• Обновено
3D Долго Лажни Трепките, Лесно Да се Отстрани Лажни Трепки со 1 X Scraper Замена за Лажни Трепки за Почетник(3D-04)

3D Долго Лажни Трепките, Лесно Да се Отстрани Лажни Трепки со 1 X Scraper Замена за Лажни Трепки за Почетник(3D-04)

DEN 1044.00
Достапно за вашата нарачка

Залиха

[Лесно да се Отстрани] новиот лепак слободни само лепило трепките елиминирање на проблеми на чистење на лепак во коренот на трепките, и мека тенки ленти може да биде лесно да се отстрани само со еден повлече, оставајќи нема остатоци. [Само Лепило Трепките] Ова само лепило трепките, исто така може да се користи како нормален трепки по отстранувањето на лепливи ленти. [Обновливи] Лажни трепки можат да се употребуваат без примена на лепак.Знаеме дека речиси секој сака подебели, повеќе, и повеќе прекрасни трепките. [Удобно да се Носат] Овие не магнетни трепките ви обезбеди со ова, додека се многу лесен за употреба и удобен за носење. [Почетници] Ќе не предизвикува оштетување на лажни трепки, го продолжи животот на трепките, многу погоден за почетници да се користи.Функција : 1. [Лесно да се Отстрани] новиот лепак слободни само лепило трепките елиминирање на проблеми на чистење на лепак во коренот на трепките, и мека тенки ленти може да биде лесно да се отстрани само со еден повлече, оставајќи нема остатоци.2. [Обновливи] Лажни трепки можат да се употребуваат без примена на лепак.Знаеме дека речиси секој сака подебели, повеќе, и повеќе прекрасни трепките.3. [Удобно да се Носат] Овие не магнетни трепките ви обезбеди со ова, додека се многу лесен за употреба и удобен за носење.4. [Почетници] Ќе не предизвикува оштетување на лажни трепки, го продолжи животот на трепките, многу погоден за почетници да се користи.5. [Само Лепило Трепките] Ова само лепило трепките, исто така може да се користи како нормален трепки по отстранувањето на лепливи ленти.Спецификација : Предмет Тип : Лажни Eyelashes Material : Fiber Number на Производи : 2 Пара Пакет Листата : 2 x Пар на Лажни Eyelashes1 x Scraper Note : По користејќи го ова само лепило трепки за некој период на време, ако вискозност на трепките, не е доволно, можете да избришете ја со алкохол за да се зголеми stickiness на адхезивна лента.

Кон својствата

Item Type:
False Eyelashes
Material:
Fiber
Number of Products:
2 Pairs
Package List:
2 x Pair of False Eyelashes :
1 x Scraper :
After using this self adhesive eyelashes for a period of time, if the viscosity of the eyelashes is not enough, you can wipe it with alcohol to increase the stickiness of the adhesive strip. :

Најдобри предлози во категоријата

На AGROSTE Задник Кревање Шорцеви за Жени со Висок Појас Scrunch Јога Biker Шорцеви Тренингот Лесна Плен Шорцеви TIK Tok Leggings
  • Обновено

На AGROSTE Задник Кревање Шорцеви за Жени со Висок Појас Scrunch Јога Biker Шорцеви Тренингот Лесна Плен Шорцеви TIK Tok Leggings

DEN 379.20

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 2021 Ажурирани Лесна Плен Шорцеви за же�

HIROLLOP Под Биро Велосипед Педалата Exerciser, Биро Циклус Мини Нога Нога Peddler Exerciser Додека Седите за Постарите Терапија,
  • Обновено

HIROLLOP Под Биро Велосипед Педалата Exerciser, Биро Циклус Мини Нога Нога Peddler Exerciser Додека Седите за Постарите Терапија,

DEN 3839.76

【Снимање и Прикажување на Вашето тело Податоци】Дигитални Следење ќе ги следи и прикажете го вашиот на�

FSD-МЈ Дете столче потпирачи за глава Спиење Главата Поддршка на Децата Нап Рамо Појас Подлога Вратот Маска за Деца Патување Внатрешни
  • Обновено

FSD-МЈ Дете столче потпирачи за глава Спиење Главата Поддршка на Децата Нап Рамо Појас Подлога Вратот Маска за Деца Патување Внатрешни

DEN 561.60

Децата Автомобил Сигурносен Појас Поддршка Покрие Рамо Перница Памук Подигнат Подлога Мека Перница На

2 парчиња Црвена клима Резервоарот Порта на Мозоци Фитинзи,Притисокот на Воздухот Намалување на Воздух Резервоарот Фитинзи, за Воздух
  • Обновено

2 парчиња Црвена клима Резервоарот Порта на Мозоци Фитинзи,Притисокот на Воздухот Намалување на Воздух Резервоарот Фитинзи, за Воздух

DEN 234.96

Силна поврзаност,Лесен за инсталација и лесен за употреба.Големина:1 G / 4 Inch машки Надворешни тема.Ова п�

Бебето Спие Вреќа Вреќа – Бебе Спие Кеси 0-6 Месеци – 3 Pack - Памук погоден за носене Ќебе Бебе Спие Торба – Унисекс Zip До Бебето
  • Обновено

Бебето Спие Вреќа Вреќа – Бебе Спие Кеси 0-6 Месеци – 3 Pack - Памук погоден за носене Ќебе Бебе Спие Торба – Унисекс Zip До Бебето

DEN 479.76

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

VEVA Целосна Премиум Вакуум Филтер Поставени Вклучувајќи 2 HEPA, 4 Пена, 4 Чувствува Филтри 10 Парчиња Вкупно Ајкула Navigator Rotator
  • Обновено

VEVA Целосна Премиум Вакуум Филтер Поставени Вклучувајќи 2 HEPA, 4 Пена, 4 Чувствува Филтри 10 Парчиња Вкупно Ајкула Navigator Rotator

DEN 359.76

НЕВЕРОЈАТНА ВРЕДНОСТ ќе добиете 2 HEPA филтри заедно со 4 Перат Пена, Филтри и 4 Перат УлтраДебел Чувствува

Премиерот Нерѓосувачки Решенија Светло Должност Malleable Нерѓосувачки Челични Јажиња Клипови за 1 Кабли, T316 Морски Одделение –
  • Обновено

Премиерот Нерѓосувачки Решенија Светло Должност Malleable Нерѓосувачки Челични Јажиња Клипови за 1 Кабли, T316 Морски Одделение –

DEN 1315.20

ЗА ПРАВЕЊЕ на КАБЕЛ ОЧИ – Облоги и обезбедува кабел назад на себе, формирајќи кабел око или прашка.ЛЕСЕН

Големата Турнеја Стакло Складирање Тегла, Исконски Palmette Ткаеше Метал, Knob Врвот, Облечен Дното, Текстура Стакло, 4 ¾ Инчи Дијаметар
  • Обновено

Големата Турнеја Стакло Складирање Тегла, Исконски Palmette Ткаеше Метал, Knob Врвот, Облечен Дното, Текстура Стакло, 4 ¾ Инчи Дијаметар

DEN 1665.60

БОГАТО И LUXE, Големата Турнеја Стакло Складирање Тегла носи окофаќање на елегантна форма заедно со функц