• Обновено
BVSLJLKSJG Latch Кука Колекции за Возрасни Tapestry Колекции Везови Колекции DIY Капчиња Предиво Колекции за Почетници Возрасни Деца Комплет за Домашна Декорација 33.5 инчен X 23.9

BVSLJLKSJG Latch Кука Колекции за Возрасни Tapestry Колекции Везови Колекции DIY Капчиња Предиво Колекции за Почетници Возрасни Деца

DEN 890.40
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Големина85cm X 62cm.на готовиот производ може да се користи на почетниот екран, дома декорација, 3 D Сегмент Везови килим и др.Кога пријатели се дојде до вашиот дом, јас верувам дека тие ќе бидат многу изненаден!Пакетот вклучува : Доволно различни бои краток предиво, платно, убава капчиња кука, Наставата македонски водич.Симпатична ПодарокНаправи свој подароци за да ја искажете вашата искрена благослови!Тоа може да биде подарок за децата, на подарок од родителите, подарок за пријатели, подарок за парови или подарок за себе!.Започнете Ново ХобиНа DIY latch кука за полнење може да се збогати просторот, времето, се доживее чувство на постигнување, ослободување од стрес, подобрување на самодовербата и ја негува трпение.Бескрајни МожностиОвој DIY проект има повеќе цели, и може да се користи за да ги красат многу предмети за домаќинството.Место на подот, ѕидот или троседот, или да ја користите за да остварите перници, перници и душеци, и дури и да го користите како седиште перница или милениче тепих.Лесно да се НаправиВисоко детални дизајни и килим предиво направи тоа лесно да се капчиња.На latch кука колекции не бара посебна вештина или техника, па сите кои се на возраст од 7 и нагоре може да има go!.На DIY latch кука за полнење може да се збогати просторот, времето, се доживее чувство на постигнување, ослободување од стрес, подобрување на самодовербата и ја негува трпение.Овој DIY проект има повеќе цели, и може да се користи за да ги красат многу предмети за домаќинството.Место на подот, ѕидот или троседот, или да ја користите за да остварите перници, перници и душеци, и дури и да го користите како седиште перница или милениче тепих.Функција : 1. Препорачливо foer почетници и крстот бод љубовници.2. Тоа е DIY недовршени сет за latch кука колекции, треба да биде завршена со себе.3. Ова е еден вид на прирачник за работа слична на крстот бод, и почетници може брзо да го совладате.Многу детални дизајни и килим предиво направи тоа лесно да се капчиња.На latch кука колекции не бара посебна вештина или техника, па сите кои се на возраст од 7 и нагоре може да имаат оди! 4. На DIY latch кука за полнење може да се збогати просторот, времето, се доживее чувство на постигнување, ослободување од стрес, подобрување на самодовербата и да се посветам на patience5. Нејзиниот совршен подарок за роденден, празници, годишнини, мајки ден и многу повеќе!Карактеристики : Материјал : акрилик fibers Size : 85cm x 62cm / 33.5 инчен X 23.9 inch Quantity : 1 Set Package вклучува : 1 * Вез Cushion1 * Зависник Needle1 * Платно 1 * Производство instructions1 Поставите Везови Threads Notice : 1. Ова е "DIY Недовршени Set", треба да биде завршена од себе, ви благодарам.2. Ако имате било какви прашања во врска со објектот, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа да го реши проблемот за вас.Ви благодариме!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

InvisibleMask СТР: 2015-BMW-528I-СЕДАН-LUXURY-1287 Јасно Градник Боја Заштита Кит за BMW 528I Луксузен Седан. Оваа Ставка Вклучува
  • Обновено

InvisibleMask СТР: 2015-BMW-528I-СЕДАН-LUXURY-1287 Јасно Градник Боја Заштита Кит за BMW 528I Луксузен Седан. Оваа Ставка Вклучува

