• Обновено
KIMOBER 36PCS Денот на Вљубените Дрвени Парчиња,Недовршени Празно Cutouts за Валентин Партија Декорација, Деца DIY Занаети

KIMOBER 36PCS Денот на Вљубените Дрвени Парчиња,Недовршени Празно Cutouts за Валентин Партија Декорација, Деца DIY Занаети

DEN 311.76
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Вредност Пакет : 36pcs дрвени парчиња се вклучени,доаѓа со 5 боја сликарство пенкала (розова, сина, виолетова, жолта, црвена) и 10 m twine јажиња.Секој дрвени украс има виси дупка, и може да се обеси било каде ви се допаѓа.Природен Дрвен Материјал : празно cutouts парчиња се отсечени од се најавува.Неговата површина е многу мазна, можете да се наслика боја или во кое било време, да привлече шеми или напише текст за тоа лесно.Да се направи полесно за вас да се откажам овие Вљубените привезоци, секое парче е дизајниран со дупка.Валентин Стил Дизајни : дрвени виси декорација со 6 дизајни на Вљубените стил : Купидон, топло-воздух балон, срцето, подарок кутија, носат со срце, срце кое копче.Да се направи оваа Вљубените елемент уште повеќе живописни, ние сме подготвени пет пенкала за да можете да ја боја на тие приврзоци.Ако дозволите на вашите деца да се приклучите во креации, тоа дефинитивно ќе impove нивната имагинација и рачно изработени способност.Лесно е да се Користи : Можете да го користите акварел пенкала кои доаѓаат со пакетот да се во боја овие Вљубените украси, а потоа им се twine на дупки во врвот на дрво, парчиња, и висат нив на врати, прозорци, затворен дрвја и други места каде што Валентин украси се потребни.Широка Примена : На Вљубените украс декорација за полнење е совршен за Валентин партија декорација,затворен дрво виси украси,DIY занаети,подарок етикети,дома декорација,деца homeschool учење, семејни активности партии,DIY сликарство создавање,дневните проект и така натаму.Овие дрвени парчиња, откако ќе бидат обоени, исто така, се дадени како Вљубените подарок или DIY занаети на вашето семејство или пријатели.Виси Дрвени Парчиња Украси да се Земе Вашата Божиќ Украси за да на Следното Ниво!Карактеристики на производот Направен со дрвени материјал кој е cuted од трупци ,тоа е издржлив и мазна.Со разни форми на Вљубените : Купидон, топло-воздух балон, срцето, подарок кутија, носат со срце, срце кое копче.Значајно креативни училница може да се укаже на вашите деца или ученици да се подготви имагинативна Вљубените стил на дрвени виси украси со боја пенкала.Покрај тоа, можете, исто така, ги учат да ги красат меурчиња со панделки, дијаманти, налепници, сјај и други украси.Добар избор за лице На дрвени украси може да бидат обесени на таванот,врати,прозорци и насекаде низ куќата со twine јажиња.Тоа е совршен за Валентин партија декорација,дома декорација,деца homeschool учење, семејни активности партии,DIY сликарство создавање и така натаму.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

JUSTCHENHUA AR2000 G1/4 Воздух Контрола на Компресор Притисок Олеснување Регулатор на Вентил со Фитинг Пневматски Додатоци (Боја
  • Обновено

JUSTCHENHUA AR2000 G1/4 Воздух Контрола на Компресор Притисок Олеснување Регулатор на Вентил со Фитинг Пневматски Додатоци (Боја

DEN 2256.00

тоа е совршена замена.Материјал : алуминиумски + пластика.Адаптер дијаметар : за 11 mm / 0.43".Гарантира прити�

Пакет 5! Нерѓосувачки Челик Двојно Палубата Overshelf - 18 x 84 x 32 Комерцијална Првично Комунални Overshelf Првично Палубата Станица
  • Обновено

Пакет 5! Нерѓосувачки Челик Двојно Палубата Overshelf - 18 x 84 x 32 Комерцијална Првично Комунални Overshelf Првично Палубата Станица

DEN 1692.00

Висок квалитет, од Нерѓосувачки Челик : Своите трајни нерѓосувачки челик рамка, привлечна и практични, е

FFZW СТП Складирање Клупата Дрвени Отоманската Footstool Промена Чевли Клупата Шминка Столче Троседот Столче Кревет Крајот Столче
  • Обновено

