• Обновено
Галакси S9 Плус Водоотпорен Случај, Punkcase [Екстремни Серија] [Тенок Одговара] [IP68 Заверена] [Shockproof] [Snowproof] [Dirproof] Оклоп Покрие W/Вграден Екран Заштитник за Samsung Галакси S9+

Галакси S9 Плус Водоотпорен Случај, Punkcase [Екстремни Серија] [Тенок Одговара] [IP68 Заверена] [Shockproof] [Snowproof] [Dirproof]

DEN 959.52
Достапно за вашата нарачка

Залиха

★ PUNKCASE S9 Плус СЛУЧАЈ [ЕКСТРЕМНИ СЕРИЈА] : Вашиот панк другар дека ќе punkproof вашиот Samsung Галакси S9 Плус против панк сили на природата. ★ 100% PUNKPROOF : се Земе вашата S9 Плус на snorkelling патувања, прашливи пустините, матен патеки или спуст - вашиот Екстремен случај ќе бидете поврзани и се заштитени без разлика што и авантура ќе се најдете во ВОДООТПОРЕН : IP-68 заверена - подводните до 20ft НЕЧИСТОТИЈА & DUSTPROOF : Напредни Запечатување Заштита блокови нечистотија & прашина од затнување на вашиот пристаништа SNOWPROOF : Целосно затворен за снег & мраз SHOCKPROOF : Воено-одделение ruggedness - заштита на вашите S9 Плус од паѓа до 6.6 ft. ★ ИНОВАТИВНИОТ ДИЗАЈН : Вашиот Екстремни S9 Плус случај е дизајниран за да го заклучите од елементи - не влезови ПРЕЦИЗНОСТ CUT-ИСПИС : Лесен пристап до сите копчиња, пристаништа & приклучоци АНТИ-РЕФЛЕКТИВЕН-ОБЛОЖЕНИ ЛЕЌИ на камерата во задниот дел-камера обезбедува секој шут доаѓа надвор јасни ПОЛИКАРБОНАТ ОТПОРЕН на ГРЕБЕЊЕ ЗАДНИОТ ПОКЛОПЕЦ : Задржува вашата Екстремен случај изгледате одлично дури и откако ќе бидат целосно punked!. ★ УЛТРА ТЕНОК ОДГОВАРА СО вградена ФУНКЦИОНАЛНОСТ : Вашиот Екстремни S9 Плус случај нуди крајна заштита без најголемиот дел ВГРАДЕН ЕКРАН ЗАШТИТНИК : Непредвидливи и отпорно на гребење & HD-го исчистите екранот стража за луциден retina дисплеј со бескомпромисната ДОПИР ID чувствителност ПОКРЕНА BEVEL : Екстра Заштита од капки UNPARALLED КВАЛИТЕТ на ЗВУКОТ : Ново дизајниран звук мембрани ќе го задржи вашиот телефон водоотпорен додека се обезбеди кристално јасна комуникација. ★ СОВРШЕН CUT-ИСПИС : Лесен пристап до сите копчиња, пристаништа и приклучоци по ваша S9 Плус прецизни линии ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ на ум : Овој случај е дизајниран за Samsung Галакси S9 ПЛУС само |Овој случај НЕ доаѓа со приклучок за слушалки адаптер ЖИВОТ РАЗМЕНА ГАРАНЦИЈА.Време е да се Punkproof вашиот S9 Плус против Панк Сили на Природата Компатибилен Модел : Samsung Galaxy S9 Плус Тенки, Лесни и Тешки : Вашиот Punk Case Екстремен случај ќе го заштити вашиот Галаксија S9 Плус против гледа и непредвидени панк сили на природата.Клучните Карактеристики Вклучуваат : - Водоотпорен : IP-68 заверена - подводните до 20ft. - Шок & Drop Доказ : Воено-одделение ruggedness - заштита на вашите S9 Плус од паѓа до 6.6 ft - ги исполнува или го надминува тековната ML СПИ 810 F-516 прописи. - Нечистотија & Dustproof : Напредни Запечатување Заштита блокови нечистотија & прашина од затнување на вашите порти. - Совршен Cut-Испис : Бескомпромисната пристап до сите копчиња, пристаништа и приклучоци по ваша S9 Плус прецизни линии. - Unparalled Квалитет на Звукот : Иновативни водоотпорен звук мембрани за кристално јасна комуникација. - Ултра Тенок Одговара : Масна & елегантен дизајн без големо. - Широк Спектар на Бои : Покажат своите S9 Плус во една од осум достапни Екстремни боја варијации.Како и сите Punk Case производи вашиот Екстремни Галакси S9 Плус случај доаѓа со ЖИВОТ РАЗМЕНА ГАРАНЦИЈА.Па..она што го чекаш?Кликнете на "Додај во Кошничката' копчето за сега да punkproof вашиот Samsung Галакси S9 Плус еднаш и за сите!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Вредност Пластика Женски Луер Повлечи Стилот на Класичен Серија Barb, 3/32 (2.4 mm) ID Цевки, Природни Полипропилен (Пакување од
 • Обновено

Вредност Пластика Женски Луер Повлечи Стилот на Класичен Серија Barb, 3/32 (2.4 mm) ID Цевки, Природни Полипропилен (Пакување од

