звучник приклучок за Слушалки Единица 32ohm 64ohm 300ohm Слушалки Возачот за High-end Слушалка Поправка

DEN 1687.20

Предмет Тип : Говорникот Единица.Број на модел : 52mm слушалки Возачот.Материјал : Метал.Фреквенција : 10hz40khz

SHENYUAN 5pcs ХСС High Speed Челик Чекор Вежба Малку Кобалт Чекор Вежба за Метал Дрво Дупка Машина Core Вежба Малку Исклучителна
  • Обновено

SHENYUAN 5pcs ХСС High Speed Челик Чекор Вежба Малку Кобалт Чекор Вежба за Метал Дрво Дупка Машина Core Вежба Малку Исклучителна

DEN 1716.24

Прецизност мелење склони сечилото помага да се обезбеди брзо дупчење, импресивен сечење моќ, и одличен �