FFZW СТП Складирање Клупата Дрвени Отоманската Footstool Промена Чевли Клупата Шминка Столче Троседот Столче Кревет Крајот Столче

DEN 1637.76

КВАЛИТЕТ : Изработени од високо квалитетен Материјал, Висока еластичност сунѓерот перница, удобно, и СТ�

Sandvik Coromant П-Намалување на 151.2 Карбид Разделба Insert, GC235 Одделение, Мулти-Слој на Кожата, 5F Chipbreaker, 1 најсовремена,
  • Обновено

Sandvik Coromant П-Намалување на 151.2 Карбид Разделба Insert, GC235 Одделение, Мулти-Слој на Кожата, 5F Chipbreaker, 1 најсовремена,

DEN 3693.84

Ширина 0.157 инчи 5 F Остар Раб Разделба Левата Рака се Намали 5 Степен Одделение GC235 за Челик, Нерѓосувачки.�

RSQJ Притисок-Доказ Креветчето,Постелнина Постелнина,Бебе Преносни Мулти-Функција Новороденче Анти-Притисок Bionic Кревет Светло
  • Обновено

RSQJ Притисок-Доказ Креветчето,Постелнина Постелнина,Бебе Преносни Мулти-Функција Новороденче Анти-Притисок Bionic Кревет Светло

DEN 650.40

✿Спречи рамна глава синдром : На анатомски потпирачи за глава е изграден во да се намали ризикот на рамн

BILXXY Дом Салата V-бар Макара за Кабел Машина Прилози, Bicep Навивам Tricep ЛАТ pulldown Бар Назад Сила за Обука се Справи со Костец
  • Обновено

BILXXY Дом Салата V-бар Макара за Кабел Машина Прилози, Bicep Навивам Tricep ЛАТ pulldown Бар Назад Сила за Обука се Справи со Костец

DEN 616.80

▶Сила за Обука Барови : Овој додаток го прави сила за обука бриз и има повеќе вежба способности.Во прило�

lxm Правоаголна Рачно Ткаени Природна Слама Валкана Облека Кошница Складирање Кутија Ратан Мултифункционален Сад со Капак Голем Капацитет
  • Обновено

lxm Правоаголна Рачно Ткаени Природна Слама Валкана Облека Кошница Складирање Кутија Ратан Мултифункционален Сад со Капак Голем Капацитет

DEN 4335.12

❤【Голем капацитет за складирање кутија со капак】 : природни ткаени слама ткаат, еколошки, загадувањеб�

DistinctInk Јасно Shockproof Хибрид Случај за iPhone 13 Про МАКС (6.7 Екран) - TPU Браник, Акрилик Назад, Калено Стакло Екран Заштитник
  • Обновено

DistinctInk Јасно Shockproof Хибрид Случај за iPhone 13 Про МАКС (6.7 Екран) - TPU Браник, Акрилик Назад, Калено Стакло Екран Заштитник

DEN 2150.40

ЛЕТААТ ДАЛЕКУ ПЕПЕРУТКА СИНО Обичај Печатени i Phone 13 Про МАКС (6.7" Екран) Distinct Ink Јасно Shockproof Случај со Соп

6.6 ft-13ft Лизгачки Штала Вратата Целосен Сет Хардвер - Нерѓосувачки Челик Круг Цевка Мобилни Скала Песна, Со Подот Тркала Ролери
  • Обновено

6.6 ft-13ft Лизгачки Штала Вратата Целосен Сет Хардвер - Нерѓосувачки Челик Круг Цевка Мобилни Скала Песна, Со Подот Тркала Ролери

DEN 2073.60

【Совршен Скалило Слајд Песна】 : Со помош на оваа песна, можете да одите каде сакате, многу погодна за Би�

YLHXYPP Мемориска Пена Удобност врвката за на Одмор Поддршка Mouse Pad Мемориска Пена Удобност врвката за на Одмор Гејмер
  • Обновено

YLHXYPP Мемориска Пена Удобност врвката за на Одмор Поддршка Mouse Pad Мемориска Пена Удобност врвката за на Одмор Гејмер

DEN 2408.88

Ергономски облик и само право висина држи вашиот зглоб во природна положба отколку извртени агол.млеко