DEN 1329.60

Женски Луер.Бела.Вредност Пластика нуди дизајнери во светот најширока избор на машки и женски луер фити

PowerTRC Лажни Привремено Тело И Арм Тетоважи | 16 Листови На Животни, Симболи, И Уникатни Дизајни Привремени Тетоважи
 • Обновено

PowerTRC Лажни Привремено Тело И Арм Тетоважи | 16 Листови На Животни, Симболи, И Уникатни Дизајни Привремени Тетоважи

DEN 2296.80

Сет Содржи 16 листови на привремени тетоважи, печатени со не токсични мастило па мора ништо да се грижите

идеалот на Шведска Мобилен Телефон Случај за Галакси S10 Плус (Микрофибер Обвивка, Qi Безжичен Полнач Компатибилен) (Златна Руменило
 • Обновено

идеалот на Шведска Мобилен Телефон Случај за Галакси S10 Плус (Микрофибер Обвивка, Qi Безжичен Полнач Компатибилен) (Златна Руменило

DEN 959.76

Нашите модни телефон случаи се компатибилни со нашиот Чи Безжичните Полначи, Магнетен Прстен Месеци и М

SHENYUAN 5pcs ХСС High Speed Челик Чекор Вежба Малку Кобалт Чекор Вежба за Метал Дрво Дупка Машина Core Вежба Малку Исклучителна
 • Обновено

SHENYUAN 5pcs ХСС High Speed Челик Чекор Вежба Малку Кобалт Чекор Вежба за Метал Дрво Дупка Машина Core Вежба Малку Исклучителна

DEN 1716.24

Прецизност мелење склони сечилото помага да се обезбеди брзо дупчење, импресивен сечење моќ, и одличен �

ADUCI 2 парчиња HiFi 52mm Звучник приклучок за Слушалки Единица 32ohm 64ohm 300ohm Слушалки Возачот за High-end Слушалка Поправка
 • Обновено

ADUCI 2 парчиња HiFi 52mm Звучник приклучок за Слушалки Единица 32ohm 64ohm 300ohm Слушалки Возачот за High-end Слушалка Поправка

DEN 1687.20

Предмет Тип : Говорникот Единица.Број на модел : 52mm слушалки Возачот.Материјал : Метал.Фреквенција : 10hz40khz

Леано Железо Глувчето Декоративни Вратата Стоп | Вратата Оптоварување | Уникатен, Антички Дизајн (Селски Сина)
 • Обновено

Леано Железо Глувчето Декоративни Вратата Стоп | Вратата Оптоварување | Уникатен, Антички Дизајн (Селски Сина)

DEN 431.76

Гроздобер, декоративни вратата стоп за вашиот дом Можете да го користите нашите леано железо doorstop како

Воздушниот Компресор Поврзување на Цевки, Воздушниот Компресор Издувна Цевка Алуминиум Легура Брза Инсталација и Замена за Автомобил
 • Обновено

Воздушниот Компресор Поврзување на Цевки, Воздушниот Компресор Издувна Цевка Алуминиум Легура Брза Инсталација и Замена за Автомобил

DEN 496.56

ОДЛИЧНИ ПЕРФОРМАНСИ : Воздушна пумпа главата поврзување на цевки доаѓаат со стабилна структура, одличн�

WXLBHD Носот Тример за Мажи IPX7 Водоотпорен 5 во 1 Обраснат Веѓа Уво Брада Полнење Електрични Носот Коса Тример за Сите Намени
 • Обновено

WXLBHD Носот Тример за Мажи IPX7 Водоотпорен 5 во 1 Обраснат Веѓа Уво Брада Полнење Електрични Носот Коса Тример за Сите Намени

DEN 856.80

Оваа носот коса тример е вграден во 360 ° ротари машина главата и двојно остро ротационен нож систем со за

2 парчиња Поставени Модел Пејзажна Архитектура Туш Завеса Поставите Водоотпорен Не се Лизга Мат Килим Тоалет и Бања Дома Декор Денот
 • Обновено

2 парчиња Поставени Модел Пејзажна Архитектура Туш Завеса Поставите Водоотпорен Не се Лизга Мат Килим Тоалет и Бања Дома Декор Денот

DEN 1627.20

[Високо квалитетни материјали] : нашата божиќ туш завеса во собата е направен од полиестер влакна и има д

10Pcs Дијамант Дупка Видов 6-30мм Вежба Малку Видов Поставена Плочка Керамички Мермер Стакло и Дрво Алатки,10pcs C
 • Обновено

10Pcs Дијамант Дупка Видов 6-30мм Вежба Малку Видов Поставена Плочка Керамички Мермер Стакло и Дрво Алатки,10pcs C

DEN 876.00

Материјал : electroplated дијамант.Добри перформанси и долг живот.Идеална за правење чисти, прецизни дупки во �

Munchkin Рака & Чекан Мулти-Фаза 3-во-1 Медиокритет Седиште, (Медиокритет Стол, Тренер Прстен и Чекор Столица), Сива и Расадник Освежувачи,
 • Обновено

Munchkin Рака & Чекан Мулти-Фаза 3-во-1 Медиокритет Седиште, (Медиокритет Стол, Тренер Прстен и Чекор Столица), Сива и Расадник Освежувачи,

DEN 862.80

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