DEN 5952.00

3 M Scotchgard посебно се намали за 2015 BMW 528 I ЛУКСУЗЕН СЕДАН.Покриеност вклучува пресече боја заштита филм наве

Equipto 671-5A V-Зафат 18-Мерач Тешки Челик Затворени Полица Додадете На Единица со 5 Полиците, 650 кг Полица Капацитет, 36 Ширина
  • Обновено

Equipto 671-5A V-Зафат 18-Мерач Тешки Челик Затворени Полица Додадете На Единица со 5 Полиците, 650 кг Полица Капацитет, 36 Ширина

DEN 1439.76

Црвено текстура во прав грб заврши.Тешки 18 мерач челична конструкција со лесно да се движите полиците.П�

50 X Јастиви Злато Лист Листови 24 Karat Сс-големина 0.8 X 0.8 Вистински Автентични за Храна, Торти & Чоколади, Декорација, Здравје
  • Обновено

50 X Јастиви Злато Лист Листови 24 Karat Сс-големина 0.8 X 0.8 Вистински Автентични за Храна, Торти & Чоколади, Декорација, Здравје

DEN 599.76

50 Листови од Злато Лист 24 Karat (Стандард 999 / 1000).ЈАСТИВИ безбедно за готвење (Квалитет на Храна Злато Лист),

ЈУНИ-ПРОДАВНИЦА Линеарна Валчести Лежишта LME25UU LME30UU LME40UU LME50UU LME60UU Стандард Линеарна Имајќи 2 Парчиња LME UU Линеарно
  • Обновено

ЈУНИ-ПРОДАВНИЦА Линеарна Валчести Лежишта LME25UU LME30UU LME40UU LME50UU LME60UU Стандард Линеарна Имајќи 2 Парчиња LME UU Линеарно

DEN 7528.80

Број на модел : KB25 KB30 KB40 KB50 KB60 Површина Грубост : Ra 0.05 Материјал : 52100 Хром Челик.Премази : Antirust масло.Структ

TBUDAR Ѓубре Лименки Отворено Метал корпата за Ѓубре Три-Барел Класифицирани Челик Ѓубре Може да Стилски Едноставна корпата за Ѓубре
  • Обновено

TBUDAR Ѓубре Лименки Отворено Метал корпата за Ѓубре Три-Барел Класифицирани Челик Ѓубре Може да Стилски Едноставна корпата за Ѓубре

DEN 734.40

Трибарел дизајн, лесно да се одделат ѓубре, внатрешниот и надворешниот барел дизајн, лесно да се ослобод

SLATIOM Милениче Внесувач, Автоматски Фонтана за Пиење, Пет Фонтана за Пиење, Не-Навлажни Устата и Анти-превртување Милениче Сад
  • Обновено

SLATIOM Милениче Внесувач, Автоматски Фонтана за Пиење, Пет Фонтана за Пиење, Не-Навлажни Устата и Анти-превртување Милениче Сад

DEN 2092.56

Принципот на св : Автоматски рефил домашни миленици.Перат : Посебен нерѓосувачки челик сад, лесен за чис�

Леано Железо Глувчето Декоративни Вратата Стоп | Вратата Оптоварување | Уникатен, Антички Дизајн (Селски Сина)
  • Обновено

Леано Железо Глувчето Декоративни Вратата Стоп | Вратата Оптоварување | Уникатен, Антички Дизајн (Селски Сина)

DEN 431.76

Гроздобер, декоративни вратата стоп за вашиот дом Можете да го користите нашите леано железо doorstop како

Бебе Килим Робот Сива Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе Стомак Време Бебето Се Игра Мат 39.4x39.4
  • Обновено

Бебе Килим Робот Сива Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе Стомак Време Бебето Се Игра Мат 39.4x39.4

DEN 551.52

Материјал : Dacron.Големина : 27.6x27.6 инчи / 31.5x31.5 инчи / 39.4x39.4 инчи.Тежина : 0.21 / 0.26 / 0.31 кг.Стандардната големина �