• Обновено
Prettyia YN968C Безжична TTL Блиц Speedlite ХСС Вграден LED Светло за

Prettyia YN968C Безжична TTL Блиц Speedlite ХСС Вграден LED Светло за

DEN 2301.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

YN968 C Безжична Флеш Speedlite TTL за.Поддршка Auto/Manual Зумирање.GN60@ISO100,105mm, поддржува високо - sync TTL, прирачник флеш, мулти флеш, Гр групирање флеш, највисок синхрони може да достигне 1/8000s.Компатибилен со YN622 N и YN560 Безжичниот Систем.Опремени со LED Светло.Опис : - YN968 C Безжична Флеш Speedlite TTL за Опремена со LED Светло - Компатибилен со YN622 N и YN560 Безжичен Систем - GN60@ISO100,105mm, поддржува високо - sync TTL, прирачник флеш, мулти флеш, Гр групирање флеш, највисок синхрони може да достигне 1/8000s. - Поддршка Auto/Manual Зумирање - Поддршка USB Firmware Надградба Поддршка на Безжични Оптички Роб Функција - Прилагодувања за Автоматско Зачувување, Поддржува Сопствени Функции (В. Fn), Лични Функции(П. Fn). - Ултра брзо Полнење Рециклирање Систем, Поддржува Надворешно Напојување. - Опремени со Големи Димензии LCD Екран, Стандарден КОМПЈУТЕР Синхрони Интерфејс.Спецификација : - Модел : YN968 C - Коло Дизајн : Изолирана Порта Биполарни Транзистори (IGBT) - Упатство Бр. : 60 (ISO 100, 105mm) - Режим на Блиц : TTL, M, Мулти - Активирањето на Владата : Сет-топ, радио безжична господар на владата, радио безжична роб на режимот, безжични оптички роб на режимот (КОМЕТАЛ, SN, SC&SN, S1, S2) - Zo нп : Автоматски, 20, 24, 28, 35, 50, 70, 80, 105 - Вертикална Ротација Агол : -7~150 степени - Хоризонтална Агол на Ротација : 0~360 степени - Напојување : 4 * АА големина на батеријата (Алкални или Ni-МЗ батеријата) - Осветлување Пати : 100-1500 пати (AA алкални ќелија користи) - Рециклирање Време : Околу. 3s (AA алкални ќелија користи) - Флеш Боја Температура : 5600 K - Флеш Време : 1/200s~1/20000s - Флеш Контрола : 8 нивоа на производство, контрола (1/128~1/1), 29 нивоа на фино подесување - Надворешен Интерфејс : Топло чевли, PC порт - LED Светлост : Прибл. 300lux (1m) - Оптички Пренос Предизвикувајќи Растојание : 20~25m затворен, 10~15 милиони отворено - Радио Пренос Предизвикувајќи Растојание : До 100m Package Вклучува : Ние во голема мера го цениме за изборот нашата продавница.Ве молиме да ги проверите деталите на нашите производи во описот внимателно пред да купите.Ви благодариме!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ЈУНИ-ПРОДАВНИЦА Линеарна Валчести Лежишта LME25UU LME30UU LME40UU LME50UU LME60UU Стандард Линеарна Имајќи 2 Парчиња LME UU Линеарно
  • Обновено

ЈУНИ-ПРОДАВНИЦА Линеарна Валчести Лежишта LME25UU LME30UU LME40UU LME50UU LME60UU Стандард Линеарна Имајќи 2 Парчиња LME UU Линеарно

DEN 7528.80

Број на модел : KB25 KB30 KB40 KB50 KB60 Површина Грубост : Ra 0.05 Материјал : 52100 Хром Челик.Премази : Antirust масло.Структ

lxm Правоаголна Рачно Ткаени Природна Слама Валкана Облека Кошница Складирање Кутија Ратан Мултифункционален Сад со Капак Голем Капацитет
  • Обновено

lxm Правоаголна Рачно Ткаени Природна Слама Валкана Облека Кошница Складирање Кутија Ратан Мултифункционален Сад со Капак Голем Капацитет

DEN 4335.12

❤【Голем капацитет за складирање кутија со капак】 : природни ткаени слама ткаат, еколошки, загадувањеб�

Sandvik Coromant П-Намалување на 151.2 Карбид Разделба Insert, GC235 Одделение, Мулти-Слој на Кожата, 5F Chipbreaker, 1 најсовремена,
  • Обновено

Sandvik Coromant П-Намалување на 151.2 Карбид Разделба Insert, GC235 Одделение, Мулти-Слој на Кожата, 5F Chipbreaker, 1 најсовремена,

DEN 3693.84

Ширина 0.157 инчи 5 F Остар Раб Разделба Левата Рака се Намали 5 Степен Одделение GC235 за Челик, Нерѓосувачки.�

30 Парчиња Сјајна Метален Scrunchies Големи Коса Scrunchies Еластична венчиња Scrunchy Коса Врски Јажиња за Жени, Девојки Коса Додатоци
  • Обновено

30 Парчиња Сјајна Метален Scrunchies Големи Коса Scrunchies Еластична венчиња Scrunchy Коса Врски Јажиња за Жени, Девојки Коса Додатоци

DEN 311.76

Она што ќе добиете : нашата пакет вклучува 30 парчиња на косата scrunchies вкупно 10 различни стилови, 3 парчиња

Пакет 5! Нерѓосувачки Челик Двојно Палубата Overshelf - 18 x 84 x 32 Комерцијална Првично Комунални Overshelf Првично Палубата Станица
  • Обновено

Пакет 5! Нерѓосувачки Челик Двојно Палубата Overshelf - 18 x 84 x 32 Комерцијална Првично Комунални Overshelf Првично Палубата Станица

DEN 1692.00

Висок квалитет, од Нерѓосувачки Челик : Своите трајни нерѓосувачки челик рамка, привлечна и практични, е

SHENYUAN 5pcs ХСС High Speed Челик Чекор Вежба Малку Кобалт Чекор Вежба за Метал Дрво Дупка Машина Core Вежба Малку Исклучителна
  • Обновено

SHENYUAN 5pcs ХСС High Speed Челик Чекор Вежба Малку Кобалт Чекор Вежба за Метал Дрво Дупка Машина Core Вежба Малку Исклучителна

DEN 1716.24

Прецизност мелење склони сечилото помага да се обезбеди брзо дупчење, импресивен сечење моќ, и одличен �

Леано Железо Глувчето Декоративни Вратата Стоп | Вратата Оптоварување | Уникатен, Антички Дизајн (Селски Сина)
  • Обновено

Леано Железо Глувчето Декоративни Вратата Стоп | Вратата Оптоварување | Уникатен, Антички Дизајн (Селски Сина)

DEN 431.76

Гроздобер, декоративни вратата стоп за вашиот дом Можете да го користите нашите леано железо doorstop како

WWDS Ками Смола Мувла, Силикони DIY Епоксидна Мечеви Калапи со 4 Различни Форми, Преносни Кастинг Pendant за Cosplay Уметност Keychain
  • Обновено

WWDS Ками Смола Мувла, Силикони DIY Епоксидна Мечеви Калапи со 4 Различни Форми, Преносни Кастинг Pendant за Cosplay Уметност Keychain

DEN 352.56

Четири Стилови : Има 4 различни стилови на ножеви во еден калап, правејќи ја вашата имагинација се кандид