• Обновено
Шу Uemura Shusu Елегантни Мазнење Клима Уред, 8 Унца

Шу Uemura Shusu Елегантни Мазнење Клима Уред, 8 Унца

DEN 1173.60
Достапно за вашата нарачка

Залиха

Збогатен со Црна Ким Масло, високо концентрирано и со силни природни anti-oxidant Најџел осамен.Содржи омегас 3, 6 и 9, како и на есенцијални масни киселини.Помага интензивно се негува косата влакна, обезбеди frizz контрола и намали јачина на звук.На мазнење балсам за непослушните или груба коса.Збогатен со Црна Ким Масло, високо концентрирано и со силни природни anti-oxidant Најџел осамен.Содржи омегас 3, 6 и 9, како и на есенцијални масни киселини.Помага интензивно се негува косата влакна, обезбеди frizz контрола и намали јачина на звук.Обезбедува длабока хидратација додека detangling коса.Исполнет со сензуална флорални ориентални мириси.Косата се појавува sleeker, повеќе lustrous, да се управува и поздрав изглед.Paraben - и силициум-слободни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Ентони Јован Haircare Влага клима уред, Длабоко Балсам за Сува Оштетена Коса со Кокосово Млеко, Секојдневно Навлажнувачки средството
  • Обновено

Ентони Јован Haircare Влага клима уред, Длабоко Балсам за Сува Оштетена Коса со Кокосово Млеко, Секојдневно Навлажнувачки средството

DEN 599.76

ХРАНА БОГАТА ИСХРАНА ЗА ВАШАТА КОСА : Ентони Јован Haircare Влага клима уред содржи чисто растителна основа

GK Коса Глобалната Keratin Остави во средството за смекнување на косата Крем 130ml - Органско Масло Argan Коса Серум За Frizz Контрола
  • Обновено

GK Коса Глобалната Keratin Остави во средството за смекнување на косата Крем 130ml - Органско Масло Argan Коса Серум За Frizz Контрола

DEN 1056.00

КОСАТА КЛИМАТИЗАЦИЈА КРЕМ : Нашата Остави Во Крим помага detangle, состојба и да се заштити дури и повеќето о

На'PIEU МАЛИНА КОСА ОЦЕТ 6.76 fl мл (200ml) - Косата Балсам Алтернатива - нафта и влага биланс на скалпот и да го одржува pH баланс
  • Обновено

На'PIEU МАЛИНА КОСА ОЦЕТ 6.76 fl мл (200ml) - Косата Балсам Алтернатива - нафта и влага биланс на скалпот и да го одржува pH баланс

DEN 288.00

ВЛАГА И МАСЛО РАМНОТЕЖА : Малина коса оцет во комбинација со teatree масло и рузмарин extrats обезбедува PHбилан

Пјер Е Аптека Keratin средство за смекнување на Косата Зајакнување на Argan Масло и Какао Путер Омекнување и Поправка - 33.8 fl мл
  • Обновено

Пјер Е Аптека Keratin средство за смекнување на Косата Зајакнување на Argan Масло и Какао Путер Омекнување и Поправка - 33.8 fl мл

DEN 455.76

Јакнење клима уред дека обновува слаби, досадна коса за да се открие еластична, здрав изглед насоки.Заја

Мароко Argan Масло, средството за смекнување на косата и Косата Маска SLS Сулфат Слободен Најдобри Косата Балсам за Оштетена, Сува,
  • Обновено

Мароко Argan Масло, средството за смекнување на косата и Косата Маска SLS Сулфат Слободен Најдобри Косата Балсам за Оштетена, Сува,

DEN 551.76

МАРОКО ARGAN МАСЛО, средството за смекнување на косата : Хидрира и го враќа влагата нивоа.Безбедна и Здрава

Сонцето Сокол Ревитализација 3 во 1 ја Напушти Во средството за смекнување на косата со Спреј Detangler | Анти Frizz , Paraben и
  • Обновено

Сонцето Сокол Ревитализација 3 во 1 ја Напушти Во средството за смекнување на косата со Спреј Detangler | Анти Frizz , Paraben и

DEN 335.76

РЕВИТАЛИЗАЦИЈА НА 3ВО1 Далеку од "позајмена" објект од нашите плажа куќа, овој го Напушти помага Во detangle, �