• Обновено
30 Парчиња Сјајна Метален Scrunchies Големи Коса Scrunchies Еластична венчиња Scrunchy Коса Врски Јажиња за Жени, Девојки Коса Додатоци

30 Парчиња Сјајна Метален Scrunchies Големи Коса Scrunchies Еластична венчиња Scrunchy Коса Врски Јажиња за Жени, Девојки Коса Додатоци

DEN 311.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Она што ќе добиете : нашата пакет вклучува 30 парчиња на косата scrunchies вкупно 10 различни стилови, 3 парчиња за секој стил, што е доволно за вашата потреба, Секој scrunchy со 2 страна тебе сирена бои, изгледа убава и сјајна.За димензија : внатрешен дијаметар без проширување е прибл. 4.5 cm/ 1.77 инчи, надворешниот дијаметар е прибл. 11 cm/ 4.3 инчи, може да се протегала до прибл. 18 cm/ 7.1 инчи, растеглив и еластична, погоден за повеќето жени и девојки.Широк апликации : овие шарени scrunchies се погодни во разни прилики како што се случува да шопинг, посета на партии, церемонии, клубови, игри или со секојдневно носење, може да помогне да се создаде своја сопствена фризура со тоа.Подарок избор : нашата сјајна метален scrunchies може да натпревар со многу облека во различни бои, практични и доволна количина одговара како подароци за вашите семејства и пријатели, убаво главата додаток за да го додадете вашиот шарм и елеганција.Материјал : нашата коса врски јажиња се направени од сјајна holographic ткаенина материјал со трајни еластична бендови и добра текстура, удобно и лесно да се носат, да не се грижите за повреда на вашата коса.Она што ќе добиете : Нашата пакет вклучува 30 парчиња на косата scrunchies вкупно 10 различни стилови, 3 парчиња за секој стил, што е доволно за вашата потреба, Секој scrunchy со 2 страна тебе сирена бои, изгледа убава и сјајна.За димензија : внатрешен дијаметар без проширување е прибл. 4.5 cm/ 1.77 инчи, надворешниот дијаметар е прибл. 11 cm/ 4.3 инчи, може да се протегала до прибл. 18 cm/ 7.1 инчи, растеглив и еластична, погоден за повеќето жени и девојки.Широк апликации : Овие шарени scrunchies се погодни во разни прилики како што се случува да шопинг, посета на партии, церемонии, клубови, игри или со секојдневно носење, може да помогне да се создаде своја сопствена фризура со тоа.Карактеристики : Материјал : holographic ткаенина со трајни еластична бендови Бои : како што е прикажано на сликата Пакетот вклучува : 30 x Сјајна scrunchies Затоплување совет : големина и боја може да постои мала разлика поради прирачник за мерење и екран сетови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

FFZW СТП Складирање Клупата Дрвени Отоманската Footstool Промена Чевли Клупата Шминка Столче Троседот Столче Кревет Крајот Столче
  • Обновено

FFZW СТП Складирање Клупата Дрвени Отоманската Footstool Промена Чевли Клупата Шминка Столче Троседот Столче Кревет Крајот Столче

DEN 1637.76

КВАЛИТЕТ : Изработени од високо квалитетен Материјал, Висока еластичност сунѓерот перница, удобно, и СТ�

Бебе Килим Робот Сива Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе Стомак Време Бебето Се Игра Мат 39.4x39.4
  • Обновено

Бебе Килим Робот Сива Деца Круг Игра Мат Младата Индексирање Мат Кат Playmats Перат Игра Ќебе Стомак Време Бебето Се Игра Мат 39.4x39.4

DEN 551.52

Материјал : Dacron.Големина : 27.6x27.6 инчи / 31.5x31.5 инчи / 39.4x39.4 инчи.Тежина : 0.21 / 0.26 / 0.31 кг.Стандардната големина �

RSQJ Притисок-Доказ Креветчето,Постелнина Постелнина,Бебе Преносни Мулти-Функција Новороденче Анти-Притисок Bionic Кревет Светло
  • Обновено

RSQJ Притисок-Доказ Креветчето,Постелнина Постелнина,Бебе Преносни Мулти-Функција Новороденче Анти-Притисок Bionic Кревет Светло

DEN 650.40

✿Спречи рамна глава синдром : На анатомски потпирачи за глава е изграден во да се намали ризикот на рамн

FEBT Кафени Хартиени Кеси, Kraft Хартиени Кеси 25Pcs Количка за Дизајн Намирници Кеси Рефус за Пекари за Ужинка Продавници(Крст Цвет)
  • Обновено

FEBT Кафени Хартиени Кеси, Kraft Хартиени Кеси 25Pcs Количка за Дизајн Намирници Кеси Рефус за Пекари за Ужинка Продавници(Крст Цвет)

DEN 206.16

Погоден за ужинка продавници, пекари, партија сувенири пакување, свадби, бебе туш партии, празник бонбон

Пакет 5! Нерѓосувачки Челик Двојно Палубата Overshelf - 18 x 84 x 32 Комерцијална Првично Комунални Overshelf Првично Палубата Станица
  • Обновено

Пакет 5! Нерѓосувачки Челик Двојно Палубата Overshelf - 18 x 84 x 32 Комерцијална Првично Комунални Overshelf Првично Палубата Станица

DEN 1692.00

Висок квалитет, од Нерѓосувачки Челик : Своите трајни нерѓосувачки челик рамка, привлечна и практични, е

Веѓа Lift & Веѓа Виткање Комплет,Професионални Eyelash Perming Веѓата Ламиниране Комплет За Трендовски Целосни Веѓата & Завиткан
  • Обновено

Веѓа Lift & Веѓа Виткање Комплет,Професионални Eyelash Perming Веѓата Ламиниране Комплет За Трендовски Целосни Веѓата & Завиткан

DEN 551.76

И за Веѓи и Трепки воведување на веѓата форма, подобрување на густата, но неуредна, груб, надолу долго ве

Sandvik Coromant П-Намалување на 151.2 Карбид Разделба Insert, GC235 Одделение, Мулти-Слој на Кожата, 5F Chipbreaker, 1 најсовремена,
  • Обновено

Sandvik Coromant П-Намалување на 151.2 Карбид Разделба Insert, GC235 Одделение, Мулти-Слој на Кожата, 5F Chipbreaker, 1 најсовремена,

DEN 3693.84

Ширина 0.157 инчи 5 F Остар Раб Разделба Левата Рака се Намали 5 Степен Одделение GC235 за Челик, Нерѓосувачки.�

Ноќта на вештерките се Соочуваат со Налепница се Направи до Налепници Лице Привремена Тетоважа Сирена Солзи за Фестивал Ритла Партија
  • Обновено

Ноќта на вештерките се Соочуваат со Налепница се Направи до Налепници Лице Привремена Тетоважа Сирена Солзи за Фестивал Ритла Партија

DEN 263.76

Rhinestones тело лице гем Накит SGS Уверение 1 ) Лесно да се примени само лупам и стап 2 )Отстранлив, repositionable, едно